RSCA Futures houden Deinze in bedwang

door
RSCA Futures houden Deinze in bedwang

Nadat de voorbije dagen Club NXT, SL16 FC en Jong Genk al hun intrede in de Challenger Pro League gemaakt hadden, was het ook nog uitkijken naar wat de RSCA Futures bij de grote jongens zouden kunnen presteren. De jonkies van Anderlecht hebben hun start in ieder geval niet gemist, want ze wisten in het Lotto Park Deinze in bedwang te houden.


Trainer Robin Veldman kreeg meteen enkele spelers ter beschikking die al ervaring hebben bij de grote jongens. De ervaren aanwinst David Hubert kwam meteen aan de aftrap en vanuit de A-kern kwamen ook Bart Verbruggen, Lucas Lissens, Mohamed Bouchouari, Nilson Angulo en Antoine Colassin meespelen. Zij zorgden er mee voor dat het tegen een fel vernieuwd Deinze een evenwichtige partij werd.

Dat evenwicht bleef ook de hele wedstrijd op het scorebord staan, want de match eindigde uiteindelijk zoals ze begonnen was. Het bleef immers 0-0, waarmee RSCA Futures wel meteen de nul weet weg te vegen. De opvallende conclusie na de eerste speeldag is dan ook dat de veelbesproken vier beloftenelftallen zich voorlopig uitstekend staande wisten te houden.

VIJF PUNTEN
Geen van hen leed immers een nederlaag op de openingsspeeldag. Zaterdag hadden Club NXT en SL16 elk een punt gepakt in hun onderlinge confrontatie, terwijl eerder op zondag Jong Genk al een ruime zege geboekt had tegen Lierse. Het lijkt er dus op dat de beloftenelftallen niet de kleine broertjes in de reeks zullen worden en niet noodzakelijk zoals Club NXT twee jaar geleden afgetekend laatste zullen eindigen.

LEES OOK: Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

Zal RSCA Futures zich dit seizoen staande houden?

Meest recent

Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

8
8
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

33
33
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

107
107
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

43
43
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

120
120
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

39
39
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

88
88
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

15
15
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

77
77
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

53
53
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

158
158
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

192
192
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

75
75
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

139
139
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

479
479
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

346
346
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

43
43
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

114
114
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

109
109
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

203
203
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

110
110
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

331
331
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

156
156
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

489
489
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

160
160

Meer sportnieuws