Martinez noemt 4 talenten als "potentiële Rode Duivels"

door
Martinez noemt 4 talenten als

De Gouden Generatie loopt op zijn laatste benen. Het wordt tijd dat er enkele jonge spelers meer en meer worden ingezet. Bondscoach Roberto Martinez noemde vier spelers.


Romeo Lavia wordt al in de nationale ploeg geroepen na zijn sterke prestatie tegen Southampton. Uiteraard gaat hij dat niveau nog maanden moeten halen om in aanmerking te komen voor de nationale ploeg. Martinez noemt vier interessante spelers die goed aan het seizoen zijn gestart.

"Soms ontwikkelen spelers zich sneller dan verwacht - Romeo is er daar één van. Net zoals Johan Bakayoko, Zeno Debast en Koni De Winter. Tijdens de WK-selectie zal ik dat in mijn achterhoofd houden. We zijn open minded”, aldus Martinez bij Sporza.

ERVARING OPDOEN

Lavia opende dus al zeer goed bij Southampton. Johan Bakayoko krijgt de nodige kansen bij PSV en maakte al indruk, door onder meer een zeer sterke prestatie af te leveren tegen AS Monaco. Debast is dan weer de verdediger die het best aan het seizoen is begonnen bij Anderlecht en dat in een driemansdefensie. Tot slot is er De Winter, die door Juventus op huurbasis bij Empoli werd gezet. Hij maakte al indruk bij de Belgische beloften en hij kan bij Empoli in de Serie A de nodige minuten maken. Hij wordt aanzien als één van de grootste defensieve Belgische talenten. Kan hij zich in de kijker spelen van Martinez? In september zal blijken of één van deze talenten al een kans krijgt om zich een eerste keer te tonen bij de nationale ploeg.

LEES OOK: 'Mannaert aan zet: vijf Belgen gewild door Congo en Marokko'

Zal één van hen in september worden opgeroepen?

Meest recent

Onrust bij Club Brugge: Vermant op ramkoers

Club Brugge voelt de druk stijgen rond Romeo Vermant, nu Stuttgart nadrukkelijk lonkt — en dat ...

129
129
WK U17: Belgen maken brandhout van Fiji met monsterscore

Op de eerste speeldag van het WK U17 gingen de Belgen met 2-3 onderuit tegen Argentinië. Om ...

53
53
'Fink keert kar: Europese opstelling KRC Genk lekt uit'

Na de stunt van Club Brugge tegen FC Barcelona hoopt ook KRC Genk straks te schitteren op het ...

127
127
VTM-commentator afgemaakt na CL-wedstrijd Club: 'Absurd!'

Wat een avond in het Jan Breydelstadion. Club Brugge leverde gisteren een fenomenale prestatie in de ...

51
51
Experts vellen oordeel: Club bestolen tegen Barça?

Club Brugge verbaasde woensdag Europa met een fraai 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Ei zo na ging ...

214
214
Crisis compleet bij Ajax: Heitinga out, TD stapt op

Het gaat van kwaad naar erger met Ajax, dat in de Eredivisie reeds acht punten achterstand telt op ...

94
94
"Grootste smet ooit"-Van Gucht doet spraakmakende onthulling

Hij is niet enkel bekend als de enthousiaste sportpresentator die onder meer wielerverslaggeving met ...

45
45
KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

In de Europa League neemt KRC Genk het donderdagavond op tegen Braga. Thorsten Fink kan in Portugal ...

111
111
'Verhaeghe haalt gram: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Club Brugge hield woensdag gelijke tred met het grote FC Barcelona. Na het 3-3 gelijkspel in de ...

379
379
Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Vlak voor de confrontatie met Club Brugge kwam er vandaag alarmerend nieuws vanuit Spanje. Daar is ...

158
158
'Dubbele opsteker voor Club Brugge in Champions League'

Club Brugge zette tegen FC Barcelona een straf resultaat neer, maar bleef toch een beetje met een ...

167
167
'Saelemaekers in de wachtkamer: pittige eisen bekend'

Het wordt uitkijken naar de keuzes die Rudi Garcia zal maken voor de wedstrijden van de Rode Duivels ...

42
42
Seys maakt zijn rapport op na examen tegen Yamal

Club Brugge heeft woensdagavond indruk gemaakt door in de Champions League FC Barcelona in bedwang ...

127
127
Emilio Ferrera verrast met nieuwe Belgische club

Emilio Ferrera is en blijft een zeer opgemerkte figuur in de Belgische voetbalwereld. Hij passeerde ...

83
83
Vanhaezebrouck prijst 'onvoorstelbare' Club-speler

Club Brugge beleefde een zeer memorabele avond in de Champions League. Het slaagde erin om op ...

466
466
'Club heeft volgende miljoenentransfer in het vizier'

Maar liefst 80 miljoen euro haalde Club Brugge in de zomer op met de verkoop van Maxim De Cuyper, ...

350
350
STVV en Anderlecht jubelen na nieuws uit Japan

Bijna halfweg de reguliere competitie draaien er nog altijd enkele verrassende teams mee in de top ...

332
332
'Geen Hayen, wel andere ex-pion van Club voor Celtic'

Club Brugge leefde de laatste weken tussen hoop en vrees, want plots leek de kans reëel dat ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Domper voor Bayern, comeback ex-Rode Duivel'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

142
142
VAR-expert velt oordeel over afgekeurde goal Vermant

Club Brugge leek op weg naar een stuntzege tegen FC Barcelona, maar de 4-3 van Romeo Vermant werd ...

583
583
Chelsea zit in zak en as na nieuwe deceptie Lavia

Romeo Lavia is één van de grootste Belgische talenten, maar de middenvelder kampt met ...

112
112
Club Brugge briest toch na Barça: “Geen enkel idee!”

Club Brugge zorgde voor een enorme stunt in de Champions League door 3-3 gelijk te spelen tegen FC ...

299
299
Heymans onthult waarom hij Genk boven buitenland verkoos

Door een vervelende blessure heeft het enkele maanden geduurd, maar de laatste weken drukt Daan ...

114
114
Henry met tirade over Barça: "Alle respect voor Club..."

Club Brugge heeft woensdag voor het meest spraakmakende resultaat van de avond in de Champions ...

156
156
'Anderlecht neemt beslissing over terugkeer Duranville'

Anderlecht was in de zomer al zeer actief op de transfermarkt, maar desondanks lijkt de kans groot ...

313
313

Meer sportnieuws