'AA Gent verkoopt sterkhouder toch niet'

door
'AA Gent verkoopt sterkhouder toch niet'

AA Gent trapt vrijdagavond de vierde speeldag in de Jupiler Pro League op gang met een trip naar Oostende. De Buffalo's gaan aan de kust op zoek naar hun tweede zege van het seizoen, nadat ze vorig weekend na twee gelijke spelen er eindelijk in slaagden tegen Westerlo een wedstrijd te winnen. Hein Vanhaezebrouck ziet bovendien zijn keuzemogelijkheden groeien.


De trainer lijkt snel weer over een aantal sterkhouders te kunnen gaan beschikken, maar desondanks blijft versterking zeer welkom in Gent. "We zijn ermee bezig en dat komt in orde", verklaarde hij op zijn persconferentie. Al wou hij op geruchten niet ingaan. "Al dat goochelen met namen heeft geen zin. Er zijn zoveel geruchten... Geloof dat allemaal niet en geniet liever van de zon."

Communicatiemanager Tom Vandenbulcke lijkt dat nu echter wel te doen. Hij deelt op Twitter het bovenstaande citaat en voegt eraan toe. "Waarna iemand me stuurt waarom we Hanche-Olsen verkopen", gevolgd door de veelbetekenende hashtag 'zucht'. 

GALATASARAY
De voorbije dagen waren in de Turkse pers berichten verschenen dat Hanche-Olsen voor een dikke 2 miljoen euro op weg zou zijn naar Galatasaray, maar dat lijkt Vandenbulcke hier dus te ontkennen. De Noorse verdediger is bezig aan zijn laatste contractjaar en dus lijkt een vertrek niet helemaal uit te sluiten, maar voorlopig blijft hij dus in de Ghelamco Arena.


LEES OOK: Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

Moet AA Gent Hanche-Olsen een nieuw contract geven?

Meest recent

Akelige beelden: Vermant naar ziekenhuis na zware botsing

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

2
2
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

134
134
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

38
38
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

40
40
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

20
20
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

865
865
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

153
153
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

183
183
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

285
285
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

27
27
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

148
148
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

642
642
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

32
32
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

36
36
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

177
177
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

93
93
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

120
120
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

112
112
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

117
117
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

119
119
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

309
309
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

309
309
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

178
178

Meer sportnieuws