AA Gent krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

135 stemmen
AA Gent krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een nipte zege tegen promovendus Westerlo wist AA Gent een dramatische competitiestart maar net te vermijden. Vrijdag openen de Buffalo's de vierde speeldag op bezoek bij KV Oostende. In aanloop naar dat duel kreeg Hein Vanhaezebrouck alvast goed nieuws uit de druk gevulde ziekenboeg. Tijdens zijn persbabbel bevestigde de coach namelijk dat drie sterkhouders stilaan hersteld zijn van hun blessures.


Laurent Depoitre, Vadis Odjidja en Nurio Fortuna maken allen immers mee de verplaatsing naar de kust. Nieuwste aanwinst Hyun-seok Hong is daarentegen nog niet speelgerechtigd. Voor hem wordt het nog even wachten op zijn debuut. Nurio, Depoitre en Odjidja kunnen dus echter voor het eerst dit seizoen hun opwachting maken, al blijft Vanhaezebrouck voorzichtig. "Fit en fit zijn twee dingen", werd hij geciteerd door Het Nieuwsblad.

"De keuze is al ruimer, maar we zullen zien wie kan starten. Soms maak je een keuze voor iemand, wetende dat je hem bij de rust al moet vervangen", aldus de coach. Helemaal achter de rug lijken de fysieke perikelen van het trio dus toch nog niet te zijn. "Voor hetzelfde geld vallen er tijdens de opwarming opnieuw twee jongens uit", hintte Vanhaezebrouck onder meer op de manier waarop Depoitre en Odjidja destijds de strijd moesten staken.

BLESSURS VALLEN MEE
Opvallend: nog volgens de coach zijn "de spelers die vorige week in actie kwamen ook nu weer beschikbaar". Nochtans gingen Andrew Hjulsager, Matisse Samoise en Sven Kums stuk voor stuk met last naar de kant. Blijkbaar vallen hun blessures dus mee, een fikse opsteker voor de bekerwinnaar. Met onder andere Elisha Owusu en vooral Tarik Tissoudali in de lappenmand heeft men in de Ghelamco Arena tenslotte al genoeg kopzorgen.

LEES OOK: De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

🚀

Wie zijn rentree is het belangrijkst voor AA Gent?

Meest recent

'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

10
10
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

71
71
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

75
75
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

41
41
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

75
75
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

279
279
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

460
460
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

73
73
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

220
220
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

406
406
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

235
235
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

146
146
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

344
344
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

378
378
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

159
159
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

427
427
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

99
99
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

338
338
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

374
374
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

525
525
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

169
169
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

269
269
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

191
191
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

973
973
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

223
223

Meer sportnieuws