'Chelsea brengt FC Barcelona plots in luxe-positie'

door
'Chelsea brengt FC Barcelona plots in luxe-positie'

Chelsea en FC Barcelona kwamen elkaar deze zomer al zeer vaak tegen op de transfermarkt. Barça kaapte Raphinha en Jules Koundé voor de neus van de Blues weg en haalde ook al Andreas Christensen op Stamford Bridge, terwijl ze ook nog lange tijd aan de mouw van César Azpilicueta trokken en al een akkoord zouden hebben over de komst van Marcos Alonso. De clubs zitten bovendien ook in een ander dossier nog om de tafel.


Barça moet deze zomer immers nog een aantal spelers kwijt, want het moet middelen vrijmaken om maar liefst zeven spelers nog te kunnen registreren - de vijf zomeraankopen en de contractverlengingen van Dembélé en Roberto. Chelsea wil hen daar een handje bij helpen en blijft volgens SPORT aandringen op de komst van Pierre-Emerick Aubameyang.

De Gabonese spits streek in januari neer in Camp Nou en maakte meteen indruk met dertien goals in 23 wedstrijden. Door de komst van Robert Lewandowski deze zomer heeft hij echter geen uitzicht meer op een basisplaats en Chelsea is nog dringend op zoek naar een nieuwe spits. Ze lieten deze zomer immers Romelu Lukaku én Timo Werner vertrekken, waardoor Thomas Tuchel enkel nog Kai Havertz en de jonge Armando Broja overhoudt. De trainer zou dan ook zelf aandringen op de komst van Aubameyang.

DEPAY
Daardoor zit Barça plots in een luxepositie, want het wil deze zomer een spits verkopen en heeft daarvoor twee opties. Ook voor Memphis Depay is er immers de nodige interesse, waarbij Juventus de meest concrete optie zou zijn. Barça is bereid om slechts één van hen te laten vertrekken, maar trainer Xavi heeft alvast een voorkeur voor een transfer van Depay. Ondanks de komst van Lewandowski blijft hij Aubameyang als een belangrijke speler beschouwen en de 33-jarige wil zelf ook graag blijven. Chelsea lijkt dus niet al te veel kans te maken.

LEES OOK: Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

Wie moet Barça laten vertrekken?

Meest recent

De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

108
108
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

31
31
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

106
106
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

76
76
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

158
158
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

34
34
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

159
159
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

274
274
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

81
81
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

161
161
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

156
156
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

220
220
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

149
149
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

328
328
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

244
244
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

65
65
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

40
40
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

143
143
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

160
160
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

278
278
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

133
133
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

172
172
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

182
182

Meer sportnieuws