'Zulj (ex-Anderlecht) verrast met nieuwe club'

door
'Zulj (ex-Anderlecht) verrast met nieuwe club'

Het Turkse Basaksehir is in de volgende ronde van Conference League wellicht de tegenstander van Royal Antwerp FC. De club heeft heel wat bekende namen in de rangen. Eén van hen heeft de club verlaten.


Basaksehir maakte vandaag bekend dat het contract van Peter Zulj in onderling overleg werd verbroken. De Oostenrijker werd door de Turkse club weggehaald bij Anderlecht, maar hij faalde compleet bij de ploeg. Vorig jaar werd Zulj uitgeleend aan het Hongaarse Fehervar. Hij keerde deze zomer terug, maar hij maakte geen deel uit van de plannen van Basaksehir. Zijn avontuur is er dus afgelopen. In Oostenrijk valt de naam van de centrale middenvelder bij LASK Linz. Die club heeft met Robert Zulj al de broer van Peter Zulj in de rangen en beiden zouden graag eens samen in één ploeg spelen. De kans bestaat dus dat hun droom gaat uitkomen de komende weken.

Ondanks het feit dat Zulj is vertrokken bij Basaksehir, zal Antwerp tegen de Turkse tegenstander nog de nodige oude bekenden tegen het lijf lopen. Met Nacer Chadli, Lucas Biglia en Stefano Okaka lopen er echter nog drie bekende ex-spelers van Anderlecht rond. Vooral Biglia was in het verleden een absolute smaakmaker bij de Brusselaars. Daarnaast spelen ook Ahmed Touba en Mesut Özil bij Basaksehir. De Turkse ploeg is wellicht de tegenstander van Antwerp in Europa nadat ze met 1-3 wonnen bij Breidablik en Antwerp ging met 1-3 winnen bij Lillestrom.

LEES OOK: Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Een mooie uitdaging voor Zulj?

Meest recent

Vader Blanka Vlasic met schokkende waarheid rond Van Gucht

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

0
0
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

4
4
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

111
111
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

170
170
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

56
56
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

326
326
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

32
32
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

72
72
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

137
137
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

482
482
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

99
99
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

296
296
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

273
273
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1249
1249
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

516
516
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

148
148
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

610
610
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

338
338
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

387
387
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

238
238
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

317
317
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

325
325
"Ali Mentatie"-Ruben Van Gucht in online beerput gegooid

Het is andermaal niet de prettigste week uit het leven van Ruben Van Gucht. De sportjournalist kreeg ...

53
53
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

478
478

Meer sportnieuws