TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Raskin, verrassing bij Anderlecht

292 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Raskin, verrassing bij Anderlecht

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zoekt nog volop versterking voor het middenveld en daarvoor duikt nu ook weer Nicolas Raskin als optie op. De 21-jarige middenvelder zit in zijn laatste contractjaar bij Standard, dat hem wel graag wil laten bijtekenen. Club zou net als eind vorig seizoen opnieuw geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een transfer, maar die zullen wellicht hoog liggen.



Ook Sander Berge blijft in beeld bij Club. De Noorse middenvelder hoopt in eerste instantie wel op een transfer naar de Premier League, maar sluit een overstap naar Brugge desondanks niet uit. Als er zich geen interessante Engelse club aandient, zou hij zelf openstaan voor een overgang naar het Jan Breydelstadion.

Er duikt ook nog een nieuwe aanvallend doelwit op, want Club zou in Kroatië zijn oog laten vallen hebben op Stipe Biuk. De 19-jarige flankaanvaller liet al mooie dingen zien bij Hajduk Spit. Club zal wel snel moeten zijn voor het talent, want Sampdoria zou al een bod van 6 miljoen euro neergelegd hebben. Ook vanuit Duitsland en Turkije is er interesse.



Ondertussen slankt de landskampioen zijn kern ook verder af. Zo laat het twee spelers naar een reeksgenoot vertrekken. Club laat immers zowel Federico Ricca als Thibault Vlietinck naar OH Leuven gaan. Beide spelers zaten op een zijspoor bij Blauw-Zwart. Voor Vlietinck lag in Leuven een contract voor vier jaar klaar, Ricca tekende op zijn beurt voor drie jaar.

Ook Emmanuel Dennis bezorgt Club nog een onverwachte meevaller op. De Nigeriaanse aanvaller staat op het punt om voor 24 miljoen euro van Watford naar Nottingham Forest te verkassen en van die transfer pikt ook de landskampioen nog een graantje mee. Ze zouden daardoor 2 miljoen euro mogen incasseren.



Bij Anderlecht staat er een verrassende transfer op til. Het zou namelijk onderhandelen met David Hubert, die op een zijspoor zit bij Zulte Waregem en daarom voor een beperkte som kan vertrekken. Paars-Wit ziet in de 34-jarige middenvelder een ideale ervaren aanwinst voor de RSCA Futures, die straks in 1B aan hun seizoen beginnen.

Op uitgaand vlak lijkt de transfer van Sergio Gomez naar Manchester City inmiddels zo goed als rond te zijn. Paars-Wit sleept nog meer uit de brand dan aanvankelijk verwacht werd, want verschillende bronnen beweren nu dat de initiële transfersom van 13 miljoen euro met bonussen nog kan oplopen tot maar liefst 20 miljoen. Daarnaast krijgt Anderlecht ook nog eens 15 procent van de transfersom bij een eventuele doorverkoop.



KRC Genk kan de nodige versterking gebruiken na het vertrek van Ito en Dessers en heeft alvast een nieuwe flankaanvaller op het oog. Het zou maar liefst 8 miljoen euro veil hebben voor Yira Sor, een 22-jarige Nigeriaan die het voorbije halfjaar grote sier maakte bij Slavia Praag. Dat wil voorlopig wel niet meewerken aan een transfer omdat het nog op Sor rekent in de Europese voorrondes.

BUITENLAND

Bij PSG veranderden ze deze zomer het geweer van schouder en gingen ze veeleer voor jong talent dan voor grote namen. Maar nu zouden ze toch nog een klepper naar Parijs willen halen, want ze zouden hun oog laten vallen hebben op Marcus Rashford. De Engelsman zit in zijn laatste contractjaar bij Manchester United en daar wil PSG graag van profiteren.



Het is nog steeds de verwachting dat Youri Tielemans deze zomer zal vertrekken bij Leicester City, ook al bleef het qua interesse de jongste weken vrij stil. De Foxes willen echter niet riskeren dat de Rode Duivel op het einde van het seizoen gratis de deur uitloopt en zouden nu hun vraagprijs laten zaken om de interesse af te wakkeren. Ze zouden inmiddels vrede nemen met 'slechts' 30 miljoen euro.

Daar kan Arsenal misschien van profiteren. De Gunners nemen deze zomer mogelijk wel afscheid van Albert Sambi Lokonga. De jonge Rode Duivel kan rekenen op interesse van AC Milan en heeft bij Arsenal weinig uitzicht op een basisplaats. Daardoor zouden de Engelsen mogelijk geneigd zijn om mee te werken aan een uitleenbeurt.

LEES OOK: Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Wie moet de prioriteit zijn van Club?

Meest recent

Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

0
0
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

39
39
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

23
23
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

51
51
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

223
223
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

345
345
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

65
65
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

206
206
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

394
394
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

207
207
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

130
130
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

337
337
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

156
156
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

409
409
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

92
92
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

327
327
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

364
364
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

517
517
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

166
166
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

189
189
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

951
951
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

220
220
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

366
366

Meer sportnieuws