'Berge geeft Club Brugge hoop'

door
'Berge geeft Club Brugge hoop'

Na een ondermaatse vier op negen kan Club Brugge komend weekend maar beter winnen op bezoek bij OH Leuven. Toch moet Carl Hoefkens het aan Den Dreef nog steeds zonder extra nieuwkomers stellen. Al maakt Blauw-Zwart op de achtergrond wel volop werk van een aantal dossiers.


Een nieuwe spits bijvoorbeeld, waarvoor de pijlen naar verluidt voornamelijk op de jonge Rasmus Höjlund gericht zijn. Daarnaast lonkt de landskampioen schijnbaar naar nog een aantal opportuniteiten om de kern eventueel in de breedte te versterken. Hét toptarget in Westkapelle blijft echter toch Sander Berge. Een bijzonder lastig dossier, zo blijkt, want diens huidige werkgever Sheffield United wil de 24-jarige Noor deze zomer niet zomaar laten vertrekken.

Nochtans zou Berge zelf bij voorkeur zijn kastje leegmaken bij de Engelse tweedeklasser, wiens vraagprijs voor de 30-voudig international momenteel wel nog te hoog ligt. Eerder klonk het dat het Champions League-ticket van Club een aanzienlijke troef kon zijn om de voormalige sterkhouder van KRC Genk naar Jan Breydel te lokken. Daartegenover stond wel dat hij tevens op de nodige interesse vanuit de lagere regionen van de Premier League kan rekenen.

NIET KANSLOOS
Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Berge wel degelijk op een mooie transfer richting het hoogste niveau in Engeland. Mocht er zich daar geen interessantere optie aanbieden zou hij evenwel toch openstaan voor de Bruggelingen, die al sinds vorige winter op de loer liggen. Voorlopig speelt Sheffield United het spel echter hard, ook de middenvelder zelf kijkt liever de kat nog wat uit de boom. Kansloos lijkt Club, tot dusver de enige concrete gegadigde, evenwel niet.

Club kan de piste-Berge beter opgeven

Meest recent

'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

124
124
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

85
85
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

61
61
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

130
130
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

21
21
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

303
303
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

65
65
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

173
173
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

353
353
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

240
240
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

384
384
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

380
380
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

42
42
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

108
108
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

281
281
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

52
52
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

109
109
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

97
97
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

239
239
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

327
327
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1228
1228
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

719
719
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

412
412

Meer sportnieuws