AA Gent krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

135 stemmen
AA Gent krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een nipte zege tegen promovendus Westerlo wist AA Gent een dramatische competitiestart maar net te vermijden. Vrijdag openen de Buffalo's de vierde speeldag op bezoek bij KV Oostende. In aanloop naar dat duel kreeg Hein Vanhaezebrouck alvast goed nieuws uit de druk gevulde ziekenboeg. Tijdens zijn persbabbel bevestigde de coach namelijk dat drie sterkhouders stilaan hersteld zijn van hun blessures.


Laurent Depoitre, Vadis Odjidja en Nurio Fortuna maken allen immers mee de verplaatsing naar de kust. Nieuwste aanwinst Hyun-seok Hong is daarentegen nog niet speelgerechtigd. Voor hem wordt het nog even wachten op zijn debuut. Nurio, Depoitre en Odjidja kunnen dus echter voor het eerst dit seizoen hun opwachting maken, al blijft Vanhaezebrouck voorzichtig. "Fit en fit zijn twee dingen", werd hij geciteerd door Het Nieuwsblad.

"De keuze is al ruimer, maar we zullen zien wie kan starten. Soms maak je een keuze voor iemand, wetende dat je hem bij de rust al moet vervangen", aldus de coach. Helemaal achter de rug lijken de fysieke perikelen van het trio dus toch nog niet te zijn. "Voor hetzelfde geld vallen er tijdens de opwarming opnieuw twee jongens uit", hintte Vanhaezebrouck onder meer op de manier waarop Depoitre en Odjidja destijds de strijd moesten staken.

BLESSURS VALLEN MEE
Opvallend: nog volgens de coach zijn "de spelers die vorige week in actie kwamen ook nu weer beschikbaar". Nochtans gingen Andrew Hjulsager, Matisse Samoise en Sven Kums stuk voor stuk met last naar de kant. Blijkbaar vallen hun blessures dus mee, een fikse opsteker voor de bekerwinnaar. Met onder andere Elisha Owusu en vooral Tarik Tissoudali in de lappenmand heeft men in de Ghelamco Arena tenslotte al genoeg kopzorgen.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Wie zijn rentree is het belangrijkst voor AA Gent?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

26
26
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

29
29
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

46
46
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

138
138
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

92
92
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

169
169
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

80
80
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

385
385
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

109
109
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

235
235
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

735
735
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

532
532
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

115
115
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

254
254
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

851
851
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

128
128
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

226
226
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

576
576
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

587
587
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1011
1011
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

362
362
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

549
549
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

354
354

Meer sportnieuws