Mannaert doet boekje open over transfer De Ketelaere

door
Mannaert doet boekje open over transfer De Ketelaere

De transferperiode duurt nog iets minder dan drie weken, maar dé transfersoap van de zomer hebben we in België wellicht al gehad. Wekenlang sleepte de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan en de speler sloeg op het einde zelfs op eigen verzoek trainingen en wedstrijden over, maar uiteindelijk kwam alles toch in orde. Club Brugge incasseerde uiteindelijk een Belgisch recordbedrag.


Naar verluidt bedroeg de initiële transfersom zo'n 32 miljoen euro en met bonussen zou dat nog kunnen oplopen tot 35 of 36 miljoen euro. Nochtans had Club elders meer kunnen vangen, want Leeds United was bereid om tot 40 miljoen euro te gaan. De Ketelaere wou zelf echter absoluut naar Milaan en daardoor moest Club inleveren.

"Iedereen is tevreden, ook wij zijn blij met het bedrag dat we gekregen hebben", verzekert Vincent Mannaert echter aan La Gazzetta dello Sport. "De onderhandelingen verliepen normaal, maar duurden enorm lang. Voor iedereen leek het wel een soap. We hebben Openda op 72 uur verkocht, maar voor De Ketelaere kwam er geen einde aan. Maar ik ben nooit bang geweest dat de deal zou afspringen."

TROEF
Mannaert is er ook van overtuigd dat De Ketelaere het bij de Italiaanse kampioen zal maken. "Hij kan een internationale topper worden. Hij moet nog enkele kilo's aan spiermassa bijwinnen, dat wordt zijn grootste uitdaging. Maar Charles heeft één groot voordeel: hij past zich bliksemsnel aan. Als de trainer hem iets uitlegt, kan hij dat meteen naar het veld meenemen. Hij weet wat hij kan en hij heeft ook altijd onder druk gepresteerd. Toen hij debuteerde tegen PSG, leek het alsof hij al twee jaar meedraaide."

LEES OOK: Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Mag Club tevreden zijn over die transfersom?

Meest recent

'Supertransfer Sadiki: Sunderland neemt standpunt in'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

0
0
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

226
226
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

148
148
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

33
33
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

168
168
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

243
243
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

220
220
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

176
176
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

24
24
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

345
345
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

368
368
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

79
79
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

201
201
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

46
46
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

93
93
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

348
348
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

817
817
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

356
356
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

976
976
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

100
100
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

323
323
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

469
469
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

72
72
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

300
300

Meer sportnieuws