'AA Gent verkoopt sterkhouder toch niet'

door
'AA Gent verkoopt sterkhouder toch niet'

AA Gent trapt vrijdagavond de vierde speeldag in de Jupiler Pro League op gang met een trip naar Oostende. De Buffalo's gaan aan de kust op zoek naar hun tweede zege van het seizoen, nadat ze vorig weekend na twee gelijke spelen er eindelijk in slaagden tegen Westerlo een wedstrijd te winnen. Hein Vanhaezebrouck ziet bovendien zijn keuzemogelijkheden groeien.


De trainer lijkt snel weer over een aantal sterkhouders te kunnen gaan beschikken, maar desondanks blijft versterking zeer welkom in Gent. "We zijn ermee bezig en dat komt in orde", verklaarde hij op zijn persconferentie. Al wou hij op geruchten niet ingaan. "Al dat goochelen met namen heeft geen zin. Er zijn zoveel geruchten... Geloof dat allemaal niet en geniet liever van de zon."

Communicatiemanager Tom Vandenbulcke lijkt dat nu echter wel te doen. Hij deelt op Twitter het bovenstaande citaat en voegt eraan toe. "Waarna iemand me stuurt waarom we Hanche-Olsen verkopen", gevolgd door de veelbetekenende hashtag 'zucht'. 

GALATASARAY
De voorbije dagen waren in de Turkse pers berichten verschenen dat Hanche-Olsen voor een dikke 2 miljoen euro op weg zou zijn naar Galatasaray, maar dat lijkt Vandenbulcke hier dus te ontkennen. De Noorse verdediger is bezig aan zijn laatste contractjaar en dus lijkt een vertrek niet helemaal uit te sluiten, maar voorlopig blijft hij dus in de Ghelamco Arena.


LEES OOK: "Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

Moet AA Gent Hanche-Olsen een nieuw contract geven?

Meest recent

"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

73
73
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

34
34
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

77
77
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

185
185
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

132
132
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

144
144
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

41
41
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

232
232
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

337
337
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

338
338
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

212
212
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

132
132
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

331
331
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

114
114
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

47
47
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

94
94
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

411
411
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

368
368
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

36
36
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

203
203
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

296
296
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

477
477
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

382
382

Meer sportnieuws