'Spoeling nog wat dunner: AA Gent ziet verdediger vertrekken'

door
'Spoeling nog wat dunner: AA Gent ziet verdediger vertrekken'

AA Gent boekte vorig weekend eindelijk zijn eerste zege van het nieuwe seizoen door Westerlo met 2-1 te verslaan. De Buffalo's beleven niet de makkelijkste start met verlies in de Supercup gevolgd door een twee op zes én het uitvallen van Tarik Tissoudali. De zware blessure van de aanvaller zette extra in de verf dat Hein Vanhaezebrouck niet meteen over een brede kern beschikt.


Vooral in de aanval zijn de opties niet dik bezaaid, maar ook achterin heeft de trainer niet veel overschot. Bovendien lijkt Vanhaezebrouck nu ook snel een optie te zullen zien wegvallen. Turkse media stellen immers dat Andreas Hanche-Olsen op het punt staat om de Ghelamco Arena te verlaten. De Noorse verdediger zou een transfer naar Galatasaray maken.

De Turkse grootmacht gaat Victor Nelsson aan Sevilla verkopen en Hanche-Olsen moet hem vervangen. De 25-jarige ging bij Gent zijn laatste contractjaar in en dus was dit de laatste kans om nog een degelijke transfersom te vangen. Ze zouden uiteindelijk zo'n 2 à 2,5 miljoen euro vangen voor de speler die sinds 2020 bij hen actief is. In die periode kwam Hanche-Olsen 96 keer in actie, waarin hij twee keer scoorde en twee assists gaf. Dit seizoensbegin was hij wel invaller.

VIER OPTIES
Het lijkt voor Gent wel aangewezen om nog op zoek te gaan naar een vervanger voor Hanche-Olsen. Met Okumu, Ngadeu, Torunarigha en Godeau houdt Vanhaezebrouck immers nog vier opties over voor drie posities in de verdediging, al kan ook Nurio Fortuna nog depanneren. 

LEES OOK: Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Een verlies voor AA Gent?

Meest recent

Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

29
29
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

32
32
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

87
87
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

35
35
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

80
80
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

256
256
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

76
76
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

334
334
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

219
219
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

46
46
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

16
16
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

83
83
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

75
75
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

128
128
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

871
871
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

171
171
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

288
288
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

581
581
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

212
212
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

181
181
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

60
60
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

100
100
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

326
326
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

413
413

Meer sportnieuws