Mannaert doet boekje open over transfer De Ketelaere

door
Mannaert doet boekje open over transfer De Ketelaere

De transferperiode duurt nog iets minder dan drie weken, maar dé transfersoap van de zomer hebben we in België wellicht al gehad. Wekenlang sleepte de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan en de speler sloeg op het einde zelfs op eigen verzoek trainingen en wedstrijden over, maar uiteindelijk kwam alles toch in orde. Club Brugge incasseerde uiteindelijk een Belgisch recordbedrag.


Naar verluidt bedroeg de initiële transfersom zo'n 32 miljoen euro en met bonussen zou dat nog kunnen oplopen tot 35 of 36 miljoen euro. Nochtans had Club elders meer kunnen vangen, want Leeds United was bereid om tot 40 miljoen euro te gaan. De Ketelaere wou zelf echter absoluut naar Milaan en daardoor moest Club inleveren.

"Iedereen is tevreden, ook wij zijn blij met het bedrag dat we gekregen hebben", verzekert Vincent Mannaert echter aan La Gazzetta dello Sport. "De onderhandelingen verliepen normaal, maar duurden enorm lang. Voor iedereen leek het wel een soap. We hebben Openda op 72 uur verkocht, maar voor De Ketelaere kwam er geen einde aan. Maar ik ben nooit bang geweest dat de deal zou afspringen."

TROEF
Mannaert is er ook van overtuigd dat De Ketelaere het bij de Italiaanse kampioen zal maken. "Hij kan een internationale topper worden. Hij moet nog enkele kilo's aan spiermassa bijwinnen, dat wordt zijn grootste uitdaging. Maar Charles heeft één groot voordeel: hij past zich bliksemsnel aan. Als de trainer hem iets uitlegt, kan hij dat meteen naar het veld meenemen. Hij weet wat hij kan en hij heeft ook altijd onder druk gepresteerd. Toen hij debuteerde tegen PSG, leek het alsof hij al twee jaar meedraaide."

LEES OOK: Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

Mag Club tevreden zijn over die transfersom?

Meest recent

PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

10
10
Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

28
28
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

16
16
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

105
105
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

151
151
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

138
138
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

156
156
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

324
324
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

50
50
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

183
183
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

156
156
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

132
132
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

371
371
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

716
716
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

104
104
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

31
31
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

82
82
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

55
55
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

52
52
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

50
50
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

63
63
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

187
187
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

326
326
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

136
136
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

216
216

Meer sportnieuws