Hoefkens haalt zijn gram: "Intern niet getwijfeld"

door
Hoefkens haalt zijn gram:

Bij Club Brugge loerde de crisis om de hoek na de verrassende één op zes tegen AS Eupen en Zulte Waregem, maar zondag stond de landskampioen toch weer op. Op het veld van OH Leuven ging het met 0-3 winnen dankzij goals van Nielsen, Jutgla en Lang, ondanks dat Hans Vanaken tot twee keer toe een strafschop miste. Daardoor zal de druk op Carl Hoefkens weer wat afnemen.


De debuterende hoofdcoach was de voorbije weken bij de fans al vrij zwaar onder druk komen te staan. Niet alleen vielen de resultaten tegen, ook het niet selecteren van ervaren spelers als Jack Hendry, Eder Balanta en dit weekend ook Ruud Vormer kon op weinig begrip rekenen bij de achterban. Maar zondag pakten de keuzes van Hoefkens dus wel goed uit.

"Ik ben nooit nerveus en zal nooit beginnen twijfelen aan mijn kern, want ik werk elke dag met ze", reageert hij bij Sporza. "Ik zie ook dat ze meewillen in het verhaal dat wij schrijven op training, met hoge pressing. Als coach is het een godsgeschenk dat er intern nooit aan me getwijfeld is. De dingen die goed waren tegen Zulte Waregem en Genk, konden we vandaag langer volhouden. Waar ik ook blij mee ben, is het karakter dat we toonden. De spelers gingen in de tweede helft 100% voor de derde goal. Het enige jammere is het uitvallen van Skov Olsen."

DOMPER
De blessure van Skov Olsen kan inderdaad een grote domper zijn voor Club, want met drie goals in zijn eerste vier matchen was de Deen alweer zeer belangrijk de voorbije weken. Het valt te hopen voor Blauw-Zwart dat hij er niet te erg aan toe is, al kwam Noa Lang hem wel uitstekend vervangen.

LEES OOK: Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Zal Club nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

19
19
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

38
38
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

18
18
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

133
133
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

840
840
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

150
150
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

179
179
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

282
282
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

25
25
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

146
146
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

641
641
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

32
32
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

36
36
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

175
175
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

91
91
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

120
120
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

112
112
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

117
117
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

117
117
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

307
307
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

308
308
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

178
178
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

145
145

Meer sportnieuws