Mannaert doet boekje open over transfer De Ketelaere

656 stemmen
Mannaert doet boekje open over transfer De Ketelaere

De transferperiode duurt nog iets minder dan drie weken, maar dé transfersoap van de zomer hebben we in België wellicht al gehad. Wekenlang sleepte de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan en de speler sloeg op het einde zelfs op eigen verzoek trainingen en wedstrijden over, maar uiteindelijk kwam alles toch in orde. Club Brugge incasseerde uiteindelijk een Belgisch recordbedrag.


Naar verluidt bedroeg de initiële transfersom zo'n 32 miljoen euro en met bonussen zou dat nog kunnen oplopen tot 35 of 36 miljoen euro. Nochtans had Club elders meer kunnen vangen, want Leeds United was bereid om tot 40 miljoen euro te gaan. De Ketelaere wou zelf echter absoluut naar Milaan en daardoor moest Club inleveren.

"Iedereen is tevreden, ook wij zijn blij met het bedrag dat we gekregen hebben", verzekert Vincent Mannaert echter aan La Gazzetta dello Sport. "De onderhandelingen verliepen normaal, maar duurden enorm lang. Voor iedereen leek het wel een soap. We hebben Openda op 72 uur verkocht, maar voor De Ketelaere kwam er geen einde aan. Maar ik ben nooit bang geweest dat de deal zou afspringen."

TROEF
Mannaert is er ook van overtuigd dat De Ketelaere het bij de Italiaanse kampioen zal maken. "Hij kan een internationale topper worden. Hij moet nog enkele kilo's aan spiermassa bijwinnen, dat wordt zijn grootste uitdaging. Maar Charles heeft één groot voordeel: hij past zich bliksemsnel aan. Als de trainer hem iets uitlegt, kan hij dat meteen naar het veld meenemen. Hij weet wat hij kan en hij heeft ook altijd onder druk gepresteerd. Toen hij debuteerde tegen PSG, leek het alsof hij al twee jaar meedraaide."

LEES OOK: Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Mag Club tevreden zijn over die transfersom?

Meest recent

Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

27
27
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

110
110
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

34
34
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

38
38
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

171
171
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

65
65
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

253
253
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

186
186
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

59
59
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

54
54
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

448
448
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

58
58
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

161
161
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

270
270
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

60
60
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

154
154
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

272
272
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

44
44
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

64
64
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

75
75
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

126
126
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

109
109
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

39
39
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

239
239
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

217
217

Meer sportnieuws