Pro League stelt Antwerp-Union uit

door
Pro League stelt Antwerp-Union uit

De Belgische ploegen kenden deze week wisselend succes in Europa. Union sneuvelde dinsdag op pijnlijke wijze in de Champions League door na een 2-0-zege in de heenmatch nog met 3-0 te gaan verliezen op Rangers, maar donderdagavond lieten Antwerp en Anderlecht geen steken vallen in de Conference League. Zij wonnen na hun heenwedstrijd ook hun return in de derde voorronde en plaatsten zich zo voor de play-offs.


Daarin wachten iets lastigere tegenstanders dan Lilleström en Paide. Anderlecht neemt het op tegen Young Boys Bern, terwijl vooral Antwerp een zware dobber wacht met het Turkse Basaksehir. De Great Old krijgt echter een duwtje in de rug van de Pro League. Die kondigt namelijk aan dat Antwerp-Union van zaterdag 20 augustus uitgesteld.

Het uitstel van de topper betekent dat Antwerp een vrij weekend krijgt tussen zijn twee Europese confrontaties en dus een volle week heeft om te recupereren van zijn trip naar Istanboel. Dat kan dus al zeker geen excuus zijn om de groepsfase van de Conference League niet te halen. Ook Union krijgt rust, al hebben zij dat in principe niet nodig. De Brusselaars zijn immers al zeker van een ticket voor de groepsfase van de Europa League.

OOK UITSTEL ANDERLECHT
Daarmee krijgt Antwerp nu ook waar Anderlecht en AA Gent al een tijdje zeker van waren. Hun onderlinge confrontatie op de vierde speeldag werd een tijd geleden al uitgesteld. Gent stroomt als bekerwinnaar immers in de play-offs van de Europa League in en dus was het al langer zeker dat zij ook in de komende twee weken aan de bak zouden moeten. De Buffalo's moeten voorbij Omonia Nicosia om de groepsfase te halen.

LEES OOK: Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Goede beslissing van de Pro League?

Meest recent

Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

51
51
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

41
41
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

80
80
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

143
143
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

49
49
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

110
110
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

376
376
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

34
34
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

334
334
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

111
111
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

116
116
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

294
294
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

208
208
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

101
101
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

243
243
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

21
21
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

101
101
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

494
494
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

237
237
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

352
352
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

196
196
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

179
179
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

549
549

Meer sportnieuws