'Zulj (ex-Anderlecht) verrast met nieuwe club'

door
'Zulj (ex-Anderlecht) verrast met nieuwe club'

Het Turkse Basaksehir is in de volgende ronde van Conference League wellicht de tegenstander van Royal Antwerp FC. De club heeft heel wat bekende namen in de rangen. Eén van hen heeft de club verlaten.


Basaksehir maakte vandaag bekend dat het contract van Peter Zulj in onderling overleg werd verbroken. De Oostenrijker werd door de Turkse club weggehaald bij Anderlecht, maar hij faalde compleet bij de ploeg. Vorig jaar werd Zulj uitgeleend aan het Hongaarse Fehervar. Hij keerde deze zomer terug, maar hij maakte geen deel uit van de plannen van Basaksehir. Zijn avontuur is er dus afgelopen. In Oostenrijk valt de naam van de centrale middenvelder bij LASK Linz. Die club heeft met Robert Zulj al de broer van Peter Zulj in de rangen en beiden zouden graag eens samen in één ploeg spelen. De kans bestaat dus dat hun droom gaat uitkomen de komende weken.

Ondanks het feit dat Zulj is vertrokken bij Basaksehir, zal Antwerp tegen de Turkse tegenstander nog de nodige oude bekenden tegen het lijf lopen. Met Nacer Chadli, Lucas Biglia en Stefano Okaka lopen er echter nog drie bekende ex-spelers van Anderlecht rond. Vooral Biglia was in het verleden een absolute smaakmaker bij de Brusselaars. Daarnaast spelen ook Ahmed Touba en Mesut Özil bij Basaksehir. De Turkse ploeg is wellicht de tegenstander van Antwerp in Europa nadat ze met 1-3 wonnen bij Breidablik en Antwerp ging met 1-3 winnen bij Lillestrom.

LEES OOK: 'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Een mooie uitdaging voor Zulj?

Meest recent

Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

8
8
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

74
74
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

19
19
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

16
16
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

70
70
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

73
73
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

100
100
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

82
82
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

140
140
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

122
122
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

404
404
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

137
137
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

69
69
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

86
86
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

40
40
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

140
140
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

226
226
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

523
523
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

164
164
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

161
161
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

38
38
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

98
98
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

298
298
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

93
93
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

247
247

Meer sportnieuws