RSCA Futures houden Deinze in bedwang

door
RSCA Futures houden Deinze in bedwang

Nadat de voorbije dagen Club NXT, SL16 FC en Jong Genk al hun intrede in de Challenger Pro League gemaakt hadden, was het ook nog uitkijken naar wat de RSCA Futures bij de grote jongens zouden kunnen presteren. De jonkies van Anderlecht hebben hun start in ieder geval niet gemist, want ze wisten in het Lotto Park Deinze in bedwang te houden.


Trainer Robin Veldman kreeg meteen enkele spelers ter beschikking die al ervaring hebben bij de grote jongens. De ervaren aanwinst David Hubert kwam meteen aan de aftrap en vanuit de A-kern kwamen ook Bart Verbruggen, Lucas Lissens, Mohamed Bouchouari, Nilson Angulo en Antoine Colassin meespelen. Zij zorgden er mee voor dat het tegen een fel vernieuwd Deinze een evenwichtige partij werd.

Dat evenwicht bleef ook de hele wedstrijd op het scorebord staan, want de match eindigde uiteindelijk zoals ze begonnen was. Het bleef immers 0-0, waarmee RSCA Futures wel meteen de nul weet weg te vegen. De opvallende conclusie na de eerste speeldag is dan ook dat de veelbesproken vier beloftenelftallen zich voorlopig uitstekend staande wisten te houden.

VIJF PUNTEN
Geen van hen leed immers een nederlaag op de openingsspeeldag. Zaterdag hadden Club NXT en SL16 elk een punt gepakt in hun onderlinge confrontatie, terwijl eerder op zondag Jong Genk al een ruime zege geboekt had tegen Lierse. Het lijkt er dus op dat de beloftenelftallen niet de kleine broertjes in de reeks zullen worden en niet noodzakelijk zoals Club NXT twee jaar geleden afgetekend laatste zullen eindigen.

Zal RSCA Futures zich dit seizoen staande houden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

12
12
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

9
9
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

53
53
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

46
46
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

101
101
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

174
174
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

118
118
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

69
69
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

81
81
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

72
72
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

91
91
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

93
93
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

130
130
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

43
43
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

145
145
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

230
230
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

495
495
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

429
429
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

338
338
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

317
317
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

201
201
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

171
171
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

106
106
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

319
319
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

513
513

Meer sportnieuws