RSCA Futures houden Deinze in bedwang

door
RSCA Futures houden Deinze in bedwang

Nadat de voorbije dagen Club NXT, SL16 FC en Jong Genk al hun intrede in de Challenger Pro League gemaakt hadden, was het ook nog uitkijken naar wat de RSCA Futures bij de grote jongens zouden kunnen presteren. De jonkies van Anderlecht hebben hun start in ieder geval niet gemist, want ze wisten in het Lotto Park Deinze in bedwang te houden.


Trainer Robin Veldman kreeg meteen enkele spelers ter beschikking die al ervaring hebben bij de grote jongens. De ervaren aanwinst David Hubert kwam meteen aan de aftrap en vanuit de A-kern kwamen ook Bart Verbruggen, Lucas Lissens, Mohamed Bouchouari, Nilson Angulo en Antoine Colassin meespelen. Zij zorgden er mee voor dat het tegen een fel vernieuwd Deinze een evenwichtige partij werd.

Dat evenwicht bleef ook de hele wedstrijd op het scorebord staan, want de match eindigde uiteindelijk zoals ze begonnen was. Het bleef immers 0-0, waarmee RSCA Futures wel meteen de nul weet weg te vegen. De opvallende conclusie na de eerste speeldag is dan ook dat de veelbesproken vier beloftenelftallen zich voorlopig uitstekend staande wisten te houden.

VIJF PUNTEN
Geen van hen leed immers een nederlaag op de openingsspeeldag. Zaterdag hadden Club NXT en SL16 elk een punt gepakt in hun onderlinge confrontatie, terwijl eerder op zondag Jong Genk al een ruime zege geboekt had tegen Lierse. Het lijkt er dus op dat de beloftenelftallen niet de kleine broertjes in de reeks zullen worden en niet noodzakelijk zoals Club NXT twee jaar geleden afgetekend laatste zullen eindigen.

LEES OOK: Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

Zal RSCA Futures zich dit seizoen staande houden?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

21
21
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

43
43
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

24
24
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

24
24
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

119
119
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

168
168
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

559
559
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

240
240
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

194
194
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

98
98
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

107
107
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

714
714
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

192
192
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

326
326
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

683
683
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws