Ancelotti doet Eden Hazard nog maar eens een 'belofte'

door
Ancelotti doet Eden Hazard nog maar eens een 'belofte'

Eden Hazard kwam tegen Eintracht Frankfurt niet van de bank. Nochtans leek de Belg na een goede voorbereiding op meer speelkansen te mogen hopen. Speelt hij zondag tegen Almeria?


Carlo Ancelotti houdt de Rode Duivel een beetje aan het lijntje. Hij deed de ex-topspeler van Chelsea en Lille OSC nog maar eens een 'belofte'. "Ik weet niet hoeveel minuten Hazard dit seizoen verwacht te spelen. Maar ik kan je nu al garanderen dat hij meer op het veld zal staan dan vorig seizoen. Hij kan op drie posities spelen. Hij is gewoon om op links te opereren, maar voor mij kan hij ook op rechts uit te voeten - zoals hij vorig seizoen tegen Bilbao bewees. En we proberen hem nu uit als valse 9", zei de Italiaan op zijn perspraatje. 

Tegen Frankfurt kregen andere jongens de voorkeur om op de flanken in te vallen en het is duidelijk dat hij daar weinig moet hopen op speelkansen. Hazard moet zich vooral gaan toeleggen op de rol van back-up voor Karim Benzema, een pijnlijk statuut voor de sterspeler uit België. Marc Degryse is van mening dat Hazard Real Madrid moet verlaten om elders weer een belangrijke speler te worden.

"Hazard koos ervoor om te blijven, maar hij is te goed om als twaalfde man te fungeren. Benzema is bijna nooit geblesseerd en zal altijd spelen. Ik vind het raar om op die manier aan het seizoen te beginnen. Hazard moet eigenlijk vertrekken, maar dat gaat hij niet doen. Hij wil niet afgeven, want hij heeft nooit de echte Hazard kunnen laten zien. Dat toont moed. Als Hazard echt goed is, kan hij beter zijn dan Vinicius", aldus Degryse bij VTM.

LEES OOK: Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Gaat Ancelotti respectloos om met Hazard?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

50
50
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

16
16
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

117
117
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

195
195
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

565
565
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

108
108
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

35
35
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

340
340
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

91
91
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

548
548
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

529
529
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

407
407
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

55
55
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1042
1042
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

297
297
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

446
446
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1218
1218
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

115
115
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

226
226
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

359
359
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

484
484
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

371
371
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws