'Topclubs strijden om superdeal Depay'

door
'Topclubs strijden om superdeal Depay'

Memphis Depay speelt nog maar sinds vorige zomer op Camp Nou, waar hij het met 12 goals in 27 matchen allesbehalve slecht deed. Hij was vorig seizoen in La Liga na Karim Benzema (Real Madrid), Gerard Moreno (Villarreal) en Arnaut Danjuma (Villarreal) de vlotst scorende centrale spits van de ganse Spaanse competitie. Bij Barça was hij voor het doel ook nog eens de meest efficiënte speler van het seizoen. Desondanks wil Barça dringend af van Depay.


Door de recente kwaliteitsinjectie met onder andere Raphinha en Robert Lewandowski komt Memphis Depay amper nog in de plannen voor van FC Barcelona. Juventus wil alvast profiteren van deze situatie en er zou tussen beide partijen onderhandeld worden over een contract van 2 jaar. De Italianen hopen wel dat Barça zijn contract eerst ontbindt, waardoor Depay transfervrij wordt opgepikt: een scenario dat tot de mogelijkheden behoort in het Spotify Camp Nou.

CHELSEA

Juventus zou Depay alvast tot de absolute topprioriteit hebben gebombardeerd, maar de Italianen krijgen stevige interesse vanuit Engeland. Chelsea zou namelijk al geruime tijd interesse tonen in de Nederlander en the Blues lijken de grootste concurrent te zijn voor Juventus. Anderzijds werkte West Ham zich in de voorbije weken op als een serieuze kandidaat-overnemer.

Maar de kans dat Depay straks naar het London Stadium zal verhuizen, is erg klein. “We werken niet aan een deal voor Memphis Depay”, stelde coach David Moyes duidelijk aan The Athletic. Het is geen geheim dat Depay Barça enkel wil verlaten voor een andere Europese topclub, waardoor The Hammers sowieso al weinig kans maakten. Chelsea en Juventus behoren uiteraard wel tot die categorie.

LEES OOK: 'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

Past Depay bij Chelsea?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

16
16
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

39
39
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

13
13
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

105
105
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

152
152
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

177
177
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

408
408
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

86
86
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

428
428
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

465
465
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

274
274
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

156
156
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

57
57
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

167
167
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

68
68
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

82
82
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

231
231
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

662
662
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

111
111
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

192
192
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

287
287
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

251
251
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

147
147
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

42
42
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

121
121

Meer sportnieuws