'Chelsea brengt FC Barcelona plots in luxe-positie'

door
'Chelsea brengt FC Barcelona plots in luxe-positie'

Chelsea en FC Barcelona kwamen elkaar deze zomer al zeer vaak tegen op de transfermarkt. Barça kaapte Raphinha en Jules Koundé voor de neus van de Blues weg en haalde ook al Andreas Christensen op Stamford Bridge, terwijl ze ook nog lange tijd aan de mouw van César Azpilicueta trokken en al een akkoord zouden hebben over de komst van Marcos Alonso. De clubs zitten bovendien ook in een ander dossier nog om de tafel.


Barça moet deze zomer immers nog een aantal spelers kwijt, want het moet middelen vrijmaken om maar liefst zeven spelers nog te kunnen registreren - de vijf zomeraankopen en de contractverlengingen van Dembélé en Roberto. Chelsea wil hen daar een handje bij helpen en blijft volgens SPORT aandringen op de komst van Pierre-Emerick Aubameyang.

De Gabonese spits streek in januari neer in Camp Nou en maakte meteen indruk met dertien goals in 23 wedstrijden. Door de komst van Robert Lewandowski deze zomer heeft hij echter geen uitzicht meer op een basisplaats en Chelsea is nog dringend op zoek naar een nieuwe spits. Ze lieten deze zomer immers Romelu Lukaku én Timo Werner vertrekken, waardoor Thomas Tuchel enkel nog Kai Havertz en de jonge Armando Broja overhoudt. De trainer zou dan ook zelf aandringen op de komst van Aubameyang.

DEPAY
Daardoor zit Barça plots in een luxepositie, want het wil deze zomer een spits verkopen en heeft daarvoor twee opties. Ook voor Memphis Depay is er immers de nodige interesse, waarbij Juventus de meest concrete optie zou zijn. Barça is bereid om slechts één van hen te laten vertrekken, maar trainer Xavi heeft alvast een voorkeur voor een transfer van Depay. Ondanks de komst van Lewandowski blijft hij Aubameyang als een belangrijke speler beschouwen en de 33-jarige wil zelf ook graag blijven. Chelsea lijkt dus niet al te veel kans te maken.

LEES OOK: Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Wie moet Barça laten vertrekken?

Meest recent

Vinicius-rel escaleert: Courtois gooit feiten op tafel

Real Madrid heeft dinsdag een behoorlijke optie op de 1/8ste finales van de Champions League ...

6
6
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

37
37
Mourinho komt met straffe beschuldiging na nederlaag

De wedstrijd tussen Benfica en Real Madrid was dinsdagavond dé blikvanger in de Champions ...

105
105
Racismerel Vinicius: Real-spelers onthullen exacte woorden

Real Madrid heeft dinsdagavond revanche genomen op Benfica voor de nederlaag van enkele weken ...

100
100
Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

26
26
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

301
301
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

92
92
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

54
54
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

144
144
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

109
109
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

59
59
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

348
348
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

776
776
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

562
562
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

424
424
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

375
375
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

262
262
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

644
644
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

277
277
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

92
92
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

340
340
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

89
89
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

463
463
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

218
218
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

79
79

Meer sportnieuws