Mazzu broedt op bizar plan met Gomez

door
Mazzu broedt op bizar plan met Gomez

In de derde voorronde van de Conference League neemt Anderlecht het donderdagavond op tegen Paide Linnameeskond. Na de 0-2 zege in Estland normaal gezien slechts een formaliteit voor de recordkampioen, en dus lijkt Felice Mazzu van plan om enigszins aan het experimenteren te slaan.


Vorige week pakte de coach van de Brusselaars, die recent nog expliciet bevestigde af en toe te willen roteren, al uit met een ietwat onuitgegeven elftal. Ondanks de vele wissels elders in het elftal bleef de verdediging tot dusver echter telkens intact. Het trio Hannes Delcroix, Wesley Hoedt en Zeno Debast verscheen voorlopig elke keer aan de aftrap. Daar zou volgens Het Laatste Nieuws tegen Paide voor het eerst verandering in moeten komen.

Al dreigt het plannetje van Mazzu wel eens volledig in het water te vallen. De krant meent namelijk dat hij Sergio Gomez zowaar centraal achterin wou posteren. Alleen komt de overstap van de linksachter, die net als zijn doublure Francis Amuzu wel nog tot de wedstrijdkern behoort, naar Manchester City alsmaar dichterbij. De vraag is dus of het duo wel degelijk nog van de partij zal zijn, laat staan in actie komen of aan de aftrap verschijnen.

SARDELLA & SADIKI
Hoe dan ook lijkt Mazzu dus van plan om eens te sleutelen aan zijn defensie, waar zo ook Killian Sardella mag hopen op zijn eerste minuten van het seizoen. Een andere kandidaat is Noah Sadiki, samen met Benito Raman en Julien Duranville tevens een optie om de linkerflank te bevolken. Aan de overkant zijn Michael Murillo en Ishaq Abdulrazak immers terug van de partij. Of nemen Gomez en/of Amuzu dan toch afscheid met nog een laatste basisplaats?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

Denkt u dat Gomez en Amuzu nog zullen spelen tegen Paide?

Meest recent

Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

5
5
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

243
243
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

103
103
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

220
220
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

26
26
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

199
199
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

179
179
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

146
146
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

274
274
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

168
168
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

411
411
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

129
129
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

39
39
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

233
233
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

420
420
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

48
48
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

130
130
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

474
474
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

281
281
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

517
517
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

362
362
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

257
257
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

198
198
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

71
71

Meer sportnieuws