Batshuayi komt met tenenkrullend verhaal over Conte

door
Batshuayi komt met tenenkrullend verhaal over Conte

Michy Batshuayi zijn carrière is voorlopig een met veel ups en downs. De Belgische aanvaller moet nog maar eens weg bij Chelsea. Hij kwam in Sport/Voetbalmagazine met een straf verhaal.


Batshuayi had een opmerkelijk verhaal over Antonio Conte, toen die trainer was van Chelsea. "Eind januari 2018, toen mijn uitleenbeurt aan Dortmund bijna in kannen en kruiken was, kwam hij naar mij en vroeg hij me om niet te gaan. In zes maanden, tot half januari, had hij me twee keer in zijn basiself gezet en opeens mocht ik in één week tijd drie keer achtereen aan een wedstrijd beginnen, in de FA Cup en de Premier League. Met als resultaat: drie goals en een assist. En dan, net voor ik naar Dortmund vertrek, komt hij me zeggen dat hij toch graag zou hebben dat ik blijf en dat hij me het vertrouwen wil geven. Maar alle formaliteiten waren al in orde gemaakt en ik heb hem gezegd dat ik gek zou worden als ik opnieuw op de bank zou terechtkomen. Ik had zo'n behoefte om te spelen”, vertelde hij.

Batshuayi werd in de zomer van 2016 voor 40 miljoen euro weggehaald bij Marseille. Bij The Blues trof hij 25 keer raak in 77 matchen en deelde hij 6 assists uit. Geen enkele coach zag in hem de nummer één in de spits en ‘Batsman’ werd uitgeleend aan tal van clubs. Chelsea verhuurde hem aan Borussia Dortmund, Valencia, Besiktas en twee keer aan Crystal Palace. Ook dat was niet altijd een succes.

Bij al deze clubs speelde hij in totaal 112 wedstrijden en daarin vond hij 34 keer de weg naar de netten. Batshuayi deelde ook 8 assists uit.

LEES OOK: Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Vreemde actie van Conte?

Meest recent

Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Jérémy Doku kende een sterke periode bij Manchester City, maar de buitenspeler kampte ...

0
0
'Transferwending Anderlecht: drastische ommekeer op tafel'

Sinds Jérémy Taravel het roer overnam als (interim-)trainer, kan RSC Anderlecht ...

20
20
Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

61
61
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

265
265
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

33
33
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

270
270
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

111
111
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

93
93
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

204
204
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

240
240
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

268
268
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

331
331
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

285
285
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

89
89
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

394
394
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

86
86
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

129
129
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

107
107
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

297
297
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

84
84
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

65
65
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

75
75
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

80
80
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

56
56
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

29
29

Meer sportnieuws