TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Raskin, verrassing bij Anderlecht

292 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Raskin, verrassing bij Anderlecht

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zoekt nog volop versterking voor het middenveld en daarvoor duikt nu ook weer Nicolas Raskin als optie op. De 21-jarige middenvelder zit in zijn laatste contractjaar bij Standard, dat hem wel graag wil laten bijtekenen. Club zou net als eind vorig seizoen opnieuw geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een transfer, maar die zullen wellicht hoog liggen.



Ook Sander Berge blijft in beeld bij Club. De Noorse middenvelder hoopt in eerste instantie wel op een transfer naar de Premier League, maar sluit een overstap naar Brugge desondanks niet uit. Als er zich geen interessante Engelse club aandient, zou hij zelf openstaan voor een overgang naar het Jan Breydelstadion.

Er duikt ook nog een nieuwe aanvallend doelwit op, want Club zou in Kroatië zijn oog laten vallen hebben op Stipe Biuk. De 19-jarige flankaanvaller liet al mooie dingen zien bij Hajduk Spit. Club zal wel snel moeten zijn voor het talent, want Sampdoria zou al een bod van 6 miljoen euro neergelegd hebben. Ook vanuit Duitsland en Turkije is er interesse.



Ondertussen slankt de landskampioen zijn kern ook verder af. Zo laat het twee spelers naar een reeksgenoot vertrekken. Club laat immers zowel Federico Ricca als Thibault Vlietinck naar OH Leuven gaan. Beide spelers zaten op een zijspoor bij Blauw-Zwart. Voor Vlietinck lag in Leuven een contract voor vier jaar klaar, Ricca tekende op zijn beurt voor drie jaar.

Ook Emmanuel Dennis bezorgt Club nog een onverwachte meevaller op. De Nigeriaanse aanvaller staat op het punt om voor 24 miljoen euro van Watford naar Nottingham Forest te verkassen en van die transfer pikt ook de landskampioen nog een graantje mee. Ze zouden daardoor 2 miljoen euro mogen incasseren.



Bij Anderlecht staat er een verrassende transfer op til. Het zou namelijk onderhandelen met David Hubert, die op een zijspoor zit bij Zulte Waregem en daarom voor een beperkte som kan vertrekken. Paars-Wit ziet in de 34-jarige middenvelder een ideale ervaren aanwinst voor de RSCA Futures, die straks in 1B aan hun seizoen beginnen.

Op uitgaand vlak lijkt de transfer van Sergio Gomez naar Manchester City inmiddels zo goed als rond te zijn. Paars-Wit sleept nog meer uit de brand dan aanvankelijk verwacht werd, want verschillende bronnen beweren nu dat de initiële transfersom van 13 miljoen euro met bonussen nog kan oplopen tot maar liefst 20 miljoen. Daarnaast krijgt Anderlecht ook nog eens 15 procent van de transfersom bij een eventuele doorverkoop.



KRC Genk kan de nodige versterking gebruiken na het vertrek van Ito en Dessers en heeft alvast een nieuwe flankaanvaller op het oog. Het zou maar liefst 8 miljoen euro veil hebben voor Yira Sor, een 22-jarige Nigeriaan die het voorbije halfjaar grote sier maakte bij Slavia Praag. Dat wil voorlopig wel niet meewerken aan een transfer omdat het nog op Sor rekent in de Europese voorrondes.

BUITENLAND

Bij PSG veranderden ze deze zomer het geweer van schouder en gingen ze veeleer voor jong talent dan voor grote namen. Maar nu zouden ze toch nog een klepper naar Parijs willen halen, want ze zouden hun oog laten vallen hebben op Marcus Rashford. De Engelsman zit in zijn laatste contractjaar bij Manchester United en daar wil PSG graag van profiteren.



Het is nog steeds de verwachting dat Youri Tielemans deze zomer zal vertrekken bij Leicester City, ook al bleef het qua interesse de jongste weken vrij stil. De Foxes willen echter niet riskeren dat de Rode Duivel op het einde van het seizoen gratis de deur uitloopt en zouden nu hun vraagprijs laten zaken om de interesse af te wakkeren. Ze zouden inmiddels vrede nemen met 'slechts' 30 miljoen euro.

Daar kan Arsenal misschien van profiteren. De Gunners nemen deze zomer mogelijk wel afscheid van Albert Sambi Lokonga. De jonge Rode Duivel kan rekenen op interesse van AC Milan en heeft bij Arsenal weinig uitzicht op een basisplaats. Daardoor zouden de Engelsen mogelijk geneigd zijn om mee te werken aan een uitleenbeurt.

LEES OOK: 'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

Wie moet de prioriteit zijn van Club?

Meest recent

'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

18
18
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

51
51
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

50
50
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

32
32
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

62
62
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

83
83
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

77
77
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

120
120
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

81
81
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

107
107
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

307
307
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

146
146
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

137
137
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

85
85
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

157
157
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

251
251
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

54
54
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

220
220
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

557
557
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1292
1292
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

181
181
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

279
279
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

162
162
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

130
130

Meer sportnieuws