'Topclubs strijden om superdeal Depay'

door
'Topclubs strijden om superdeal Depay'

Memphis Depay speelt nog maar sinds vorige zomer op Camp Nou, waar hij het met 12 goals in 27 matchen allesbehalve slecht deed. Hij was vorig seizoen in La Liga na Karim Benzema (Real Madrid), Gerard Moreno (Villarreal) en Arnaut Danjuma (Villarreal) de vlotst scorende centrale spits van de ganse Spaanse competitie. Bij Barça was hij voor het doel ook nog eens de meest efficiënte speler van het seizoen. Desondanks wil Barça dringend af van Depay.


Door de recente kwaliteitsinjectie met onder andere Raphinha en Robert Lewandowski komt Memphis Depay amper nog in de plannen voor van FC Barcelona. Juventus wil alvast profiteren van deze situatie en er zou tussen beide partijen onderhandeld worden over een contract van 2 jaar. De Italianen hopen wel dat Barça zijn contract eerst ontbindt, waardoor Depay transfervrij wordt opgepikt: een scenario dat tot de mogelijkheden behoort in het Spotify Camp Nou.

CHELSEA

Juventus zou Depay alvast tot de absolute topprioriteit hebben gebombardeerd, maar de Italianen krijgen stevige interesse vanuit Engeland. Chelsea zou namelijk al geruime tijd interesse tonen in de Nederlander en the Blues lijken de grootste concurrent te zijn voor Juventus. Anderzijds werkte West Ham zich in de voorbije weken op als een serieuze kandidaat-overnemer.

Maar de kans dat Depay straks naar het London Stadium zal verhuizen, is erg klein. “We werken niet aan een deal voor Memphis Depay”, stelde coach David Moyes duidelijk aan The Athletic. Het is geen geheim dat Depay Barça enkel wil verlaten voor een andere Europese topclub, waardoor The Hammers sowieso al weinig kans maakten. Chelsea en Juventus behoren uiteraard wel tot die categorie.

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Past Depay bij Chelsea?

Meest recent

Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

27
27
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

30
30
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

54
54
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

11
11
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

105
105
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

444
444
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

111
111
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

288
288
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

60
60
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

421
421
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

120
120
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

357
357
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

117
117
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

247
247
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

286
286
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

760
760
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

96
96
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

207
207
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

510
510
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

62
62
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

317
317
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

331
331
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

134
134
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

682
682

Meer sportnieuws