'Chelsea brengt FC Barcelona plots in luxe-positie'

260 stemmen
'Chelsea brengt FC Barcelona plots in luxe-positie'

Chelsea en FC Barcelona kwamen elkaar deze zomer al zeer vaak tegen op de transfermarkt. Barça kaapte Raphinha en Jules Koundé voor de neus van de Blues weg en haalde ook al Andreas Christensen op Stamford Bridge, terwijl ze ook nog lange tijd aan de mouw van César Azpilicueta trokken en al een akkoord zouden hebben over de komst van Marcos Alonso. De clubs zitten bovendien ook in een ander dossier nog om de tafel.


Barça moet deze zomer immers nog een aantal spelers kwijt, want het moet middelen vrijmaken om maar liefst zeven spelers nog te kunnen registreren - de vijf zomeraankopen en de contractverlengingen van Dembélé en Roberto. Chelsea wil hen daar een handje bij helpen en blijft volgens SPORT aandringen op de komst van Pierre-Emerick Aubameyang.

De Gabonese spits streek in januari neer in Camp Nou en maakte meteen indruk met dertien goals in 23 wedstrijden. Door de komst van Robert Lewandowski deze zomer heeft hij echter geen uitzicht meer op een basisplaats en Chelsea is nog dringend op zoek naar een nieuwe spits. Ze lieten deze zomer immers Romelu Lukaku én Timo Werner vertrekken, waardoor Thomas Tuchel enkel nog Kai Havertz en de jonge Armando Broja overhoudt. De trainer zou dan ook zelf aandringen op de komst van Aubameyang.

DEPAY
Daardoor zit Barça plots in een luxepositie, want het wil deze zomer een spits verkopen en heeft daarvoor twee opties. Ook voor Memphis Depay is er immers de nodige interesse, waarbij Juventus de meest concrete optie zou zijn. Barça is bereid om slechts één van hen te laten vertrekken, maar trainer Xavi heeft alvast een voorkeur voor een transfer van Depay. Ondanks de komst van Lewandowski blijft hij Aubameyang als een belangrijke speler beschouwen en de 33-jarige wil zelf ook graag blijven. Chelsea lijkt dus niet al te veel kans te maken.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

🚀

Wie moet Barça laten vertrekken?

Meest recent

‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

5
5
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

19
19
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

104
104
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

329
329
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

80
80
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

50
50
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

69
69
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

212
212
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

317
317
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

166
166
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

267
267
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

106
106
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

202
202
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

325
325
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

597
597
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

75
75
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

229
229
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

105
105
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

121
121
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

53
53
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

531
531
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

56
56

Meer sportnieuws