Lavia geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

door
Lavia geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Romeo Lavia is momenteel een basisspeler bij Southampton en de middenvelder maakt veel indruk. Het 18-jarige toptalent verliet drie jaar geleden RSC Anderlecht voor Manchester City en bij Play Sports gaf hij daar meer uitleg over.


Hij stelde zich eerst kort even voor. "Ik ben fysiek sterk, goed één op één. Ik kan goed verdedigen en mijn passes zijn goed. Dat leerde ik bij Anderlecht en Manchester City. Ik probeer altijd vooruit te kijken", opende Lavia in gesprek met Geert De Vlieger.

Daarna had hij het over zijn vertrek bij Anderlecht naar Manchester City. "Dat was een kans die ik niet kon weigeren, want het was het beste voor mijn ontwikkeling. Het klopt dat Guardiola mij op het spoor kwam toen hij een bezoek bracht aan de Kevin De Bruyne-cup. Nadien had City interesse. Dat er nu nog een terugkoopclausule is opgenomen in mijn contract bij Southampton is leuk om horen, want dat is een teken dat ze nog interesse in mij hebben", aldus Lavia.

Lavia is momenteel een basispion in de Premier League en dan kom je uiteraard in beeld bij de nationale ploeg. Roberto Martinez liet zijn naam al eens vallen en sluit niet uit dat er op het WK in Qatar een jong toptalent als grote verrassing mee zal gaan naar Qatar. Lavia hoopt alvast op een sprookjesverhaal. "Het is mijn ambitie om Rode Duivel te worden."

LEES OOK: Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Zal hij meegaan naar het WK in Qatar?

Meest recent

'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

32
32
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

37
37
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

74
74
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

406
406
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

220
220
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

43
43
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

192
192
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

113
113
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

450
450
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

132
132
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

216
216
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

171
171
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

202
202
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

277
277
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

133
133
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

287
287
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

75
75
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

168
168
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

151
151
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

81
81
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

284
284
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

282
282
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

432
432
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

65
65
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

211
211

Meer sportnieuws