Mannaert doet boekje open over transfer De Ketelaere

door
Mannaert doet boekje open over transfer De Ketelaere

De transferperiode duurt nog iets minder dan drie weken, maar dé transfersoap van de zomer hebben we in België wellicht al gehad. Wekenlang sleepte de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan en de speler sloeg op het einde zelfs op eigen verzoek trainingen en wedstrijden over, maar uiteindelijk kwam alles toch in orde. Club Brugge incasseerde uiteindelijk een Belgisch recordbedrag.


Naar verluidt bedroeg de initiële transfersom zo'n 32 miljoen euro en met bonussen zou dat nog kunnen oplopen tot 35 of 36 miljoen euro. Nochtans had Club elders meer kunnen vangen, want Leeds United was bereid om tot 40 miljoen euro te gaan. De Ketelaere wou zelf echter absoluut naar Milaan en daardoor moest Club inleveren.

"Iedereen is tevreden, ook wij zijn blij met het bedrag dat we gekregen hebben", verzekert Vincent Mannaert echter aan La Gazzetta dello Sport. "De onderhandelingen verliepen normaal, maar duurden enorm lang. Voor iedereen leek het wel een soap. We hebben Openda op 72 uur verkocht, maar voor De Ketelaere kwam er geen einde aan. Maar ik ben nooit bang geweest dat de deal zou afspringen."

TROEF
Mannaert is er ook van overtuigd dat De Ketelaere het bij de Italiaanse kampioen zal maken. "Hij kan een internationale topper worden. Hij moet nog enkele kilo's aan spiermassa bijwinnen, dat wordt zijn grootste uitdaging. Maar Charles heeft één groot voordeel: hij past zich bliksemsnel aan. Als de trainer hem iets uitlegt, kan hij dat meteen naar het veld meenemen. Hij weet wat hij kan en hij heeft ook altijd onder druk gepresteerd. Toen hij debuteerde tegen PSG, leek het alsof hij al twee jaar meedraaide."

LEES OOK: Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Mag Club tevreden zijn over die transfersom?

Meest recent

Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

20
20
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

27
27
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

54
54
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

81
81
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

12
12
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

260
260
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

61
61
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

185
185
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

200
200
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

242
242
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

228
228
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

277
277
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

194
194
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

538
538
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

148
148
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

284
284
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

209
209
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

172
172
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

404
404
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

162
162
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

161
161
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

79
79
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

210
210
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

413
413

Meer sportnieuws