Club revancheert zich met stevige bolwassing van OHL

210
Club revancheert zich met stevige bolwassing van OHL

Her en der werd gefluisterd dat deze wedstrijd wel eens het einde zou kunnen betekenen voor Hoefkens als coach van Club Brugge maar die geruchten werden door de spelersgroep van Club Brugge stevig de kop ingedrukt. Een scherp Blauw-Zwart veegde bij momenten de vloer aan met een blunderend OHL.


Er stond toch al wat druk op de wedstrijd bij OHL voor Club Brugge en coach Carl Hoefkens. De landskampioen begon slechts met vier op negen en dat had best nog wat minder kunnen zijn. De Leuvenaren pakten al zes punten en maakten het vorig weekend leider Antwerp ook knap lastig. Bij de bezoekers begon Sylla aan de partij, hij verving Otasowie.

Dominant Club straft blunders OHL af

Bijna had Club een droomstart te pakken in Leuven, na een paar minuten spelen haalde Jutgla al uit en zijn schot verdween via Nielsen in doel. Het doelpunt werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel. OHL kwam er in de openingsfase niet aan te pas, op het kwartier vergat Jutgla om een voorzet in doel te verlengen en even later verdween een schot van Hans Vanaken nipt naast de kooi van Cojocaru.

Halfweg de eerste helft leek OHL uit het niets op een 1-0 voorsprong te komen. Nsingi mocht plots alleen op Mignolet afgaan en werkte koeltjes af, de VAR constateerde echter heel nipt buitenspel. Het was sowieso een zeer gevleide voorsprong geweest, even later vergaten een paar Club-spelers om een uitstekende actie van Nielsen af te werken. Uiteindelijk maakte Blauw-Zwart op tien minuten van de rust toch een kans af. Pletinckx en Malinov klungelden erop los achterin en Nielsen pakte het cadeautje uit: 0-1 voor de bezoekers. Op slag van rust zag het er nog wat beter uit voor de landskampioen toen Sowah de vrijstaande Jutgla vond, die kapte doelman en verdediger uit en legde ijzig koel de 0-2 in doel. Club zat halfweg op rozen.

OHL en Club vechten een intens duel uit, halfweg staat Club op een 0-2 voorsprong.

Tamari van bijna-held naar antiheld, Vanaken mist twee strafschoppen

Meteen na de pauze hadden de Leuvenaren alle pech van de wereld. Tamari mocht na een fout op hemzelf aanleggen vanaf zo'n zestien meter, krulde heerlijk maar vond de paal op zijn weg. De Jordaanse smaakmaker van OHL lag even later wel aan de basis van een strafschop toen hij Lang onderuit maaide in de zestien meter. Vanaf elf meter miste Vanaken aanvankelijk maar aangezien Cojocaru te vroeg weg was mocht de elf meter hernomen worden. Deze keer legde Lang aan en de Nederlander maakte er wel 0-3 van.

Het pleitte voor het team van Brys dat ze ook nadien goed mee bleven voetballen, een sterke Mignolet hield echter de nul op het bord. Op dik tien minuten van het einde kon Pletinckx nog eens vrij inkoppen maar de verdediger knikte over. In het absolute slot kreeg Club ook nog een tweede strafschop na tussenkomst van de VAR. Opnieuw mocht Vanaken het proberen maar andermaal was Cojocaru de betere en deze keer moest de strafschop niet hernomen worden. Aan de zege veranderde er uiteindelijk niets meer maar tenminste één Club-speler zal toch met een zuur gevoel achter blijven.

Scoreverloop:

0-1 (34') Nielsen, 0-2 (42') Jutgla, 0-3 (53') Lang (p)

Bijzonderheid:

Vanaken (Club Brugge) mist een strafschop (84').

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Zal Club de komende weken alleen maar verbeteren?

Meest recent

Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

6
6
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

16
16
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

74
74
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

41
41
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

48
48
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

39
39
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

103
103
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

206
206
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

13
13
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

83
83
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

263
263
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

116
116
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

48
48
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

35
35
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

76
76
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

180
180
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

53
53
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

126
126
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

73
73
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

110
110
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

66
66

Meer sportnieuws