Lavia geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

door
Lavia geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Romeo Lavia is momenteel een basisspeler bij Southampton en de middenvelder maakt veel indruk. Het 18-jarige toptalent verliet drie jaar geleden RSC Anderlecht voor Manchester City en bij Play Sports gaf hij daar meer uitleg over.


Hij stelde zich eerst kort even voor. "Ik ben fysiek sterk, goed één op één. Ik kan goed verdedigen en mijn passes zijn goed. Dat leerde ik bij Anderlecht en Manchester City. Ik probeer altijd vooruit te kijken", opende Lavia in gesprek met Geert De Vlieger.

Daarna had hij het over zijn vertrek bij Anderlecht naar Manchester City. "Dat was een kans die ik niet kon weigeren, want het was het beste voor mijn ontwikkeling. Het klopt dat Guardiola mij op het spoor kwam toen hij een bezoek bracht aan de Kevin De Bruyne-cup. Nadien had City interesse. Dat er nu nog een terugkoopclausule is opgenomen in mijn contract bij Southampton is leuk om horen, want dat is een teken dat ze nog interesse in mij hebben", aldus Lavia.

Lavia is momenteel een basispion in de Premier League en dan kom je uiteraard in beeld bij de nationale ploeg. Roberto Martinez liet zijn naam al eens vallen en sluit niet uit dat er op het WK in Qatar een jong toptalent als grote verrassing mee zal gaan naar Qatar. Lavia hoopt alvast op een sprookjesverhaal. "Het is mijn ambitie om Rode Duivel te worden."

LEES OOK: Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Zal hij meegaan naar het WK in Qatar?

Meest recent

Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

10
10
'Anderlecht baalt: Club Brugge diende transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

93
93
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

20
20
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

138
138
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

38
38
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

76
76
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

502
502
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

68
68
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

149
149
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

417
417
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

105
105
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

233
233
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

67
67
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

370
370
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

603
603
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

203
203
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

629
629
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

171
171
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

362
362
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

111
111
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

240
240
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

130
130
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

195
195
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

115
115

Meer sportnieuws