AA Gent krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

135 stemmen
AA Gent krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een nipte zege tegen promovendus Westerlo wist AA Gent een dramatische competitiestart maar net te vermijden. Vrijdag openen de Buffalo's de vierde speeldag op bezoek bij KV Oostende. In aanloop naar dat duel kreeg Hein Vanhaezebrouck alvast goed nieuws uit de druk gevulde ziekenboeg. Tijdens zijn persbabbel bevestigde de coach namelijk dat drie sterkhouders stilaan hersteld zijn van hun blessures.


Laurent Depoitre, Vadis Odjidja en Nurio Fortuna maken allen immers mee de verplaatsing naar de kust. Nieuwste aanwinst Hyun-seok Hong is daarentegen nog niet speelgerechtigd. Voor hem wordt het nog even wachten op zijn debuut. Nurio, Depoitre en Odjidja kunnen dus echter voor het eerst dit seizoen hun opwachting maken, al blijft Vanhaezebrouck voorzichtig. "Fit en fit zijn twee dingen", werd hij geciteerd door Het Nieuwsblad.

"De keuze is al ruimer, maar we zullen zien wie kan starten. Soms maak je een keuze voor iemand, wetende dat je hem bij de rust al moet vervangen", aldus de coach. Helemaal achter de rug lijken de fysieke perikelen van het trio dus toch nog niet te zijn. "Voor hetzelfde geld vallen er tijdens de opwarming opnieuw twee jongens uit", hintte Vanhaezebrouck onder meer op de manier waarop Depoitre en Odjidja destijds de strijd moesten staken.

BLESSURS VALLEN MEE
Opvallend: nog volgens de coach zijn "de spelers die vorige week in actie kwamen ook nu weer beschikbaar". Nochtans gingen Andrew Hjulsager, Matisse Samoise en Sven Kums stuk voor stuk met last naar de kant. Blijkbaar vallen hun blessures dus mee, een fikse opsteker voor de bekerwinnaar. Met onder andere Elisha Owusu en vooral Tarik Tissoudali in de lappenmand heeft men in de Ghelamco Arena tenslotte al genoeg kopzorgen.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Wie zijn rentree is het belangrijkst voor AA Gent?

Meest recent

‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

131
131
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

5
5
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

149
149
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

43
43
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

122
122
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

533
533
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

85
85
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

153
153
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

189
189
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

503
503
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

374
374
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

776
776
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

284
284
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

456
456
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

239
239
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

153
153
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

410
410
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

494
494
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

100
100
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

332
332
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

686
686
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

79
79
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

253
253
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111

Meer sportnieuws