Deinze zet twee RSCA-talenten in de picture

door
Deinze zet twee RSCA-talenten in de picture

KMSK Deinze speelt zondag tegen RSCA Futures. De club blikte vooruit naar de match tegen de beloften van RSC Anderlecht. Zij zetten twee spelers in de picture.


"Julien Duranville, is een Belg van 16, die al voor de eerste ploeg mocht debuteren tijdens de Champions’ Play-offs. Volgens de directeur van de jeugdopleiding van Anderlecht is de tiener een razendsnelle dribbelaar en bovendien ontzettend onberekenbaar. In het begin van de zomer kon de jonge aanvaller zelfs rekenen op interesse van het grote Bayern München. Volgens roddels had de Duitse Rekordmeister maar liefst 15 miljoen euro veil over voor Duranville”, laat de club weten.

Duranville is een toptalent, die vorig jaar zijn debuut mocht maken onder Vincent Kompany. Hij zal onder ongelukken ook dit seizoen minuten maken bij de eerste ploeg. Paars-Wit heeft nog een ander toptalent in de rangen. “Een andere jonge Belg om in de gaten te houden bij de RSCA Futures is de linksvoetige verdediger Ethan Butera. Ook hij tekende, net als Duranville, vorig seizoen een profcontract bij Anderlecht. Butera is de kapitein bij de beloftenploeg en staat gekend als een groot talent. Volgens bronnen is hij een natuurlijke leider en een rots in de branding."

De Japanse hoofdcoach Takahisa Shiraishi onderschat het piepjonge Anderlecht niet. "Het is ook moeilijk te voorspellen wie bij de RSCA Futures in de basis zal staan, aangezien zij de mogelijkheid hebben om A-kernspelers te implementeren in de wedstrijden van de Challenger Pro League. We mogen dit Anderlecht dus niet onderschatten, want als we dat doen bestaat er een mogelijkheid dat we van een kale reis terugkomen."

LEES OOK: RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

Gaat Duranville schitteren in de CPL?

Meest recent

'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

4
4
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

10
10
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

363
363
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

150
150
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

85
85
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

90
90
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

130
130
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

43
43
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

548
548
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

252
252
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

172
172
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

152
152
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

45
45
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

693
693
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

175
175
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

291
291
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

63
63
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

220
220
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

402
402
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

145
145
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

388
388
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

286
286
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

664
664
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1458
1458

Meer sportnieuws