AS verklaart waarom Hazard geen minuten kreeg in Supercup

310 stemmen
AS verklaart waarom Hazard geen minuten kreeg in Supercup

Real Madrid begon woensdagavond aan zijn seizoen met een prijs, want in zijn eerste officiële wedstrijd pakte het meteen de Europese Supercup. Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt werd zonder al te veel moeite met 2-0 over de knie gelegd. Thibaut Courtois liet zich daarbij zien met enkele belangrijke reddingen, maar Eden Hazard kon zijn ploeg niet helpen.


De aanvoerder van de Rode Duivels bleef 90 minuten aan de bank gekluisterd en dat heeft bij velen de alarmbellen alweer doen afgaan. Er wordt dan ook gevreesd dat de 31-jarige alweer een seizoen tegemoet gaat waarin hij amper aan een invalbeurt zal raken en dat zou voor de Rode Duivels met het oog op het WK uiteraard geen goede zaak zijn.

Maar volgens AS moet Hazard zich niet noodzakelijk zorgen maken over zijn gebrek aan speeltijd op woensdag. De krant stelt dat de Supercup voor trainer Carlo Ancelotti een verlengstuk van vorig seizoen was en dat hij daarom de spelers wou belonen die Real in de Supercup gebracht hebben. Hij gebruikte dan ook exact dezelfde veertien spelers als in de Champions League-finale, aangevuld met aanwinsten Tchouameni en Rüdiger. Zij kregen elk nog vijf minuten om hun debuut te maken.

ALMERIA
Hazard kwam in die finale niet in actie en werd daarom deze keer door Ancelotti ook aan de kant gelaten. Dat hoeft dus niet noodzakelijk een voorbode voor de rest van het seizoen te zijn, want er wordt in Madrid wel wat van hem verwacht en Ancelotti gaf ook al aan dat hij meer zal gaan roteren. AS acht het dan ook goed mogelijk dat hij zondag, in de eerste competitiewedstrijd tegen Almeria, wel minuten zal mogen maken.

LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Zal Hazard dit seizoen voldoende minuten krijgen?

Meest recent

'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

18
18
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

126
126
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

59
59
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

127
127
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

123
123
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

21
21
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

182
182
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

86
86
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

148
148
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

109
109
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

254
254
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

35
35
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

160
160
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

104
104
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

222
222
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1193
1193
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

107
107
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

301
301
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

390
390
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

60
60
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

355
355
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

168
168
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

449
449

Meer sportnieuws