AA Gent krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

door
AA Gent krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een nipte zege tegen promovendus Westerlo wist AA Gent een dramatische competitiestart maar net te vermijden. Vrijdag openen de Buffalo's de vierde speeldag op bezoek bij KV Oostende. In aanloop naar dat duel kreeg Hein Vanhaezebrouck alvast goed nieuws uit de druk gevulde ziekenboeg. Tijdens zijn persbabbel bevestigde de coach namelijk dat drie sterkhouders stilaan hersteld zijn van hun blessures.


Laurent Depoitre, Vadis Odjidja en Nurio Fortuna maken allen immers mee de verplaatsing naar de kust. Nieuwste aanwinst Hyun-seok Hong is daarentegen nog niet speelgerechtigd. Voor hem wordt het nog even wachten op zijn debuut. Nurio, Depoitre en Odjidja kunnen dus echter voor het eerst dit seizoen hun opwachting maken, al blijft Vanhaezebrouck voorzichtig. "Fit en fit zijn twee dingen", werd hij geciteerd door Het Nieuwsblad.

"De keuze is al ruimer, maar we zullen zien wie kan starten. Soms maak je een keuze voor iemand, wetende dat je hem bij de rust al moet vervangen", aldus de coach. Helemaal achter de rug lijken de fysieke perikelen van het trio dus toch nog niet te zijn. "Voor hetzelfde geld vallen er tijdens de opwarming opnieuw twee jongens uit", hintte Vanhaezebrouck onder meer op de manier waarop Depoitre en Odjidja destijds de strijd moesten staken.

BLESSURS VALLEN MEE
Opvallend: nog volgens de coach zijn "de spelers die vorige week in actie kwamen ook nu weer beschikbaar". Nochtans gingen Andrew Hjulsager, Matisse Samoise en Sven Kums stuk voor stuk met last naar de kant. Blijkbaar vallen hun blessures dus mee, een fikse opsteker voor de bekerwinnaar. Met onder andere Elisha Owusu en vooral Tarik Tissoudali in de lappenmand heeft men in de Ghelamco Arena tenslotte al genoeg kopzorgen.

LEES OOK: KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

Wie zijn rentree is het belangrijkst voor AA Gent?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

10
10
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

22
22
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

38
38
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

12
12
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

186
186
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

145
145
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

187
187
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

40
40
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

196
196
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

130
130
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

43
43
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

67
67
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

787
787
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

492
492
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

176
176
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

93
93
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

176
176
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

360
360
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

303
303
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

287
287
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

281
281
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

230
230

Meer sportnieuws