Boskamp: "Baalde als een stekker toen ik Hazard zag"

253
Boskamp:

In de voorbereiding maakte Eden Hazard een goede beurt bij Real Madrid. In tegenstelling tot de voorbije jaren keerde hij behoorlijk fit terug vanuit zijn verlof. Coach Carlo Ancelotti gaf hem zelfs openlijk enkele complimenten en de Spaanse pers had opnieuw geloof in een wederopstanding. De verbazing was dan ook groot toen hij in de eerste officiële match van het seizoen in de Europese Supercup tegen Frankfurt niet eens als invaller werd gebruikt.


Ook Hazard zelf leek behoorlijk teleurgesteld omdat hij niet in actie kwam tegen Frankfurt en hij liep er tijdens de medaille-ceremonie vrij beteuterd bij. Maar volgens AS had Ancelotti een specifieke reden om Hazard en ook Marco Asensio op de bank te houden. Volgens AS beschouwde de Italiaanse trainer de Europese Supercup als een vervolgstuk op de Champions League van vorig seizoen. Daarom koos hij voor de spelers die toen schitterden in het Kampioenenbal.

Zo startte Real met exact dezelfde basiself als in de finale tegen Liverpool FC. En Ancelotti voerde ook exact dezelfde wissels: Rodrygo Goes, Eduardo Camavinga en Dani Ceballos. Dat hij ook nieuwkomers Antonio Rüdiger en Aurélien Tchouaméni in het slot liet invallen, was om hen meteen te betrekken in het behalen van een prijs en zo hun integratieproces te versnellen. Hazard zou zich dus nog geen grote zorgen moeten maken.

BOSKAMP BAALT

Johan Boskamp verklaart aan Het Belang van Limburg dat hij baalde als een stekker toen hij dat beeld van Hazard zag na de wedstrijd. “Die zag er echt niet gelukkig uit. Ik kan niet in z'n koppie kijken, maar ik denk dat hij beter ergens anders kan gaan voetballen. Anders wordt het echt moeilijk voor Martinez om hem nog op te stellen in Qatar. Deze situatie duurt nu toch al drie jaar. Als Eden echt gek is van voetbal en wil schitteren op zijn laatste WK, dan moet hij nu dringend gaan spelen. Een uitleenbeurt kan misschien een oplossing zijn. Maar hij moet het zelf ook nog willen natuurlijk.”

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Moet Hazard vertrekken bij Real?

Meest recent

Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

9
9
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

7
7
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

66
66
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

85
85
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

103
103
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

44
44
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

45
45
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

96
96
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

68
68
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

52
52
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

106
106
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

250
250
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

62
62
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

168
168
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

117
117
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

421
421
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

157
157
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

276
276
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

113
113
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

439
439
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

362
362
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

249
249
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

210
210

Meer sportnieuws