AA Gent krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

door
AA Gent krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een nipte zege tegen promovendus Westerlo wist AA Gent een dramatische competitiestart maar net te vermijden. Vrijdag openen de Buffalo's de vierde speeldag op bezoek bij KV Oostende. In aanloop naar dat duel kreeg Hein Vanhaezebrouck alvast goed nieuws uit de druk gevulde ziekenboeg. Tijdens zijn persbabbel bevestigde de coach namelijk dat drie sterkhouders stilaan hersteld zijn van hun blessures.


Laurent Depoitre, Vadis Odjidja en Nurio Fortuna maken allen immers mee de verplaatsing naar de kust. Nieuwste aanwinst Hyun-seok Hong is daarentegen nog niet speelgerechtigd. Voor hem wordt het nog even wachten op zijn debuut. Nurio, Depoitre en Odjidja kunnen dus echter voor het eerst dit seizoen hun opwachting maken, al blijft Vanhaezebrouck voorzichtig. "Fit en fit zijn twee dingen", werd hij geciteerd door Het Nieuwsblad.

"De keuze is al ruimer, maar we zullen zien wie kan starten. Soms maak je een keuze voor iemand, wetende dat je hem bij de rust al moet vervangen", aldus de coach. Helemaal achter de rug lijken de fysieke perikelen van het trio dus toch nog niet te zijn. "Voor hetzelfde geld vallen er tijdens de opwarming opnieuw twee jongens uit", hintte Vanhaezebrouck onder meer op de manier waarop Depoitre en Odjidja destijds de strijd moesten staken.

BLESSURS VALLEN MEE
Opvallend: nog volgens de coach zijn "de spelers die vorige week in actie kwamen ook nu weer beschikbaar". Nochtans gingen Andrew Hjulsager, Matisse Samoise en Sven Kums stuk voor stuk met last naar de kant. Blijkbaar vallen hun blessures dus mee, een fikse opsteker voor de bekerwinnaar. Met onder andere Elisha Owusu en vooral Tarik Tissoudali in de lappenmand heeft men in de Ghelamco Arena tenslotte al genoeg kopzorgen.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Wie zijn rentree is het belangrijkst voor AA Gent?

Meest recent

Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

0
0
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

14
14
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

148
148
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

103
103
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

594
594
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

107
107
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

152
152
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

314
314
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

67
67
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

579
579
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

389
389
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

545
545
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

501
501
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

263
263
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1268
1268
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

368
368
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

391
391
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

154
154
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

323
323
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

199
199
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

858
858
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

555
555

Meer sportnieuws