'Zirkzee krijgt verrassende optie aangediend'

286
'Zirkzee krijgt verrassende optie aangediend'

Bij Anderlecht hadden ze deze zomer gehoopt om Joshua Zirkzee nog wat langer aan boord te kunnen houden na zijn uitstekende seizoen op huurbasis, maar dat bleek snel ijdele hoop. De financiële eisen van Bayern München bleken te hoog en dus keerde de Nederlandse spits terug naar de Duitse kampioen. Daar kreeg hij deze zomer een nieuwe kans.


Na het vertrek van Robert Lewandowski had Zirkzee gehoopt om meer speelminuten te kunnen maken, maar voorlopig komt hij van een kale reis terug. Zowel in de Supercup tegen RB Leipzig als in de eerste competitiewedstrijd tegen Eintracht Frankfurt bleef hij telkens 90 minuten aan de bank gekluisterd. Daardoor lijkt het er nog steeds op dat hij uiteindelijk andere oorden kan opzoeken.

Daarvoor dient een opvallende optie zich nu aan, want volgens Eindhovens Dagblad is Zirkzee in beeld bij PSV. De Eindhovenaren zoeken een extra aanvaller, want door de lange afwezigheid van Noni Madueke heeft Ruud van Nistelrooij niet al te veel opties. Ook een terugkeer van Donyell Malen (Borussia Dortmund) is een optie, maar PSV bestudeert ook nog andere pistes.

PREMIER LEAGUE
Als de Nederlanders willen doordrukken voor Zirkzee, zullen ze zich wel moeten haasten. Hij geniet immers ook heel wat interesse uit de Premier League en volgens BILD zijn de onderhandelingen met Fulham zelfs al geopend. Ook Southampton en Bournemouth liggen nog op de loer. Daarnaast zou in Duitsland ook VfB Stuttgart nog kunnen komen aankloppen, maar dan zullen ze eerst Sasa Kalajdzic moeten verkopen aan Manchester United.

LEES OOK: Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Wat zou de beste optie zijn voor Zirkzee?

Meest recent

Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

17
17
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

46
46
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

79
79
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

93
93
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

144
144
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

38
38
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

256
256
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

37
37
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

50
50
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

97
97
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

233
233
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

74
74
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

131
131
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

18
18
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

59
59
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

366
366
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

200
200
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

100
100
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

135
135
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

94
94

Meer sportnieuws