Hazard begint het seizoen op de bank bij Real Madrid

79 stemmen
Hazard begint het seizoen op de bank bij Real Madrid

Na drie magere jaren die getekend werden door blessureleed moet komend seizoen eindelijk hét jaar van Eden Hazard bij Real Madrid worden. Dat verklaarde de Rode Duivel zelf ook meermaals en nadat in maart het plaatje uit zijn enkel verwijderd werd, kon hij eindelijk nog eens volledig fit aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen beginnen. In Spanje is men ook zeer te spreken over de werkethiek van de 31-jarige steraanvaller.


Hazard werkte de voorbije maanden hard om straks weer zijn beste niveau te kunnen halen, maar desondanks levert dat hem geen basisplaats op in de eerste officiële wedstrijd van het seizoen. Real komt om 21u een eerste keer in actie, want dan speelt het in Helsinki de Europese Supercup tegen Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt.

Carlo Ancelotti gaf zijn basisopstelling voor die match al vrij en daarin is dus geen plaats voor Hazard. De Italiaan houdt vast aan de voorhoede die hem vorig seizoen successen bezorgde, met uiteraard Benzema in de spits en Vinicius Junior die vanaf de linkerflank mag komen. Op rechts kiest hij opnieuw voor middenvelder Federico Valverde, zoals hij ook vorig seizoen in topmatchen wel vaker deed.

VALSE NEGEN
Hazard zal dus moeten hopen dat hij als invaller nog een handvol minuten zal krijgen om zich te tonen. Mogelijk gebeurt dat opnieuw als valse negen, nadat Ancelotti hem in de voorbereiding regelmatig in die rol liet opdraven. Het lijkt erop dat Hazard dit seizoen dus in eerste instantie de doublure van Karim Benzema zal gaan worden, eerder dan op zijn vertrouwde flank.


LEES OOK: Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

🚀

Zal Hazard nog een basisplaats veroveren dit seizoen?

Meest recent

Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

28
28
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

15
15
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

47
47
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

94
94
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

21
21
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

38
38
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

50
50
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

202
202
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

141
141
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

34
34
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

175
175
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

134
134
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

121
121
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

86
86
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

399
399
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

307
307
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

124
124
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

121
121
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

90
90
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

29
29
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

160
160
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

188
188
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

129
129
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

349
349

Meer sportnieuws