Club revancheert zich met stevige bolwassing van OHL

door
Club revancheert zich met stevige bolwassing van OHL

Her en der werd gefluisterd dat deze wedstrijd wel eens het einde zou kunnen betekenen voor Hoefkens als coach van Club Brugge maar die geruchten werden door de spelersgroep van Club Brugge stevig de kop ingedrukt. Een scherp Blauw-Zwart veegde bij momenten de vloer aan met een blunderend OHL.


Er stond toch al wat druk op de wedstrijd bij OHL voor Club Brugge en coach Carl Hoefkens. De landskampioen begon slechts met vier op negen en dat had best nog wat minder kunnen zijn. De Leuvenaren pakten al zes punten en maakten het vorig weekend leider Antwerp ook knap lastig. Bij de bezoekers begon Sylla aan de partij, hij verving Otasowie.

Dominant Club straft blunders OHL af

Bijna had Club een droomstart te pakken in Leuven, na een paar minuten spelen haalde Jutgla al uit en zijn schot verdween via Nielsen in doel. Het doelpunt werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel. OHL kwam er in de openingsfase niet aan te pas, op het kwartier vergat Jutgla om een voorzet in doel te verlengen en even later verdween een schot van Hans Vanaken nipt naast de kooi van Cojocaru.

Halfweg de eerste helft leek OHL uit het niets op een 1-0 voorsprong te komen. Nsingi mocht plots alleen op Mignolet afgaan en werkte koeltjes af, de VAR constateerde echter heel nipt buitenspel. Het was sowieso een zeer gevleide voorsprong geweest, even later vergaten een paar Club-spelers om een uitstekende actie van Nielsen af te werken. Uiteindelijk maakte Blauw-Zwart op tien minuten van de rust toch een kans af. Pletinckx en Malinov klungelden erop los achterin en Nielsen pakte het cadeautje uit: 0-1 voor de bezoekers. Op slag van rust zag het er nog wat beter uit voor de landskampioen toen Sowah de vrijstaande Jutgla vond, die kapte doelman en verdediger uit en legde ijzig koel de 0-2 in doel. Club zat halfweg op rozen.

OHL en Club vechten een intens duel uit, halfweg staat Club op een 0-2 voorsprong.

Tamari van bijna-held naar antiheld, Vanaken mist twee strafschoppen

Meteen na de pauze hadden de Leuvenaren alle pech van de wereld. Tamari mocht na een fout op hemzelf aanleggen vanaf zo'n zestien meter, krulde heerlijk maar vond de paal op zijn weg. De Jordaanse smaakmaker van OHL lag even later wel aan de basis van een strafschop toen hij Lang onderuit maaide in de zestien meter. Vanaf elf meter miste Vanaken aanvankelijk maar aangezien Cojocaru te vroeg weg was mocht de elf meter hernomen worden. Deze keer legde Lang aan en de Nederlander maakte er wel 0-3 van.

Het pleitte voor het team van Brys dat ze ook nadien goed mee bleven voetballen, een sterke Mignolet hield echter de nul op het bord. Op dik tien minuten van het einde kon Pletinckx nog eens vrij inkoppen maar de verdediger knikte over. In het absolute slot kreeg Club ook nog een tweede strafschop na tussenkomst van de VAR. Opnieuw mocht Vanaken het proberen maar andermaal was Cojocaru de betere en deze keer moest de strafschop niet hernomen worden. Aan de zege veranderde er uiteindelijk niets meer maar tenminste één Club-speler zal toch met een zuur gevoel achter blijven.

Scoreverloop:

0-1 (34') Nielsen, 0-2 (42') Jutgla, 0-3 (53') Lang (p)

Bijzonderheid:

Vanaken (Club Brugge) mist een strafschop (84').

LEES OOK: Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Zal Club de komende weken alleen maar verbeteren?

Meest recent

'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

1
1
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

32
32
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

23
23
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

44
44
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

169
169
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

47
47
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

53
53
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

390
390
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

158
158
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

180
180
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

143
143
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

61
61
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

81
81
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

54
54
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

225
225
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

267
267
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

382
382
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

159
159
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

86
86
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

58
58
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

273
273
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

511
511
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

265
265
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

170
170

Meer sportnieuws