'Berge geeft Club Brugge hoop'

door
'Berge geeft Club Brugge hoop'

Na een ondermaatse vier op negen kan Club Brugge komend weekend maar beter winnen op bezoek bij OH Leuven. Toch moet Carl Hoefkens het aan Den Dreef nog steeds zonder extra nieuwkomers stellen. Al maakt Blauw-Zwart op de achtergrond wel volop werk van een aantal dossiers.


Een nieuwe spits bijvoorbeeld, waarvoor de pijlen naar verluidt voornamelijk op de jonge Rasmus Höjlund gericht zijn. Daarnaast lonkt de landskampioen schijnbaar naar nog een aantal opportuniteiten om de kern eventueel in de breedte te versterken. Hét toptarget in Westkapelle blijft echter toch Sander Berge. Een bijzonder lastig dossier, zo blijkt, want diens huidige werkgever Sheffield United wil de 24-jarige Noor deze zomer niet zomaar laten vertrekken.

Nochtans zou Berge zelf bij voorkeur zijn kastje leegmaken bij de Engelse tweedeklasser, wiens vraagprijs voor de 30-voudig international momenteel wel nog te hoog ligt. Eerder klonk het dat het Champions League-ticket van Club een aanzienlijke troef kon zijn om de voormalige sterkhouder van KRC Genk naar Jan Breydel te lokken. Daartegenover stond wel dat hij tevens op de nodige interesse vanuit de lagere regionen van de Premier League kan rekenen.

NIET KANSLOOS
Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Berge wel degelijk op een mooie transfer richting het hoogste niveau in Engeland. Mocht er zich daar geen interessantere optie aanbieden zou hij evenwel toch openstaan voor de Bruggelingen, die al sinds vorige winter op de loer liggen. Voorlopig speelt Sheffield United het spel echter hard, ook de middenvelder zelf kijkt liever de kat nog wat uit de boom. Kansloos lijkt Club, tot dusver de enige concrete gegadigde, evenwel niet.

Club kan de piste-Berge beter opgeven

Meest recent

'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

48
48
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

66
66
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

47
47
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

148
148
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

107
107
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

242
242
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

224
224
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

128
128
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

127
127
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

87
87
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

86
86
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

426
426
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

149
149
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

47
47
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

299
299
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

368
368
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

279
279
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

339
339
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

270
270
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

514
514
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

793
793
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

554
554
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

708
708

Meer sportnieuws