'Anderlecht krijgt nog veel meer dan verwacht voor Gomez'

door
'Anderlecht krijgt nog veel meer dan verwacht voor Gomez'

Hij werd woensdag nog aangekondigd in de wedstrijdselectie, maar schrik niet als Sergio Gomez toch niet op het wedstrijdblad staat als Anderlecht het straks om 20u opneemt tegen Paide in de derde voorronde van de Conference League. De linksachter lijkt immers op het punt te staan om Paars-Wit te verlaten, want verschillende bronnen maken melding van een akkoord met Manchester City.


De Engelse kampioen drukte de voorbije dagen stevig door voor de komst van Gomez, in wie ze een toekomstige topper zien. Het lijkt er wel niet op dat ze dit seizoen al echt op hem rekenen, want mogelijk wordt de 21-jarige meteen verhuurd aan Girona en City blijft zoeken naar een extra linksachter, waarvoor onder meer Raphaël Guerreiro (Dortmund) en Renan Lodi (Atletico Madrid) genoemd worden. Desondanks gaan ze wel zeer ver voor Gomez.

Zo raakte al bekend dat ze in eerste instantie 13 miljoen euro op tafel leggen om de Spanjaard uit het Lotto Park weg te halen. Maar terwijl de meeste bronnen spraken over 2 miljoen euro aan bonussen, kan Anderlecht volgens The Times nog veel meer vangen voor zijn goudhaantje. Als alle bonussen en variabelen geactiveerd worden, zou de totale transfersom uiteindelijk oplopen tot maar liefst 20 miljoen euro. En daarnaast heeft Anderlecht nog eens recht op 15 procent bij een doorverkoop - dat percentage slaat overigens op de volledige transfersom, niet alleen op een eventuele meerwaarde.

GUARDIOLA BESLIST
De kassa kan dus serieus rinkelen in het Lotto Park, maar dat zal ook afhangen van de sportieve toekomst van Gomez. Die zal zich in eerste instantie op training mogen bewijzen, waarna Pep Guardiola zal beslissen of hij hem al dit seizoen in zijn selectie op zal nemen. Als de Spaanse coach zijn landgenoot nog niet klaar acht, wacht dus de eerder genoemde uitleenbeurt aan Girona.

LEES OOK: 'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Heeft Anderlecht goed onderhandeld?

Meest recent

Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

1
1
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

11
11
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

123
123
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

51
51
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

15
15
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

23
23
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

57
57
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

246
246
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

54
54
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

68
68
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

76
76
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

48
48
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

46
46
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

226
226
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

341
341
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

68
68
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

200
200
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

169
169
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

201
201
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

478
478
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

268
268
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

364
364
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

92
92
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

353
353
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

213
213

Meer sportnieuws