'Club Brugge incasseert onverwachte miljoenen'

545 stemmen
'Club Brugge incasseert onverwachte miljoenen'

Club Brugge zag de kassa deze zomer al vaak rinkelen. Het haalde tot dusver al zowat 54 miljoen euro op met de verkoop van Charles De Ketelaere (AC Milan, 32 miljoen), Stanley Nsoki (Hoffenheim, 12 miljoen) en Loïs Openda (RC Lens, 10 miljoen). Dat bedrag zal de komende weken ongetwijfeld nog oplopen, want nog een aantal spelers zouden een transfer kunnen maken.


Daarnaast staat de landskampioen ook op het punt om nog een onverwachte meevaller te krijgen. The Athletic meldt namelijk dat Emmanuel Dennis in de Premier League zou kunnen blijven, want Nottingham Forest heeft een eerste bod op de aanvaller neergelegd. De promovendus zou inclusief bonussen zo'n 24 miljoen euro veil hebben.

Dennis verkaste een jaar geleden voor amper 4 miljoen euro van Club naar Watford, nadat hij zich in het Jan Breydelstadion onmogelijk gemaakt had. In de Premier League maakte hij echter meteen weer indruk en in zijn eerste seizoen was hij goed voor tien goals en zes assists. Knappe cijfers, maar die volstonden uiteindelijk niet om Watford voor degradatie te behoeden.

PERCENTAGE
Het lijkt er nu dus op dat Dennis wél gewoon in de Premier League zal blijven en daar vaart ook Club wel bij. Blauw-Zwart incasseert immers nog een percentage op de doorverkoop van de 24-jarige, waardoor er volgens Het Laatste Nieuws nog zo'n 2 miljoen euro naar het Jan Breydelstadion zal vloeien. Het blijft een peulschil in vergelijking met wat Dennis Club had kunnen opleveren, maar het bedrag is desondanks een leuk extraatje voor Club.

LEES OOK: Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Had Club Brugge meer geduld moeten hebben met Dennis?

Meest recent

Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

14
14
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

57
57
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

22
22
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

83
83
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

16
16
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

111
111
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

227
227
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

84
84
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

327
327
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

444
444
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

131
131
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

200
200
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

262
262
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

272
272
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

523
523
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

153
153
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

159
159
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

159
159
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

148
148
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

307
307
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

379
379
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

640
640
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

489
489

Meer sportnieuws