'Zulj (ex-Anderlecht) verrast met nieuwe club'

door
'Zulj (ex-Anderlecht) verrast met nieuwe club'

Het Turkse Basaksehir is in de volgende ronde van Conference League wellicht de tegenstander van Royal Antwerp FC. De club heeft heel wat bekende namen in de rangen. Eén van hen heeft de club verlaten.


Basaksehir maakte vandaag bekend dat het contract van Peter Zulj in onderling overleg werd verbroken. De Oostenrijker werd door de Turkse club weggehaald bij Anderlecht, maar hij faalde compleet bij de ploeg. Vorig jaar werd Zulj uitgeleend aan het Hongaarse Fehervar. Hij keerde deze zomer terug, maar hij maakte geen deel uit van de plannen van Basaksehir. Zijn avontuur is er dus afgelopen. In Oostenrijk valt de naam van de centrale middenvelder bij LASK Linz. Die club heeft met Robert Zulj al de broer van Peter Zulj in de rangen en beiden zouden graag eens samen in één ploeg spelen. De kans bestaat dus dat hun droom gaat uitkomen de komende weken.

Ondanks het feit dat Zulj is vertrokken bij Basaksehir, zal Antwerp tegen de Turkse tegenstander nog de nodige oude bekenden tegen het lijf lopen. Met Nacer Chadli, Lucas Biglia en Stefano Okaka lopen er echter nog drie bekende ex-spelers van Anderlecht rond. Vooral Biglia was in het verleden een absolute smaakmaker bij de Brusselaars. Daarnaast spelen ook Ahmed Touba en Mesut Özil bij Basaksehir. De Turkse ploeg is wellicht de tegenstander van Antwerp in Europa nadat ze met 1-3 wonnen bij Breidablik en Antwerp ging met 1-3 winnen bij Lillestrom.

LEES OOK: Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

Een mooie uitdaging voor Zulj?

Meest recent

‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

51
51
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

38
38
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

106
106
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

335
335
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

240
240
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

381
381
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

152
152
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

688
688
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

99
99
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

450
450
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

326
326
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

423
423
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

791
791
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

601
601
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

328
328
'Barcelona grijpt in: drietal moet opzouten'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

134
134
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

230
230
Club dankt Hayen genadeloos af: Sonck haalt fors uit

De spectaculaire trainerswissel bij Club Brugge heeft heel wat stof doen opwaaien. Analist Wesley ...

1019
1019
'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

814
814
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

786
786
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

836
836
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

190
190
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

407
407
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

914
914
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

1694
1694

Meer sportnieuws