'Topclubs strijden om superdeal Depay'

253 stemmen
'Topclubs strijden om superdeal Depay'

Memphis Depay speelt nog maar sinds vorige zomer op Camp Nou, waar hij het met 12 goals in 27 matchen allesbehalve slecht deed. Hij was vorig seizoen in La Liga na Karim Benzema (Real Madrid), Gerard Moreno (Villarreal) en Arnaut Danjuma (Villarreal) de vlotst scorende centrale spits van de ganse Spaanse competitie. Bij Barça was hij voor het doel ook nog eens de meest efficiënte speler van het seizoen. Desondanks wil Barça dringend af van Depay.


Door de recente kwaliteitsinjectie met onder andere Raphinha en Robert Lewandowski komt Memphis Depay amper nog in de plannen voor van FC Barcelona. Juventus wil alvast profiteren van deze situatie en er zou tussen beide partijen onderhandeld worden over een contract van 2 jaar. De Italianen hopen wel dat Barça zijn contract eerst ontbindt, waardoor Depay transfervrij wordt opgepikt: een scenario dat tot de mogelijkheden behoort in het Spotify Camp Nou.

CHELSEA

Juventus zou Depay alvast tot de absolute topprioriteit hebben gebombardeerd, maar de Italianen krijgen stevige interesse vanuit Engeland. Chelsea zou namelijk al geruime tijd interesse tonen in de Nederlander en the Blues lijken de grootste concurrent te zijn voor Juventus. Anderzijds werkte West Ham zich in de voorbije weken op als een serieuze kandidaat-overnemer.

Maar de kans dat Depay straks naar het London Stadium zal verhuizen, is erg klein. “We werken niet aan een deal voor Memphis Depay”, stelde coach David Moyes duidelijk aan The Athletic. Het is geen geheim dat Depay Barça enkel wil verlaten voor een andere Europese topclub, waardoor The Hammers sowieso al weinig kans maakten. Chelsea en Juventus behoren uiteraard wel tot die categorie.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Past Depay bij Chelsea?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

88
88
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

25
25
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

79
79
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

74
74
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

110
110
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

142
142
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

241
241
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

771
771
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

519
519
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

379
379
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

692
692
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

520
520
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2187
2187
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws