RSCA Futures houden Deinze in bedwang

210 stemmen
RSCA Futures houden Deinze in bedwang

Nadat de voorbije dagen Club NXT, SL16 FC en Jong Genk al hun intrede in de Challenger Pro League gemaakt hadden, was het ook nog uitkijken naar wat de RSCA Futures bij de grote jongens zouden kunnen presteren. De jonkies van Anderlecht hebben hun start in ieder geval niet gemist, want ze wisten in het Lotto Park Deinze in bedwang te houden.


Trainer Robin Veldman kreeg meteen enkele spelers ter beschikking die al ervaring hebben bij de grote jongens. De ervaren aanwinst David Hubert kwam meteen aan de aftrap en vanuit de A-kern kwamen ook Bart Verbruggen, Lucas Lissens, Mohamed Bouchouari, Nilson Angulo en Antoine Colassin meespelen. Zij zorgden er mee voor dat het tegen een fel vernieuwd Deinze een evenwichtige partij werd.

Dat evenwicht bleef ook de hele wedstrijd op het scorebord staan, want de match eindigde uiteindelijk zoals ze begonnen was. Het bleef immers 0-0, waarmee RSCA Futures wel meteen de nul weet weg te vegen. De opvallende conclusie na de eerste speeldag is dan ook dat de veelbesproken vier beloftenelftallen zich voorlopig uitstekend staande wisten te houden.

VIJF PUNTEN
Geen van hen leed immers een nederlaag op de openingsspeeldag. Zaterdag hadden Club NXT en SL16 elk een punt gepakt in hun onderlinge confrontatie, terwijl eerder op zondag Jong Genk al een ruime zege geboekt had tegen Lierse. Het lijkt er dus op dat de beloftenelftallen niet de kleine broertjes in de reeks zullen worden en niet noodzakelijk zoals Club NXT twee jaar geleden afgetekend laatste zullen eindigen.

Zal RSCA Futures zich dit seizoen staande houden?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

19
19
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

118
118
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

91
91
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

85
85
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

277
277
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

158
158
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

156
156
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

349
349
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

607
607
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

306
306
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3436
3436
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

63
63
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

74
74
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

205
205
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

223
223
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

202
202
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

106
106
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws