Supersub Silva hard voor RSCA: "Kwamen te slap op het veld"

door
Supersub Silva hard voor RSCA:

Een zwak Anderlecht moest gisteren rekenen op zijn invallers om de match tegen het Estse Paide in de derde voorronde van de Conference League in een definitieve plooit te leggen. De Brusselaars wonnen de partij uiteindelijk met 3-0 en mogen daarvoor hun nieuwe Portugese topper, Fabio Silva, bedanken. 

Paars-Wit won de heenwedstrijd met 2-0 in Estland en begon dus met een riante uitgangspositie aan de terugwedstrijd in België. De manschappen van Felice Mazzu startten echter zwak en aan de rust stond het nog steeds 0-0. De coach van de Belgische recordkampioen greep in en iets voor het uur werd Fabio Silva ingebracht. "Na de eerste helft wisten we dat er iets moest veranderen", klonk het na de partij bij de nieuwe publiekslieveling. 

De Portugees stond amper drie minuten op het veld en werkte de assist van die andere invaller, Lior Reaelov, tegen de netten. Tien minuten later bediende hij Murillo, die de 2-0 maakte. De man uit Panama zette in de 75ste minuut de 3-0 eindscore nog op het bord. Silva beseft echter dat het in de toekomst beter moet. "We kwamen te slap op het veld terwijl het voor de club heel belangrijk is in deze competitie te blijven", vertelde hij aan Play Sports. 

AMBITIE
In de volgende ronde neemt Anderlecht het op tegen Young Boys Bern met het oog op een ticket voor de groepsfase. De ambitieuze 20-jarige Portugees hoopt ook in dat tweeluik te schitteren. "Ik ben trots om voor Anderlecht te spelen. Ik hoop een titel te kunnen winnen hier."

LEES OOK: UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Kan Anderlecht doorstoten naar de groepsfase?

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

113
113
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

18
18
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

131
131
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

124
124
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

271
271
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

68
68
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

207
207
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

256
256
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

145
145
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

251
251
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

584
584
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

200
200
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

28
28
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

461
461
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

214
214
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

441
441
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

62
62
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

89
89
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

296
296
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

287
287
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

133
133
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

618
618

Meer sportnieuws