'Spoeling nog wat dunner: AA Gent ziet verdediger vertrekken'

door
'Spoeling nog wat dunner: AA Gent ziet verdediger vertrekken'

AA Gent boekte vorig weekend eindelijk zijn eerste zege van het nieuwe seizoen door Westerlo met 2-1 te verslaan. De Buffalo's beleven niet de makkelijkste start met verlies in de Supercup gevolgd door een twee op zes én het uitvallen van Tarik Tissoudali. De zware blessure van de aanvaller zette extra in de verf dat Hein Vanhaezebrouck niet meteen over een brede kern beschikt.


Vooral in de aanval zijn de opties niet dik bezaaid, maar ook achterin heeft de trainer niet veel overschot. Bovendien lijkt Vanhaezebrouck nu ook snel een optie te zullen zien wegvallen. Turkse media stellen immers dat Andreas Hanche-Olsen op het punt staat om de Ghelamco Arena te verlaten. De Noorse verdediger zou een transfer naar Galatasaray maken.

De Turkse grootmacht gaat Victor Nelsson aan Sevilla verkopen en Hanche-Olsen moet hem vervangen. De 25-jarige ging bij Gent zijn laatste contractjaar in en dus was dit de laatste kans om nog een degelijke transfersom te vangen. Ze zouden uiteindelijk zo'n 2 à 2,5 miljoen euro vangen voor de speler die sinds 2020 bij hen actief is. In die periode kwam Hanche-Olsen 96 keer in actie, waarin hij twee keer scoorde en twee assists gaf. Dit seizoensbegin was hij wel invaller.

VIER OPTIES
Het lijkt voor Gent wel aangewezen om nog op zoek te gaan naar een vervanger voor Hanche-Olsen. Met Okumu, Ngadeu, Torunarigha en Godeau houdt Vanhaezebrouck immers nog vier opties over voor drie posities in de verdediging, al kan ook Nurio Fortuna nog depanneren. 

LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Een verlies voor AA Gent?

Meest recent

Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

12
12
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

41
41
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

87
87
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

191
191
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

27
27
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

95
95
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

41
41
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

469
469
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

127
127
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

201
201
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

247
247
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

223
223
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

164
164
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

91
91
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

64
64
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

103
103
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

438
438
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

228
228
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

336
336
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

165
165
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

234
234
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

283
283
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

679
679
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

253
253
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

292
292

Meer sportnieuws