Jacques heeft nieuws over stadionplannen van Antwerp

door
Jacques heeft nieuws over stadionplannen van Antwerp

Bij Royal Antwerp FC is er aan ambitie geen gebrek. De club investeert op en naast het veld. Algemeen directeur Sven Jacques had meer nieuws over het stadion.


Bij Antwerp investeerden ze al tientallen miljoenen euro’s in nieuwe spelers en dat dankzij de diepe zakken van eigenaar Paul Gheysens. Maar die kijkt ook verder dan wat er op de groene mat gebeurt. Hij wil Antwerp in de diepte ook sterker maken en daar hoort een compleet stadion bij. Daar zullen ook nog de nodige investeringen gebeuren. "We hebben een voorzitter die wil investeren. Het leuke aan die voorzitter is dat hij dat doet met een businessplan. Tegelijk met de sportieve plannen bouwt hij ook aan een stadion. Dat gaat in stappen: momenteel liggen er plannen op tafel om het stadion helemaal dicht te bouwen. Paul Gheysens wil snel gaan. Hij wil er geen tien, vijftien jaar over laten gaan”, aldus Jacques in Humo.

Antwerp zag zijn stadion de afgelopen jaren een heel nieuw jasje krijgen en het is allesbehalve af. De club hoopt binnen enkele jaren in een compleet afgewerkt stadion spelen, dat dan misschien wel het modernste stadion van België zal zijn. Antwerp hoopt op die manier de concurrenten zoals RSC Anderlecht en Club Brugge te snel af te zijn, want zij spelen nog altijd in een verouderd stadion. Bij beide ploegen waren er de afgelopen jaren veel plannen, maar het blijft een helse opgave om in België een nieuw stadion te bouwen. Bij Antwerp hopen ze daarom op dat vlak een stap voorsprong te nemen op hun rivalen.

LEES OOK: Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Is Gheysens goed bezig?

Meest recent

'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

4
4
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

28
28
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

18
18
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

30
30
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

45
45
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

61
61
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

67
67
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

324
324
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

204
204
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

56
56
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

124
124
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

284
284
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

360
360
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

122
122
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

130
130
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

192
192
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

358
358
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

77
77
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

434
434
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

318
318
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

406
406
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

513
513
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

422
422
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

128
128

Meer sportnieuws