Martinez heeft stevige waarschuwing voor De Ketelaere

door
Martinez heeft stevige waarschuwing voor De Ketelaere

Charles De Ketelaere versierde een toptransfer van Club Brugge naar AC Milan, dat maar liefst 35 miljoen euro betaalde. Bondscoach Roberto Martinez had hem liever nog een jaar in Brugge zien spelen. CDK krijgt een waarschuwing.


"Het is een prachtige transfer en op lange termijn is het een perfecte match. Charles heeft alles om een typische nummer 10 van Milan te worden. Maar hij beseft ook dat speelminuten mogelijk een risico zijn en zijn progressie bij de Rode Duivels kunnen vertragen. Ik geloof in hem en ik ben ervan overtuigd dat hij op een dag dé man van AC Milan wordt. Maar wanneer? Dat hangt ook van zaken af die hij niet kan controleren", vertelde De Ketelaere aan Het Laatste Nieuws.

CDK is een invaller bij de nationale ploeg en door dat statuut zal hij vooral veel moeten spelen bij zijn club om in aanmerking te komen voor het WK in Qatar. De nieuwe aanvallende middenvelder van AC Milan liet zich bij zijn persvoorstelling alvast uit over de raad van de bondscoach om toch nog bij Club Brugge te blijven. "Ik heb met hem gesproken, maar hij heeft gewoon geluisterd en hij heeft niet geprobeerd om me te beïnvloeden. Ik heb hem gezegd dat ik naar Milan wilde en dat ik ervan overtuigd ben dat ik zal spelen richting het WK. Ik weet dat ik hier kansen krijg om me te tonen. Ik kon deze kans niet laten liggen."

De Ketelaere zal sowieso de nodige kansen krijgen bij AC Milan en het zal uitkijken zijn naar zijn eerste weken. Gaat hij meteen in de basis staan of gaat AC Milan de jonge Belgische middenvelder rustig brengen via invalbeurten? Dat zal dit weekend blijven, wanneer AC Milan aan zijn seizoen begint.

LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Zal CDK in de basis staan bij AC Milan?

Meest recent

Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

6
6
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

50
50
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

77
77
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

42
42
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

34
34
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

286
286
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

57
57
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

38
38
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

52
52
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

81
81
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

169
169
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

88
88
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

578
578
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

189
189
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

104
104
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

130
130
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

159
159
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

269
269
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

301
301
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

206
206
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

215
215
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

366
366
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

143
143
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

150
150
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

219
219

Meer sportnieuws