'Anderlecht krijgt nog veel meer dan verwacht voor Gomez'

door
'Anderlecht krijgt nog veel meer dan verwacht voor Gomez'

Hij werd woensdag nog aangekondigd in de wedstrijdselectie, maar schrik niet als Sergio Gomez toch niet op het wedstrijdblad staat als Anderlecht het straks om 20u opneemt tegen Paide in de derde voorronde van de Conference League. De linksachter lijkt immers op het punt te staan om Paars-Wit te verlaten, want verschillende bronnen maken melding van een akkoord met Manchester City.


De Engelse kampioen drukte de voorbije dagen stevig door voor de komst van Gomez, in wie ze een toekomstige topper zien. Het lijkt er wel niet op dat ze dit seizoen al echt op hem rekenen, want mogelijk wordt de 21-jarige meteen verhuurd aan Girona en City blijft zoeken naar een extra linksachter, waarvoor onder meer Raphaël Guerreiro (Dortmund) en Renan Lodi (Atletico Madrid) genoemd worden. Desondanks gaan ze wel zeer ver voor Gomez.

Zo raakte al bekend dat ze in eerste instantie 13 miljoen euro op tafel leggen om de Spanjaard uit het Lotto Park weg te halen. Maar terwijl de meeste bronnen spraken over 2 miljoen euro aan bonussen, kan Anderlecht volgens The Times nog veel meer vangen voor zijn goudhaantje. Als alle bonussen en variabelen geactiveerd worden, zou de totale transfersom uiteindelijk oplopen tot maar liefst 20 miljoen euro. En daarnaast heeft Anderlecht nog eens recht op 15 procent bij een doorverkoop - dat percentage slaat overigens op de volledige transfersom, niet alleen op een eventuele meerwaarde.

GUARDIOLA BESLIST
De kassa kan dus serieus rinkelen in het Lotto Park, maar dat zal ook afhangen van de sportieve toekomst van Gomez. Die zal zich in eerste instantie op training mogen bewijzen, waarna Pep Guardiola zal beslissen of hij hem al dit seizoen in zijn selectie op zal nemen. Als de Spaanse coach zijn landgenoot nog niet klaar acht, wacht dus de eerder genoemde uitleenbeurt aan Girona.

LEES OOK: Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

Heeft Anderlecht goed onderhandeld?

Meest recent

AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

0
0
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

53
53
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

31
31
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

62
62
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

135
135
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

41
41
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

47
47
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

17
17
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

48
48
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

72
72
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

133
133
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Club droomt nog van Duivel, strijd Standard en Genk'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

FC Barcelona kreeg in de heenwedstrijd van de Champions League tegen Atlético Madrid een pak ...

278
278
Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

Kevin De Bruyne ging afgelopen zomer van Manchester City naar Napoli. De middenvelder werd ook ...

93
93
Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Youri Tielemans kampte met blessureleed, maar koos er toch voor om met de Rode Duivels op stage te ...

93
93
Opmerkelijke beelden: Nederlandse ref is Godts helemaal beu

Het is dezer dagen alsmaar meer een trend om ook scheidsrechters van een camera en microfoon te ...

88
88
Garcia krijgt hulp aangeboden uit verrassende hoek

Rudi Garcia zal momenteel al met zijn gedachten volledig bij de voorbereiding op het WK zitten. ...

104
104
Coucke breekt na tragedie: Verlies gaat door merg en been

Marc Coucke is een van de meest opvallende ondernemers van België. Als selfmade miljonair ...

121
121
'Charleroi pikt nieuwe trainer in JPL op'

De trainerswals in de Jupiler Pro League gaat ook tijdens de play-offs vrolijk verder. Na de eerste ...

92
92
Na bizar penaltygeval: Flick haalt keihard uit

Voor FC Barcelona dreigen de kwartfinales het eindstation te worden in de Champions League. Ze ...

117
117
'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Na een teleurstellend seizoen staat KRC Genk ongetwijfeld voor een boeiende transferzomer. Het zal ...

265
265
'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

160
160
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

169
169
WK en knaltransfer hét grote doel voor STVV'er

STVV zit in een dipje. Het verloor vier van zijn laatste vijf matchen en dit weekend komt Club ...

57
57

Meer sportnieuws