Inter sleept in de slotseconden zege uit de brand

door
Inter sleept in de slotseconden zege uit de brand

Internazionale moest vorig seizoen lijdzaam toekijken hoe stadsgenoot AC Milan met de titel ging lopen en dat wil het geen tweede keer laten gebeuren. Het reageerde door deze zomer Romelu Lukaku terug in de armen te sluiten. De Rode Duivel keerde terug naar het oude nest nadat hij bij Chelsea zich niet kon doorzetten en was meteen belangrijk.


Een dikke 80 seconden, meer had Lukaku niet nodig om zijn rekening een tweede keer te openen bij de Nerazzurri, die voor de gelegenheid in het lichtblauw speelden. Dimarco kreeg alle tijd om de bal naar de tweede paal te gooien, waar Darmian de bal slim terug voor doel kopte. Voor Lukaku was het dan een koud kunstje om van dichtbij de bal binnen te koppen.

Maar Inter slaagde er niet in om die voorsprong vast te houden tegen promovendus Lecce. Het haalde nog wel de rust, maar in de tweede helft stond het snel weer gelijk. Ceesay zorgde ervoor dat na drie minuten alles alweer te herdoen was. Daarna moest Inter geduld oefenen, maar in de slotseconden sleepte het alsnog een zege uit de brand.

INVALLER DOET HET
Een tweede goal van Lukaku was eerder nog afgekeurd omdat hij de bal uit de handen van de doelman gewerkt had. Maar in minuut 95 stond de ingevallen Dumfries op de goede plaats om de 1-2 alsnog binnen te duwen. Een jonge Belg zag het allemaal vanaf een afstandje gebeuren, want Mats Lemmens (20, ex-Genk) zat bij Lecce de hele match op de bank.

LEES OOK: 'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Zal Inter dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

79
79
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

159
159
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

82
82
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

25
25
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

59
59
'AA Gent mikt op woekerwinst: smaakmaker tekent bij'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

68
68
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

244
244
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

166
166
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

265
265
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

398
398
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

43
43
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

51
51
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

175
175
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

282
282
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

45
45
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

116
116
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

71
71
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

131
131
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

76
76
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

367
367
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

562
562
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

119
119
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

455
455
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

103
103
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

202
202

Meer sportnieuws