Mazzu broedt op bizar plan met Gomez

door
Mazzu broedt op bizar plan met Gomez

In de derde voorronde van de Conference League neemt Anderlecht het donderdagavond op tegen Paide Linnameeskond. Na de 0-2 zege in Estland normaal gezien slechts een formaliteit voor de recordkampioen, en dus lijkt Felice Mazzu van plan om enigszins aan het experimenteren te slaan.


Vorige week pakte de coach van de Brusselaars, die recent nog expliciet bevestigde af en toe te willen roteren, al uit met een ietwat onuitgegeven elftal. Ondanks de vele wissels elders in het elftal bleef de verdediging tot dusver echter telkens intact. Het trio Hannes Delcroix, Wesley Hoedt en Zeno Debast verscheen voorlopig elke keer aan de aftrap. Daar zou volgens Het Laatste Nieuws tegen Paide voor het eerst verandering in moeten komen.

Al dreigt het plannetje van Mazzu wel eens volledig in het water te vallen. De krant meent namelijk dat hij Sergio Gomez zowaar centraal achterin wou posteren. Alleen komt de overstap van de linksachter, die net als zijn doublure Francis Amuzu wel nog tot de wedstrijdkern behoort, naar Manchester City alsmaar dichterbij. De vraag is dus of het duo wel degelijk nog van de partij zal zijn, laat staan in actie komen of aan de aftrap verschijnen.

SARDELLA & SADIKI
Hoe dan ook lijkt Mazzu dus van plan om eens te sleutelen aan zijn defensie, waar zo ook Killian Sardella mag hopen op zijn eerste minuten van het seizoen. Een andere kandidaat is Noah Sadiki, samen met Benito Raman en Julien Duranville tevens een optie om de linkerflank te bevolken. Aan de overkant zijn Michael Murillo en Ishaq Abdulrazak immers terug van de partij. Of nemen Gomez en/of Amuzu dan toch afscheid met nog een laatste basisplaats?

LEES OOK: 'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

Denkt u dat Gomez en Amuzu nog zullen spelen tegen Paide?

Meest recent

Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

666
666
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

37
37
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

109
109
Conflict met De Bilde: Garcia geeft bijzondere reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

68
68
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

158
158
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

105
105
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

58
58
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

54
54
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

561
561
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

128
128
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

367
367
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

106
106
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

487
487
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

224
224
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

656
656
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

179
179
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

211
211
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

436
436
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

78
78
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

399
399
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

37
37
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

155
155
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

121
121
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

814
814
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

443
443

Meer sportnieuws