Deinze zet twee RSCA-talenten in de picture

door
Deinze zet twee RSCA-talenten in de picture

KMSK Deinze speelt zondag tegen RSCA Futures. De club blikte vooruit naar de match tegen de beloften van RSC Anderlecht. Zij zetten twee spelers in de picture.


"Julien Duranville, is een Belg van 16, die al voor de eerste ploeg mocht debuteren tijdens de Champions’ Play-offs. Volgens de directeur van de jeugdopleiding van Anderlecht is de tiener een razendsnelle dribbelaar en bovendien ontzettend onberekenbaar. In het begin van de zomer kon de jonge aanvaller zelfs rekenen op interesse van het grote Bayern München. Volgens roddels had de Duitse Rekordmeister maar liefst 15 miljoen euro veil over voor Duranville”, laat de club weten.

Duranville is een toptalent, die vorig jaar zijn debuut mocht maken onder Vincent Kompany. Hij zal onder ongelukken ook dit seizoen minuten maken bij de eerste ploeg. Paars-Wit heeft nog een ander toptalent in de rangen. “Een andere jonge Belg om in de gaten te houden bij de RSCA Futures is de linksvoetige verdediger Ethan Butera. Ook hij tekende, net als Duranville, vorig seizoen een profcontract bij Anderlecht. Butera is de kapitein bij de beloftenploeg en staat gekend als een groot talent. Volgens bronnen is hij een natuurlijke leider en een rots in de branding."

De Japanse hoofdcoach Takahisa Shiraishi onderschat het piepjonge Anderlecht niet. "Het is ook moeilijk te voorspellen wie bij de RSCA Futures in de basis zal staan, aangezien zij de mogelijkheid hebben om A-kernspelers te implementeren in de wedstrijden van de Challenger Pro League. We mogen dit Anderlecht dus niet onderschatten, want als we dat doen bestaat er een mogelijkheid dat we van een kale reis terugkomen."

LEES OOK: RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Gaat Duranville schitteren in de CPL?

Meest recent

"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

40
40
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

21
21
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

81
81
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

81
81
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

40
40
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

24
24
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

237
237
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

38
38
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

37
37
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

204
204
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

103
103
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

249
249
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

199
199
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

242
242
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

567
567
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

273
273
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

141
141
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

483
483
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

132
132
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

204
204
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

489
489
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

92
92
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

100
100
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

26
26

Meer sportnieuws