TU: 'AC Milan wil weer Duivel, ex-toptalent voor Club'

door
TU: 'AC Milan wil weer Duivel, ex-toptalent voor Club'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge blijven ze dromen van de komst van Sander Berge, maar dat lijkt een zeer moeilijke zaak te gaan worden. Sheffield United blijft immers van plan om de Noor niet zomaar te laten vertrekken. Hoewel Club meer dan 15 miljoen euro veil zou hebben, blijven ze daarmee ver onder de Engelse vraagprijs. Sheffield zou immers blijven mikken op een transfersom van 20 à 25 miljoen euro.



Er zullen dus alternatieve gezocht moeten worden en daarvoor duikt een opvallende naam op. Vanuit Italië klinkt het dat er interesse van Club zou zijn voor Ante Coric, een voormalig Kroatisch toptalent. De 25-jarige moet deze zomer vertrekken bij AS Roma, waar hij zich nooit kon doorzetten. Hij werd de voorbije jaren verhuurd aan kleinere clubs, maar ook daar eiste hij zelden een hoofdrol op.

Er beweegt ook heel wat bij Anderlecht. Vanuit Frankrijk werd woensdag een akkoord gemeld over een transfer van Francis Amuzu, voor wie OGC Nice uiteindelijk een dikke 10 miljoen euro zou neertellen. De winger moet enkel nog zijn medische testen afleggen. Paars-Wit veegde dan weer het tweede bod van Manchester City op Sergio Gomez van tafel, maar intussen zijn de clubs er toch uit. De Spanjaard levert 13 miljoen euro op, waar nog 2 miljoen aan bonussen en 15 procent bij een doorverkoop bij kunnen komen.



Ook Benito Raman zou nog kunnen vertrekken. De aanvaller wil meer spelen en geniet alvast voldoende interesse. Hij wordt nu immers ook gelinkt aan Westerlo, dat in hem de ideale aanvallende versterking zou zien. Of Raman zelf ook trek zou hebben in een overstap naar 't Kuipje, is minder duidelijk.

Al die vertrekkers moeten uiteraard ook vervangen worden. Anderlecht zou al een persoonlijk akkoord hebben bereikt met Darko Churlinov, voor wie een vijfjarig contract zou klaarliggen. Paars-Wit zal er wel nog uit moeten komen met VfB Stuttgart, dat 4 à 5 miljoen euro zou verlangen. Om die reden wezen ze al een bod van 3 miljoen van Burnley af. Ook de namen van Giuseppe Pezzella, een linksachter die eigendom is van Parma, en John Tolkin (New York Red Bulls) vallen intussen.



Union wil deze zomer ook nog één versterking binnenhalen en heeft daarvoor zijn oog laten vallen op een ex-speler van Real Madrid. José Rodriguez is nog steeds de jongste speler ooit van de Koninklijke in de Champions League, maar is op zijn 27ste een vrije speler. De middenvelder was de voorbije jaren aan de slag bij Maccabi Haifa, waar hij twee titels op rij veroverde.

BUITENLAND

Bij AC Milan blijven ze deze zomer de Belgische toer opgaan. Met Saelemaekers, Origi en De Ketelaere lopen er al drie landgenoten rond, maar daar zal het mogelijk niet bij blijven. De Rossoneri zoeken nog een extra middenvelder, maar grepen voor die positie naast Renato Sanches. Daarom zouden ze nu doorschakelen naar Albert Sambi Lokonga, die dit seizoen bij Arsenal weer weinig uitzicht op een basisplaats lijkt te hebben.



In Spanje is er opschudding over de situatie van Antoine Griezmann. De Franse aanvaller wordt in principe dit seizoen nog gehuurd door Atletico Madrid, maar daar is zijn naam van de officiële spelerslijst verdwenen. Ook bij moederclub FC Barcelona staat de vedette niet geregistreerd. Het is dus hoogst onduidelijk waar hij komend seizoen aan de bak zal komen, maar het lijkt erop dat momenteel niemand met zijn monsterloon opgezadeld wil zitten.

Barça moet de komende dagen in ieder geval nog zijn loonlast aanzienlijk zien te verminderen om zijn vele zomeraankopen te kunnen inschrijven voor de start van La Liga. Daarvoor zullen wellicht nog de contracten van een aantal spelers aangepast worden. Zo zal Gerard Piqué opnieuw zijn krabbel zetten onder een nieuwe overeenkomst aan fel verminderde voorwaarden. De ervaren verdediger was zelfs bereid om gratis te spelen, maar dat vond voorzitter Laporta van het goede teveel.



Het offer van Piqué zal in ieder geval nodig zijn, want Barça zou een aantal van zijn zomeraankopen meteen alweer kunnen verliezen. Franck Kessié en Andreas Christensen zouden namelijk over een clausule beschikken waardoor ze hun contract kunnen ontbinden als ze niet ingeschreven zijn voor de eerste competitiematch. Dat scenario zal Barça absoluut willen vermijden, want de twee zouden dan als vrije spelers weer op zoek kunnen naar een nieuwe club.

LEES OOK: 'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

6
6
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

29
29
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

46
46
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

80
80
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

37
37
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

275
275
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

224
224
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

184
184
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

207
207
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

161
161
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

38
38
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

59
59
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

43
43
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

155
155
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

106
106
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

208
208
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

256
256
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

61
61
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

141
141
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

453
453
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

371
371
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

257
257
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

97
97

Meer sportnieuws