'Anderlecht krijgt nog veel meer dan verwacht voor Gomez'

534 stemmen
'Anderlecht krijgt nog veel meer dan verwacht voor Gomez'

Hij werd woensdag nog aangekondigd in de wedstrijdselectie, maar schrik niet als Sergio Gomez toch niet op het wedstrijdblad staat als Anderlecht het straks om 20u opneemt tegen Paide in de derde voorronde van de Conference League. De linksachter lijkt immers op het punt te staan om Paars-Wit te verlaten, want verschillende bronnen maken melding van een akkoord met Manchester City.


De Engelse kampioen drukte de voorbije dagen stevig door voor de komst van Gomez, in wie ze een toekomstige topper zien. Het lijkt er wel niet op dat ze dit seizoen al echt op hem rekenen, want mogelijk wordt de 21-jarige meteen verhuurd aan Girona en City blijft zoeken naar een extra linksachter, waarvoor onder meer Raphaël Guerreiro (Dortmund) en Renan Lodi (Atletico Madrid) genoemd worden. Desondanks gaan ze wel zeer ver voor Gomez.

Zo raakte al bekend dat ze in eerste instantie 13 miljoen euro op tafel leggen om de Spanjaard uit het Lotto Park weg te halen. Maar terwijl de meeste bronnen spraken over 2 miljoen euro aan bonussen, kan Anderlecht volgens The Times nog veel meer vangen voor zijn goudhaantje. Als alle bonussen en variabelen geactiveerd worden, zou de totale transfersom uiteindelijk oplopen tot maar liefst 20 miljoen euro. En daarnaast heeft Anderlecht nog eens recht op 15 procent bij een doorverkoop - dat percentage slaat overigens op de volledige transfersom, niet alleen op een eventuele meerwaarde.

GUARDIOLA BESLIST
De kassa kan dus serieus rinkelen in het Lotto Park, maar dat zal ook afhangen van de sportieve toekomst van Gomez. Die zal zich in eerste instantie op training mogen bewijzen, waarna Pep Guardiola zal beslissen of hij hem al dit seizoen in zijn selectie op zal nemen. Als de Spaanse coach zijn landgenoot nog niet klaar acht, wacht dus de eerder genoemde uitleenbeurt aan Girona.

LEES OOK: Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Heeft Anderlecht goed onderhandeld?

Meest recent

'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

86
86
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

158
158
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

86
86
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

13
13
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

49
49
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

113
113
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

41
41
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

57
57
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

47
47
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

63
63
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

115
115
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

357
357
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

90
90
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

200
200
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

153
153
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

88
88
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

512
512
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

437
437
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

136
136
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

435
435
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

310
310
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

298
298
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

558
558

Meer sportnieuws