Inter sleept in de slotseconden zege uit de brand

door
Inter sleept in de slotseconden zege uit de brand

Internazionale moest vorig seizoen lijdzaam toekijken hoe stadsgenoot AC Milan met de titel ging lopen en dat wil het geen tweede keer laten gebeuren. Het reageerde door deze zomer Romelu Lukaku terug in de armen te sluiten. De Rode Duivel keerde terug naar het oude nest nadat hij bij Chelsea zich niet kon doorzetten en was meteen belangrijk.


Een dikke 80 seconden, meer had Lukaku niet nodig om zijn rekening een tweede keer te openen bij de Nerazzurri, die voor de gelegenheid in het lichtblauw speelden. Dimarco kreeg alle tijd om de bal naar de tweede paal te gooien, waar Darmian de bal slim terug voor doel kopte. Voor Lukaku was het dan een koud kunstje om van dichtbij de bal binnen te koppen.

Maar Inter slaagde er niet in om die voorsprong vast te houden tegen promovendus Lecce. Het haalde nog wel de rust, maar in de tweede helft stond het snel weer gelijk. Ceesay zorgde ervoor dat na drie minuten alles alweer te herdoen was. Daarna moest Inter geduld oefenen, maar in de slotseconden sleepte het alsnog een zege uit de brand.

INVALLER DOET HET
Een tweede goal van Lukaku was eerder nog afgekeurd omdat hij de bal uit de handen van de doelman gewerkt had. Maar in minuut 95 stond de ingevallen Dumfries op de goede plaats om de 1-2 alsnog binnen te duwen. Een jonge Belg zag het allemaal vanaf een afstandje gebeuren, want Mats Lemmens (20, ex-Genk) zat bij Lecce de hele match op de bank.

LEES OOK: Pure emotie: Lukaku legt ziel bloot, fans overdonderd

Zal Inter dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

17
17
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

125
125
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

58
58
‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de Rode Duivel kan nog steeds een ...

118
118
Yannick Ferrera sleept RWDM Brussels voor de rechter

Na de woelige weken van RWDM Brussels in verband met de naamsverandering staat er alweer een gevecht ...

70
70
Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown

Fenerbahçe en AC Milan waren in een ferme strijd verwikkeld om Archie Brown van KAA Gent ...

111
111
'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

1121
1121
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

197
197
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

81
81
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

47
47
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

619
619
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

168
168
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

230
230
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

819
819
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

921
921
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

98
98
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

242
242
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

109
109
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

205
205
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

132
132
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

128
128
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

527
527
'Union schiet na schokkende wending in actie op mercato'

Binnen een week gaat het seizoen voor landskampioen Union al van start, want dan wacht al de ...

249
249
OHL moet het onderspit delven in marathonwedstrijd

OH Leuven draaide vorig seizoen opnieuw een grijs seizoen. Het wisselde deze zomer daarom nog maar ...

63
63

Meer sportnieuws