Hoefkens haalt zijn gram: "Intern niet getwijfeld"

door
Hoefkens haalt zijn gram:

Bij Club Brugge loerde de crisis om de hoek na de verrassende één op zes tegen AS Eupen en Zulte Waregem, maar zondag stond de landskampioen toch weer op. Op het veld van OH Leuven ging het met 0-3 winnen dankzij goals van Nielsen, Jutgla en Lang, ondanks dat Hans Vanaken tot twee keer toe een strafschop miste. Daardoor zal de druk op Carl Hoefkens weer wat afnemen.


De debuterende hoofdcoach was de voorbije weken bij de fans al vrij zwaar onder druk komen te staan. Niet alleen vielen de resultaten tegen, ook het niet selecteren van ervaren spelers als Jack Hendry, Eder Balanta en dit weekend ook Ruud Vormer kon op weinig begrip rekenen bij de achterban. Maar zondag pakten de keuzes van Hoefkens dus wel goed uit.

"Ik ben nooit nerveus en zal nooit beginnen twijfelen aan mijn kern, want ik werk elke dag met ze", reageert hij bij Sporza. "Ik zie ook dat ze meewillen in het verhaal dat wij schrijven op training, met hoge pressing. Als coach is het een godsgeschenk dat er intern nooit aan me getwijfeld is. De dingen die goed waren tegen Zulte Waregem en Genk, konden we vandaag langer volhouden. Waar ik ook blij mee ben, is het karakter dat we toonden. De spelers gingen in de tweede helft 100% voor de derde goal. Het enige jammere is het uitvallen van Skov Olsen."

DOMPER
De blessure van Skov Olsen kan inderdaad een grote domper zijn voor Club, want met drie goals in zijn eerste vier matchen was de Deen alweer zeer belangrijk de voorbije weken. Het valt te hopen voor Blauw-Zwart dat hij er niet te erg aan toe is, al kwam Noa Lang hem wel uitstekend vervangen.

LEES OOK: 'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Zal Club nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

14
14
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

123
123
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

96
96
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

84
84
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

92
92
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

29
29
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

76
76
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

401
401
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

57
57
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

57
57
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

117
117
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

209
209
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

135
135
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

101
101
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

634
634
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

49
49
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

327
327
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

122
122
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

104
104
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

98
98

Meer sportnieuws