'Club heeft genoeg gezien en schuift speler NXT meteen door'

door
'Club heeft genoeg gezien en schuift speler NXT meteen door'

Club Brugge beleeft niet de makkelijkste start van het seizoen. Het was de voorbije weken woelig bij de landskampioen, onder meer door de langgerekte soap rond het vertrek van Charles De Ketelaere en de toch tegenvallende resultaten. Nadat het moeilijkste met zeges in de Supercup tegen AA Gent en de eerste competitiematch tegen Genk achter de rug leek, pakte Club zowaar amper één op zes tegen Eupen en Zulte Waregem.


Het is dus duidelijk dat Carl Hoefkens nog zal moeten sleutelen aan zijn elftal. De kern zal de komende weken ongetwijfeld nog enkele metamorfoses ondergaan, want er zijn nog nieuwkomers op komst en een aantal spelers komen ook nog in aanmerking voor een vertrek. Zo zoekt Club bijvoorbeeld nog een verdediger en kan Jack Hendry daar nog vertrekken.

Hoefkens mag echter sowieso al een nieuwe verdediger op training verwelkomen. Het Laatste Nieuws weet dat Joel Ordoñez meteen doorgeschoven zal worden naar de A-kern. De 18-jarige Ecuadoraan, voor wie Club naar verluidt maar liefst 4 miljoen euro neertelde, werd onlangs nochtans voorgesteld als aanwinst voor Club NXT in 1B.

PENDELEN
De kans lijkt wel groot dat Ordoñez ook daar aan de bak zal komen, maar hij zal dus zeker al meetrainen met het eerste elftal. Daar kan hij ook in aanmerking komen voor speelminuten, al heeft Hoefkens met Abakar Sylla en Ibe Hautekiet wel nog een aantal andere jonge opties achter de hand.


LEES OOK: Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Zal hij snel doorbreken bij Club?

Meest recent

Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

1
1
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

13
13
“Ik haat het als de beste”: DIW maakt Courtois belachelijk

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

11
11
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

37
37
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

91
91
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

22
22
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

40
40
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

25
25
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

125
125
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

169
169
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

143
143
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

272
272
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

441
441
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

176
176
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

209
209
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

323
323
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

99
99
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

426
426
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

246
246
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

393
393
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

249
249
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

356
356
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

526
526
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

143
143

Meer sportnieuws