'AA Gent verkoopt sterkhouder toch niet'

door
'AA Gent verkoopt sterkhouder toch niet'

AA Gent trapt vrijdagavond de vierde speeldag in de Jupiler Pro League op gang met een trip naar Oostende. De Buffalo's gaan aan de kust op zoek naar hun tweede zege van het seizoen, nadat ze vorig weekend na twee gelijke spelen er eindelijk in slaagden tegen Westerlo een wedstrijd te winnen. Hein Vanhaezebrouck ziet bovendien zijn keuzemogelijkheden groeien.


De trainer lijkt snel weer over een aantal sterkhouders te kunnen gaan beschikken, maar desondanks blijft versterking zeer welkom in Gent. "We zijn ermee bezig en dat komt in orde", verklaarde hij op zijn persconferentie. Al wou hij op geruchten niet ingaan. "Al dat goochelen met namen heeft geen zin. Er zijn zoveel geruchten... Geloof dat allemaal niet en geniet liever van de zon."

Communicatiemanager Tom Vandenbulcke lijkt dat nu echter wel te doen. Hij deelt op Twitter het bovenstaande citaat en voegt eraan toe. "Waarna iemand me stuurt waarom we Hanche-Olsen verkopen", gevolgd door de veelbetekenende hashtag 'zucht'. 

GALATASARAY
De voorbije dagen waren in de Turkse pers berichten verschenen dat Hanche-Olsen voor een dikke 2 miljoen euro op weg zou zijn naar Galatasaray, maar dat lijkt Vandenbulcke hier dus te ontkennen. De Noorse verdediger is bezig aan zijn laatste contractjaar en dus lijkt een vertrek niet helemaal uit te sluiten, maar voorlopig blijft hij dus in de Ghelamco Arena.


LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Moet AA Gent Hanche-Olsen een nieuw contract geven?

Meest recent

DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

12
12
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

28
28
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

72
72
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

56
56
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

112
112
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

91
91
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

63
63
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

43
43
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

84
84
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

305
305
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

183
183
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

272
272
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

116
116
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

195
195
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

259
259
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

575
575
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

228
228
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

220
220
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

113
113
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

404
404
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

317
317
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

296
296
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

456
456
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

100
100
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

198
198

Meer sportnieuws