'AA Gent verkoopt sterkhouder toch niet'

278 stemmen
'AA Gent verkoopt sterkhouder toch niet'

AA Gent trapt vrijdagavond de vierde speeldag in de Jupiler Pro League op gang met een trip naar Oostende. De Buffalo's gaan aan de kust op zoek naar hun tweede zege van het seizoen, nadat ze vorig weekend na twee gelijke spelen er eindelijk in slaagden tegen Westerlo een wedstrijd te winnen. Hein Vanhaezebrouck ziet bovendien zijn keuzemogelijkheden groeien.


De trainer lijkt snel weer over een aantal sterkhouders te kunnen gaan beschikken, maar desondanks blijft versterking zeer welkom in Gent. "We zijn ermee bezig en dat komt in orde", verklaarde hij op zijn persconferentie. Al wou hij op geruchten niet ingaan. "Al dat goochelen met namen heeft geen zin. Er zijn zoveel geruchten... Geloof dat allemaal niet en geniet liever van de zon."

Communicatiemanager Tom Vandenbulcke lijkt dat nu echter wel te doen. Hij deelt op Twitter het bovenstaande citaat en voegt eraan toe. "Waarna iemand me stuurt waarom we Hanche-Olsen verkopen", gevolgd door de veelbetekenende hashtag 'zucht'. 

GALATASARAY
De voorbije dagen waren in de Turkse pers berichten verschenen dat Hanche-Olsen voor een dikke 2 miljoen euro op weg zou zijn naar Galatasaray, maar dat lijkt Vandenbulcke hier dus te ontkennen. De Noorse verdediger is bezig aan zijn laatste contractjaar en dus lijkt een vertrek niet helemaal uit te sluiten, maar voorlopig blijft hij dus in de Ghelamco Arena.


LEES OOK: Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

Moet AA Gent Hanche-Olsen een nieuw contract geven?

Meest recent

'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

1
1
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

12
12
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

73
73
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

303
303
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

159
159
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

117
117
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

146
146
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

259
259
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

274
274
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

58
58
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

256
256
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

328
328
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

421
421
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

218
218
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

332
332
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

186
186
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

162
162
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

336
336
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

316
316
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

138
138
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

100
100
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

651
651
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

221
221
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

457
457

Meer sportnieuws