TU: 'AC Milan wil weer Duivel, ex-toptalent voor Club'

door
TU: 'AC Milan wil weer Duivel, ex-toptalent voor Club'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge blijven ze dromen van de komst van Sander Berge, maar dat lijkt een zeer moeilijke zaak te gaan worden. Sheffield United blijft immers van plan om de Noor niet zomaar te laten vertrekken. Hoewel Club meer dan 15 miljoen euro veil zou hebben, blijven ze daarmee ver onder de Engelse vraagprijs. Sheffield zou immers blijven mikken op een transfersom van 20 à 25 miljoen euro.



Er zullen dus alternatieve gezocht moeten worden en daarvoor duikt een opvallende naam op. Vanuit Italië klinkt het dat er interesse van Club zou zijn voor Ante Coric, een voormalig Kroatisch toptalent. De 25-jarige moet deze zomer vertrekken bij AS Roma, waar hij zich nooit kon doorzetten. Hij werd de voorbije jaren verhuurd aan kleinere clubs, maar ook daar eiste hij zelden een hoofdrol op.

Er beweegt ook heel wat bij Anderlecht. Vanuit Frankrijk werd woensdag een akkoord gemeld over een transfer van Francis Amuzu, voor wie OGC Nice uiteindelijk een dikke 10 miljoen euro zou neertellen. De winger moet enkel nog zijn medische testen afleggen. Paars-Wit veegde dan weer het tweede bod van Manchester City op Sergio Gomez van tafel, maar intussen zijn de clubs er toch uit. De Spanjaard levert 13 miljoen euro op, waar nog 2 miljoen aan bonussen en 15 procent bij een doorverkoop bij kunnen komen.



Ook Benito Raman zou nog kunnen vertrekken. De aanvaller wil meer spelen en geniet alvast voldoende interesse. Hij wordt nu immers ook gelinkt aan Westerlo, dat in hem de ideale aanvallende versterking zou zien. Of Raman zelf ook trek zou hebben in een overstap naar 't Kuipje, is minder duidelijk.

Al die vertrekkers moeten uiteraard ook vervangen worden. Anderlecht zou al een persoonlijk akkoord hebben bereikt met Darko Churlinov, voor wie een vijfjarig contract zou klaarliggen. Paars-Wit zal er wel nog uit moeten komen met VfB Stuttgart, dat 4 à 5 miljoen euro zou verlangen. Om die reden wezen ze al een bod van 3 miljoen van Burnley af. Ook de namen van Giuseppe Pezzella, een linksachter die eigendom is van Parma, en John Tolkin (New York Red Bulls) vallen intussen.



Union wil deze zomer ook nog één versterking binnenhalen en heeft daarvoor zijn oog laten vallen op een ex-speler van Real Madrid. José Rodriguez is nog steeds de jongste speler ooit van de Koninklijke in de Champions League, maar is op zijn 27ste een vrije speler. De middenvelder was de voorbije jaren aan de slag bij Maccabi Haifa, waar hij twee titels op rij veroverde.

BUITENLAND

Bij AC Milan blijven ze deze zomer de Belgische toer opgaan. Met Saelemaekers, Origi en De Ketelaere lopen er al drie landgenoten rond, maar daar zal het mogelijk niet bij blijven. De Rossoneri zoeken nog een extra middenvelder, maar grepen voor die positie naast Renato Sanches. Daarom zouden ze nu doorschakelen naar Albert Sambi Lokonga, die dit seizoen bij Arsenal weer weinig uitzicht op een basisplaats lijkt te hebben.



In Spanje is er opschudding over de situatie van Antoine Griezmann. De Franse aanvaller wordt in principe dit seizoen nog gehuurd door Atletico Madrid, maar daar is zijn naam van de officiële spelerslijst verdwenen. Ook bij moederclub FC Barcelona staat de vedette niet geregistreerd. Het is dus hoogst onduidelijk waar hij komend seizoen aan de bak zal komen, maar het lijkt erop dat momenteel niemand met zijn monsterloon opgezadeld wil zitten.

Barça moet de komende dagen in ieder geval nog zijn loonlast aanzienlijk zien te verminderen om zijn vele zomeraankopen te kunnen inschrijven voor de start van La Liga. Daarvoor zullen wellicht nog de contracten van een aantal spelers aangepast worden. Zo zal Gerard Piqué opnieuw zijn krabbel zetten onder een nieuwe overeenkomst aan fel verminderde voorwaarden. De ervaren verdediger was zelfs bereid om gratis te spelen, maar dat vond voorzitter Laporta van het goede teveel.



Het offer van Piqué zal in ieder geval nodig zijn, want Barça zou een aantal van zijn zomeraankopen meteen alweer kunnen verliezen. Franck Kessié en Andreas Christensen zouden namelijk over een clausule beschikken waardoor ze hun contract kunnen ontbinden als ze niet ingeschreven zijn voor de eerste competitiematch. Dat scenario zal Barça absoluut willen vermijden, want de twee zouden dan als vrije spelers weer op zoek kunnen naar een nieuwe club.

LEES OOK: 'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

13
13
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

69
69
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

40
40
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

185
185
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

238
238
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

36
36
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

509
509
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

235
235
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

35
35
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

455
455
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

38
38
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

274
274
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

120
120
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

109
109
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

518
518
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

66
66
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

186
186
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

138
138
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

88
88
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

144
144

Meer sportnieuws