AS verklaart waarom Hazard geen minuten kreeg in Supercup

door
AS verklaart waarom Hazard geen minuten kreeg in Supercup

Real Madrid begon woensdagavond aan zijn seizoen met een prijs, want in zijn eerste officiële wedstrijd pakte het meteen de Europese Supercup. Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt werd zonder al te veel moeite met 2-0 over de knie gelegd. Thibaut Courtois liet zich daarbij zien met enkele belangrijke reddingen, maar Eden Hazard kon zijn ploeg niet helpen.


De aanvoerder van de Rode Duivels bleef 90 minuten aan de bank gekluisterd en dat heeft bij velen de alarmbellen alweer doen afgaan. Er wordt dan ook gevreesd dat de 31-jarige alweer een seizoen tegemoet gaat waarin hij amper aan een invalbeurt zal raken en dat zou voor de Rode Duivels met het oog op het WK uiteraard geen goede zaak zijn.

Maar volgens AS moet Hazard zich niet noodzakelijk zorgen maken over zijn gebrek aan speeltijd op woensdag. De krant stelt dat de Supercup voor trainer Carlo Ancelotti een verlengstuk van vorig seizoen was en dat hij daarom de spelers wou belonen die Real in de Supercup gebracht hebben. Hij gebruikte dan ook exact dezelfde veertien spelers als in de Champions League-finale, aangevuld met aanwinsten Tchouameni en Rüdiger. Zij kregen elk nog vijf minuten om hun debuut te maken.

ALMERIA
Hazard kwam in die finale niet in actie en werd daarom deze keer door Ancelotti ook aan de kant gelaten. Dat hoeft dus niet noodzakelijk een voorbode voor de rest van het seizoen te zijn, want er wordt in Madrid wel wat van hem verwacht en Ancelotti gaf ook al aan dat hij meer zal gaan roteren. AS acht het dan ook goed mogelijk dat hij zondag, in de eerste competitiewedstrijd tegen Almeria, wel minuten zal mogen maken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

Zal Hazard dit seizoen voldoende minuten krijgen?

Meest recent

"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

2
2
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

22
22
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

35
35
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

16
16
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

113
113
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

100
100
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

44
44
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

41
41
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

115
115
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

139
139
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

47
47
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

281
281
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

186
186
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

287
287
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

131
131
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

65
65
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

279
279
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

172
172
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

156
156
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

199
199
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

87
87
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

318
318
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

146
146
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

108
108
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

134
134

Meer sportnieuws