Martinez heeft stevige waarschuwing voor De Ketelaere

226 stemmen
Martinez heeft stevige waarschuwing voor De Ketelaere

Charles De Ketelaere versierde een toptransfer van Club Brugge naar AC Milan, dat maar liefst 35 miljoen euro betaalde. Bondscoach Roberto Martinez had hem liever nog een jaar in Brugge zien spelen. CDK krijgt een waarschuwing.


"Het is een prachtige transfer en op lange termijn is het een perfecte match. Charles heeft alles om een typische nummer 10 van Milan te worden. Maar hij beseft ook dat speelminuten mogelijk een risico zijn en zijn progressie bij de Rode Duivels kunnen vertragen. Ik geloof in hem en ik ben ervan overtuigd dat hij op een dag dé man van AC Milan wordt. Maar wanneer? Dat hangt ook van zaken af die hij niet kan controleren", vertelde De Ketelaere aan Het Laatste Nieuws.

CDK is een invaller bij de nationale ploeg en door dat statuut zal hij vooral veel moeten spelen bij zijn club om in aanmerking te komen voor het WK in Qatar. De nieuwe aanvallende middenvelder van AC Milan liet zich bij zijn persvoorstelling alvast uit over de raad van de bondscoach om toch nog bij Club Brugge te blijven. "Ik heb met hem gesproken, maar hij heeft gewoon geluisterd en hij heeft niet geprobeerd om me te beïnvloeden. Ik heb hem gezegd dat ik naar Milan wilde en dat ik ervan overtuigd ben dat ik zal spelen richting het WK. Ik weet dat ik hier kansen krijg om me te tonen. Ik kon deze kans niet laten liggen."

De Ketelaere zal sowieso de nodige kansen krijgen bij AC Milan en het zal uitkijken zijn naar zijn eerste weken. Gaat hij meteen in de basis staan of gaat AC Milan de jonge Belgische middenvelder rustig brengen via invalbeurten? Dat zal dit weekend blijven, wanneer AC Milan aan zijn seizoen begint.

LEES OOK: Bart De Wever weet nu al wie wereldkampioen wordt

Zal CDK in de basis staan bij AC Milan?

Meest recent

'Anderlecht kan nog énorme som verdienen aan De Cat'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Hoffenheim wist hem te overtuigen, wat ...

127
127
Hoe Westerlo in drie jaar tijd nieuwe norm vastlegde

KVC Westerlo verkocht deze zomer al voor ongeveer 27 miljoen euro, maar de verwachting is dat dit ...

38
38
KRC Genk zet (titel)ambities kracht bij met twee statements

KRC Genk was dé grote teleurstelling van vorig seizoen in de Jupiler Pro League. Geen top ...

135
135
De Cat weg? Anderlecht vist nieuwe parel op

RSC Anderlecht heeft met Neerpede een goudmijn in handen. Eentje die blijft opleveren. Nathan De Cat ...

329
329
'Strijd om Karetsas barst los: Genk krikt prijskaartje op'

Het belooft een historische zomer te worden voor KRC Genk, dat op het punt staat om zijn eigen ...

227
227
Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

290
290
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

420
420
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

561
561
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

611
611
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

72
72
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

257
257
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

335
335
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

923
923
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

51
51
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

763
763
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

497
497
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

369
369
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

894
894
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

174
174
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

214
214
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

694
694
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

795
795
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

367
367
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

84
84

Meer sportnieuws