Batshuayi komt met tenenkrullend verhaal over Conte

door
Batshuayi komt met tenenkrullend verhaal over Conte

Michy Batshuayi zijn carrière is voorlopig een met veel ups en downs. De Belgische aanvaller moet nog maar eens weg bij Chelsea. Hij kwam in Sport/Voetbalmagazine met een straf verhaal.


Batshuayi had een opmerkelijk verhaal over Antonio Conte, toen die trainer was van Chelsea. "Eind januari 2018, toen mijn uitleenbeurt aan Dortmund bijna in kannen en kruiken was, kwam hij naar mij en vroeg hij me om niet te gaan. In zes maanden, tot half januari, had hij me twee keer in zijn basiself gezet en opeens mocht ik in één week tijd drie keer achtereen aan een wedstrijd beginnen, in de FA Cup en de Premier League. Met als resultaat: drie goals en een assist. En dan, net voor ik naar Dortmund vertrek, komt hij me zeggen dat hij toch graag zou hebben dat ik blijf en dat hij me het vertrouwen wil geven. Maar alle formaliteiten waren al in orde gemaakt en ik heb hem gezegd dat ik gek zou worden als ik opnieuw op de bank zou terechtkomen. Ik had zo'n behoefte om te spelen”, vertelde hij.

Batshuayi werd in de zomer van 2016 voor 40 miljoen euro weggehaald bij Marseille. Bij The Blues trof hij 25 keer raak in 77 matchen en deelde hij 6 assists uit. Geen enkele coach zag in hem de nummer één in de spits en ‘Batsman’ werd uitgeleend aan tal van clubs. Chelsea verhuurde hem aan Borussia Dortmund, Valencia, Besiktas en twee keer aan Crystal Palace. Ook dat was niet altijd een succes.

Bij al deze clubs speelde hij in totaal 112 wedstrijden en daarin vond hij 34 keer de weg naar de netten. Batshuayi deelde ook 8 assists uit.

LEES OOK: ‘Chelsea choqueert: Lavia krijgt een dreun die nazindert’

Vreemde actie van Conte?

Meest recent

OH Leuven hakt knoop door: opvolger Hubert bekend?

Als een donderslag bij heldere hemel moet OH Leuven op zoek naar een nieuwe coach. Tenslotte ...

0
0
Bom onder competitieformat: keert ook Anderlecht kar?

Eind februari werd op een Algemene Vergadering van de Pro League beslist dat de play-offs zouden ...

113
113
Madou doet boekje open over stadiondossier Club Brugge

Na een strijd van twee decennia schijnt er stilaan licht aan het einde van de tunnel voor Club ...

166
166
Anderlecht bevestigt machtswissel: lot Renard bezegeld

Woensdag stond er een bijzondere Raad van Bestuur op het programma bij RSC Anderlecht, waar Marc ...

249
249
'Monsterlijke Courtois doet Real versteld staan'

Thibaut Courtois zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije interlands met de Rode ...

73
73
Goto geeft duidelijke reden voor vertrek bij Anderlecht

Komend weekend staat de elfde speeldag van de Jupiler Pro League alweer voor de deur. Revelatie STVV ...

212
212
'Dramatische onthulling omtrent Romelu Lukaku'

Op zijn 32ste heeft Romelu Lukaku intussen al een straf parcours afgelegd. De topschutter aller ...

142
142
'Club Brugge geeft strijd niet op: nieuw bod in januari'

Club Brugge kende vorige zomer uiteindelijk nog een bewogen mercato. Met De Cuyper, Talbi, Jutgla en ...

203
203
Meteen extra troef voor Hubert bij Union?

Het wordt uitkijken naar Union komend weekend. De landskampioen begint aan het ...

43
43
Staelens: "Hij is altijd onderschat geweest in België"

Belgische trainers lijken in de lift te zitten. Sébastien Pocognoli en Vincent Kompany zijn ...

133
133
El Ouahdi brengt Genk boodschap over terugkeer

KRC Genk kreeg voor de interlandbreak enkele fikse tikken te verwerken. Het leed in de Europa League ...

68
68
Zeer zorgwekkende cijfers voor aanwinsten Anderlecht

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een korte onderbreking weer op gang. Anderlecht ...

233
233
PSV gelooft in jonge Belg en deelt nieuw contract uit

PSV liet afgelopen zomer met Johan Bakayoko en Kjell Peersman twee Belgen definitief vertrekken, ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw transferrecord Club, toptransfer Lewandowski'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

340
340
Anderlecht jubelt: talenten verbazen op WK U20

Gisterenavond werden de halve finales van het WK U20 afgerond. Marokko nam het op tegen Frankrijk en ...

214
214
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

104
104
KRC Genk houdt hart vast: El Ouahdi komt met boodschap

Zakaria El Ouahdi was als een sneltrein aan het seizoen begonnen. De Marokkaanse rechtsback werd ...

261
261
Courtois gooit olie op het vuur: relletje escaleert

Thibaut Courtois speelt bij Real Madrid met heel wat sterren samen. De meeste spelers in de selectie ...

142
142
Geraerts doet boekje open over trainerswals bij Union

Bij Union dachten ze eindelijk verlost te zijn van hun trainersvloek toen Sébastien Pocognoli ...

131
131
'Transferblunder afgestraft: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Er is de laatste tijd al heel wat gezegd en geschreven over de transferzomer van Anderlecht. Daarbij ...

168
168
Volgende ex-jeugdinternational keert België de rug toe

De Rode Duivels zetten deze week een grote stap richting het WK door te gaan winnen in Wales. ...

90
90
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe Onyedika'

Club Brugge zal in de komende mercato's ongetwijfeld weer afscheid moeten nemen van enkele ...

332
332
Genk broedt op 'nieuwe Tolu': "Mijn moment zal komen"

Het is voor Genk tot dusver een zeer wisselvallig seizoen geweest. De Limburgers presteerden met ups ...

174
174
'Lukaku gaat hard en prikt precieze datum rentree'

De voorbije dagen was Romelu Lukaku uiteraard in diepe rouw na het overlijden van zijn vader Roger. ...

122
122
Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

88
88

Meer sportnieuws