AS verklaart waarom Hazard geen minuten kreeg in Supercup

door
AS verklaart waarom Hazard geen minuten kreeg in Supercup

Real Madrid begon woensdagavond aan zijn seizoen met een prijs, want in zijn eerste officiële wedstrijd pakte het meteen de Europese Supercup. Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt werd zonder al te veel moeite met 2-0 over de knie gelegd. Thibaut Courtois liet zich daarbij zien met enkele belangrijke reddingen, maar Eden Hazard kon zijn ploeg niet helpen.


De aanvoerder van de Rode Duivels bleef 90 minuten aan de bank gekluisterd en dat heeft bij velen de alarmbellen alweer doen afgaan. Er wordt dan ook gevreesd dat de 31-jarige alweer een seizoen tegemoet gaat waarin hij amper aan een invalbeurt zal raken en dat zou voor de Rode Duivels met het oog op het WK uiteraard geen goede zaak zijn.

Maar volgens AS moet Hazard zich niet noodzakelijk zorgen maken over zijn gebrek aan speeltijd op woensdag. De krant stelt dat de Supercup voor trainer Carlo Ancelotti een verlengstuk van vorig seizoen was en dat hij daarom de spelers wou belonen die Real in de Supercup gebracht hebben. Hij gebruikte dan ook exact dezelfde veertien spelers als in de Champions League-finale, aangevuld met aanwinsten Tchouameni en Rüdiger. Zij kregen elk nog vijf minuten om hun debuut te maken.

ALMERIA
Hazard kwam in die finale niet in actie en werd daarom deze keer door Ancelotti ook aan de kant gelaten. Dat hoeft dus niet noodzakelijk een voorbode voor de rest van het seizoen te zijn, want er wordt in Madrid wel wat van hem verwacht en Ancelotti gaf ook al aan dat hij meer zal gaan roteren. AS acht het dan ook goed mogelijk dat hij zondag, in de eerste competitiewedstrijd tegen Almeria, wel minuten zal mogen maken.

LEES OOK: Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Zal Hazard dit seizoen voldoende minuten krijgen?

Meest recent

Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

14
14
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

14
14
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

25
25
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

16
16
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

61
61
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

100
100
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

32
32
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

282
282
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

54
54
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

182
182
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

74
74
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

99
99
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

86
86
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

62
62
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

339
339
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

311
311
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

274
274
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

61
61
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

69
69
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

301
301
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

503
503
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

190
190

Meer sportnieuws