Mazzu broedt op bizar plan met Gomez

door
Mazzu broedt op bizar plan met Gomez

In de derde voorronde van de Conference League neemt Anderlecht het donderdagavond op tegen Paide Linnameeskond. Na de 0-2 zege in Estland normaal gezien slechts een formaliteit voor de recordkampioen, en dus lijkt Felice Mazzu van plan om enigszins aan het experimenteren te slaan.


Vorige week pakte de coach van de Brusselaars, die recent nog expliciet bevestigde af en toe te willen roteren, al uit met een ietwat onuitgegeven elftal. Ondanks de vele wissels elders in het elftal bleef de verdediging tot dusver echter telkens intact. Het trio Hannes Delcroix, Wesley Hoedt en Zeno Debast verscheen voorlopig elke keer aan de aftrap. Daar zou volgens Het Laatste Nieuws tegen Paide voor het eerst verandering in moeten komen.

Al dreigt het plannetje van Mazzu wel eens volledig in het water te vallen. De krant meent namelijk dat hij Sergio Gomez zowaar centraal achterin wou posteren. Alleen komt de overstap van de linksachter, die net als zijn doublure Francis Amuzu wel nog tot de wedstrijdkern behoort, naar Manchester City alsmaar dichterbij. De vraag is dus of het duo wel degelijk nog van de partij zal zijn, laat staan in actie komen of aan de aftrap verschijnen.

SARDELLA & SADIKI
Hoe dan ook lijkt Mazzu dus van plan om eens te sleutelen aan zijn defensie, waar zo ook Killian Sardella mag hopen op zijn eerste minuten van het seizoen. Een andere kandidaat is Noah Sadiki, samen met Benito Raman en Julien Duranville tevens een optie om de linkerflank te bevolken. Aan de overkant zijn Michael Murillo en Ishaq Abdulrazak immers terug van de partij. Of nemen Gomez en/of Amuzu dan toch afscheid met nog een laatste basisplaats?

LEES OOK: 'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Denkt u dat Gomez en Amuzu nog zullen spelen tegen Paide?

Meest recent

'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

35
35
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

21
21
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

46
46
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

303
303
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

147
147
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

299
299
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

99
99
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

32
32
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

101
101
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

148
148
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

146
146
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

479
479
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

170
170
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

129
129
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

300
300
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

308
308
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

434
434
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

67
67
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

263
263
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

84
84
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

121
121
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

137
137
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

136
136
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

58
58
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

716
716

Meer sportnieuws