'Chelsea brengt FC Barcelona plots in luxe-positie'

door
'Chelsea brengt FC Barcelona plots in luxe-positie'

Chelsea en FC Barcelona kwamen elkaar deze zomer al zeer vaak tegen op de transfermarkt. Barça kaapte Raphinha en Jules Koundé voor de neus van de Blues weg en haalde ook al Andreas Christensen op Stamford Bridge, terwijl ze ook nog lange tijd aan de mouw van César Azpilicueta trokken en al een akkoord zouden hebben over de komst van Marcos Alonso. De clubs zitten bovendien ook in een ander dossier nog om de tafel.


Barça moet deze zomer immers nog een aantal spelers kwijt, want het moet middelen vrijmaken om maar liefst zeven spelers nog te kunnen registreren - de vijf zomeraankopen en de contractverlengingen van Dembélé en Roberto. Chelsea wil hen daar een handje bij helpen en blijft volgens SPORT aandringen op de komst van Pierre-Emerick Aubameyang.

De Gabonese spits streek in januari neer in Camp Nou en maakte meteen indruk met dertien goals in 23 wedstrijden. Door de komst van Robert Lewandowski deze zomer heeft hij echter geen uitzicht meer op een basisplaats en Chelsea is nog dringend op zoek naar een nieuwe spits. Ze lieten deze zomer immers Romelu Lukaku én Timo Werner vertrekken, waardoor Thomas Tuchel enkel nog Kai Havertz en de jonge Armando Broja overhoudt. De trainer zou dan ook zelf aandringen op de komst van Aubameyang.

DEPAY
Daardoor zit Barça plots in een luxepositie, want het wil deze zomer een spits verkopen en heeft daarvoor twee opties. Ook voor Memphis Depay is er immers de nodige interesse, waarbij Juventus de meest concrete optie zou zijn. Barça is bereid om slechts één van hen te laten vertrekken, maar trainer Xavi heeft alvast een voorkeur voor een transfer van Depay. Ondanks de komst van Lewandowski blijft hij Aubameyang als een belangrijke speler beschouwen en de 33-jarige wil zelf ook graag blijven. Chelsea lijkt dus niet al te veel kans te maken.

LEES OOK: ‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Wie moet Barça laten vertrekken?

Meest recent

Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

7
7
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

14
14
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

38
38
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

48
48
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

175
175
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

90
90
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

211
211
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

113
113
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

30
30
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

371
371
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

184
184
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

115
115
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

40
40
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

77
77
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

262
262
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

123
123
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

398
398
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

233
233
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

101
101
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

70
70

Meer sportnieuws