Mannaert doet boekje open over transfer De Ketelaere

door
Mannaert doet boekje open over transfer De Ketelaere

De transferperiode duurt nog iets minder dan drie weken, maar dé transfersoap van de zomer hebben we in België wellicht al gehad. Wekenlang sleepte de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan en de speler sloeg op het einde zelfs op eigen verzoek trainingen en wedstrijden over, maar uiteindelijk kwam alles toch in orde. Club Brugge incasseerde uiteindelijk een Belgisch recordbedrag.


Naar verluidt bedroeg de initiële transfersom zo'n 32 miljoen euro en met bonussen zou dat nog kunnen oplopen tot 35 of 36 miljoen euro. Nochtans had Club elders meer kunnen vangen, want Leeds United was bereid om tot 40 miljoen euro te gaan. De Ketelaere wou zelf echter absoluut naar Milaan en daardoor moest Club inleveren.

"Iedereen is tevreden, ook wij zijn blij met het bedrag dat we gekregen hebben", verzekert Vincent Mannaert echter aan La Gazzetta dello Sport. "De onderhandelingen verliepen normaal, maar duurden enorm lang. Voor iedereen leek het wel een soap. We hebben Openda op 72 uur verkocht, maar voor De Ketelaere kwam er geen einde aan. Maar ik ben nooit bang geweest dat de deal zou afspringen."

TROEF
Mannaert is er ook van overtuigd dat De Ketelaere het bij de Italiaanse kampioen zal maken. "Hij kan een internationale topper worden. Hij moet nog enkele kilo's aan spiermassa bijwinnen, dat wordt zijn grootste uitdaging. Maar Charles heeft één groot voordeel: hij past zich bliksemsnel aan. Als de trainer hem iets uitlegt, kan hij dat meteen naar het veld meenemen. Hij weet wat hij kan en hij heeft ook altijd onder druk gepresteerd. Toen hij debuteerde tegen PSG, leek het alsof hij al twee jaar meedraaide."

LEES OOK: ‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Mag Club tevreden zijn over die transfersom?

Meest recent

Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

4
4
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

58
58
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

38
38
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

57
57
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

31
31
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

119
119
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

253
253
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

220
220
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

169
169
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

48
48
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

412
412
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

130
130
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

570
570
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

74
74
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

81
81
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

227
227
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

50
50
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

211
211
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

78
78
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

264
264
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

40
40
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

690
690
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

283
283

Meer sportnieuws