'Anderlecht krijgt nog veel meer dan verwacht voor Gomez'

534 stemmen
'Anderlecht krijgt nog veel meer dan verwacht voor Gomez'

Hij werd woensdag nog aangekondigd in de wedstrijdselectie, maar schrik niet als Sergio Gomez toch niet op het wedstrijdblad staat als Anderlecht het straks om 20u opneemt tegen Paide in de derde voorronde van de Conference League. De linksachter lijkt immers op het punt te staan om Paars-Wit te verlaten, want verschillende bronnen maken melding van een akkoord met Manchester City.


De Engelse kampioen drukte de voorbije dagen stevig door voor de komst van Gomez, in wie ze een toekomstige topper zien. Het lijkt er wel niet op dat ze dit seizoen al echt op hem rekenen, want mogelijk wordt de 21-jarige meteen verhuurd aan Girona en City blijft zoeken naar een extra linksachter, waarvoor onder meer Raphaël Guerreiro (Dortmund) en Renan Lodi (Atletico Madrid) genoemd worden. Desondanks gaan ze wel zeer ver voor Gomez.

Zo raakte al bekend dat ze in eerste instantie 13 miljoen euro op tafel leggen om de Spanjaard uit het Lotto Park weg te halen. Maar terwijl de meeste bronnen spraken over 2 miljoen euro aan bonussen, kan Anderlecht volgens The Times nog veel meer vangen voor zijn goudhaantje. Als alle bonussen en variabelen geactiveerd worden, zou de totale transfersom uiteindelijk oplopen tot maar liefst 20 miljoen euro. En daarnaast heeft Anderlecht nog eens recht op 15 procent bij een doorverkoop - dat percentage slaat overigens op de volledige transfersom, niet alleen op een eventuele meerwaarde.

GUARDIOLA BESLIST
De kassa kan dus serieus rinkelen in het Lotto Park, maar dat zal ook afhangen van de sportieve toekomst van Gomez. Die zal zich in eerste instantie op training mogen bewijzen, waarna Pep Guardiola zal beslissen of hij hem al dit seizoen in zijn selectie op zal nemen. Als de Spaanse coach zijn landgenoot nog niet klaar acht, wacht dus de eerder genoemde uitleenbeurt aan Girona.

LEES OOK: ‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Heeft Anderlecht goed onderhandeld?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

42
42
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

63
63
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

127
127
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

87
87
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

232
232
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

413
413
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

367
367
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

299
299
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

665
665
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

124
124
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

102
102
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

203
203
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

92
92
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

181
181
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

99
99
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

720
720
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

216
216

Meer sportnieuws