'Berge geeft Club Brugge hoop'

580 stemmen
'Berge geeft Club Brugge hoop'

Na een ondermaatse vier op negen kan Club Brugge komend weekend maar beter winnen op bezoek bij OH Leuven. Toch moet Carl Hoefkens het aan Den Dreef nog steeds zonder extra nieuwkomers stellen. Al maakt Blauw-Zwart op de achtergrond wel volop werk van een aantal dossiers.


Een nieuwe spits bijvoorbeeld, waarvoor de pijlen naar verluidt voornamelijk op de jonge Rasmus Höjlund gericht zijn. Daarnaast lonkt de landskampioen schijnbaar naar nog een aantal opportuniteiten om de kern eventueel in de breedte te versterken. Hét toptarget in Westkapelle blijft echter toch Sander Berge. Een bijzonder lastig dossier, zo blijkt, want diens huidige werkgever Sheffield United wil de 24-jarige Noor deze zomer niet zomaar laten vertrekken.

Nochtans zou Berge zelf bij voorkeur zijn kastje leegmaken bij de Engelse tweedeklasser, wiens vraagprijs voor de 30-voudig international momenteel wel nog te hoog ligt. Eerder klonk het dat het Champions League-ticket van Club een aanzienlijke troef kon zijn om de voormalige sterkhouder van KRC Genk naar Jan Breydel te lokken. Daartegenover stond wel dat hij tevens op de nodige interesse vanuit de lagere regionen van de Premier League kan rekenen.

NIET KANSLOOS
Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Berge wel degelijk op een mooie transfer richting het hoogste niveau in Engeland. Mocht er zich daar geen interessantere optie aanbieden zou hij evenwel toch openstaan voor de Bruggelingen, die al sinds vorige winter op de loer liggen. Voorlopig speelt Sheffield United het spel echter hard, ook de middenvelder zelf kijkt liever de kat nog wat uit de boom. Kansloos lijkt Club, tot dusver de enige concrete gegadigde, evenwel niet.

Club kan de piste-Berge beter opgeven

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

95
95
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

49
49
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

285
285
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

216
216
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

143
143
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

429
429
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws