TU: 'AC Milan wil weer Duivel, ex-toptalent voor Club'

door
TU: 'AC Milan wil weer Duivel, ex-toptalent voor Club'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge blijven ze dromen van de komst van Sander Berge, maar dat lijkt een zeer moeilijke zaak te gaan worden. Sheffield United blijft immers van plan om de Noor niet zomaar te laten vertrekken. Hoewel Club meer dan 15 miljoen euro veil zou hebben, blijven ze daarmee ver onder de Engelse vraagprijs. Sheffield zou immers blijven mikken op een transfersom van 20 à 25 miljoen euro.



Er zullen dus alternatieve gezocht moeten worden en daarvoor duikt een opvallende naam op. Vanuit Italië klinkt het dat er interesse van Club zou zijn voor Ante Coric, een voormalig Kroatisch toptalent. De 25-jarige moet deze zomer vertrekken bij AS Roma, waar hij zich nooit kon doorzetten. Hij werd de voorbije jaren verhuurd aan kleinere clubs, maar ook daar eiste hij zelden een hoofdrol op.

Er beweegt ook heel wat bij Anderlecht. Vanuit Frankrijk werd woensdag een akkoord gemeld over een transfer van Francis Amuzu, voor wie OGC Nice uiteindelijk een dikke 10 miljoen euro zou neertellen. De winger moet enkel nog zijn medische testen afleggen. Paars-Wit veegde dan weer het tweede bod van Manchester City op Sergio Gomez van tafel, maar intussen zijn de clubs er toch uit. De Spanjaard levert 13 miljoen euro op, waar nog 2 miljoen aan bonussen en 15 procent bij een doorverkoop bij kunnen komen.



Ook Benito Raman zou nog kunnen vertrekken. De aanvaller wil meer spelen en geniet alvast voldoende interesse. Hij wordt nu immers ook gelinkt aan Westerlo, dat in hem de ideale aanvallende versterking zou zien. Of Raman zelf ook trek zou hebben in een overstap naar 't Kuipje, is minder duidelijk.

Al die vertrekkers moeten uiteraard ook vervangen worden. Anderlecht zou al een persoonlijk akkoord hebben bereikt met Darko Churlinov, voor wie een vijfjarig contract zou klaarliggen. Paars-Wit zal er wel nog uit moeten komen met VfB Stuttgart, dat 4 à 5 miljoen euro zou verlangen. Om die reden wezen ze al een bod van 3 miljoen van Burnley af. Ook de namen van Giuseppe Pezzella, een linksachter die eigendom is van Parma, en John Tolkin (New York Red Bulls) vallen intussen.



Union wil deze zomer ook nog één versterking binnenhalen en heeft daarvoor zijn oog laten vallen op een ex-speler van Real Madrid. José Rodriguez is nog steeds de jongste speler ooit van de Koninklijke in de Champions League, maar is op zijn 27ste een vrije speler. De middenvelder was de voorbije jaren aan de slag bij Maccabi Haifa, waar hij twee titels op rij veroverde.

BUITENLAND

Bij AC Milan blijven ze deze zomer de Belgische toer opgaan. Met Saelemaekers, Origi en De Ketelaere lopen er al drie landgenoten rond, maar daar zal het mogelijk niet bij blijven. De Rossoneri zoeken nog een extra middenvelder, maar grepen voor die positie naast Renato Sanches. Daarom zouden ze nu doorschakelen naar Albert Sambi Lokonga, die dit seizoen bij Arsenal weer weinig uitzicht op een basisplaats lijkt te hebben.



In Spanje is er opschudding over de situatie van Antoine Griezmann. De Franse aanvaller wordt in principe dit seizoen nog gehuurd door Atletico Madrid, maar daar is zijn naam van de officiële spelerslijst verdwenen. Ook bij moederclub FC Barcelona staat de vedette niet geregistreerd. Het is dus hoogst onduidelijk waar hij komend seizoen aan de bak zal komen, maar het lijkt erop dat momenteel niemand met zijn monsterloon opgezadeld wil zitten.

Barça moet de komende dagen in ieder geval nog zijn loonlast aanzienlijk zien te verminderen om zijn vele zomeraankopen te kunnen inschrijven voor de start van La Liga. Daarvoor zullen wellicht nog de contracten van een aantal spelers aangepast worden. Zo zal Gerard Piqué opnieuw zijn krabbel zetten onder een nieuwe overeenkomst aan fel verminderde voorwaarden. De ervaren verdediger was zelfs bereid om gratis te spelen, maar dat vond voorzitter Laporta van het goede teveel.



Het offer van Piqué zal in ieder geval nodig zijn, want Barça zou een aantal van zijn zomeraankopen meteen alweer kunnen verliezen. Franck Kessié en Andreas Christensen zouden namelijk over een clausule beschikken waardoor ze hun contract kunnen ontbinden als ze niet ingeschreven zijn voor de eerste competitiematch. Dat scenario zal Barça absoluut willen vermijden, want de twee zouden dan als vrije spelers weer op zoek kunnen naar een nieuwe club.

LEES OOK: 'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Trending:

Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

30
30
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

239
239
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

59
59
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

48
48
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

405
405
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

136
136
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

161
161
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1080
1080
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

41
41
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

228
228
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

514
514
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

698
698
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

922
922
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

361
361
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

226
226
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

350
350
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1077
1077
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

207
207
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

353
353
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

918
918
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

368
368
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

494
494
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws