Hazard begint het seizoen op de bank bij Real Madrid

door
Hazard begint het seizoen op de bank bij Real Madrid

Na drie magere jaren die getekend werden door blessureleed moet komend seizoen eindelijk hét jaar van Eden Hazard bij Real Madrid worden. Dat verklaarde de Rode Duivel zelf ook meermaals en nadat in maart het plaatje uit zijn enkel verwijderd werd, kon hij eindelijk nog eens volledig fit aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen beginnen. In Spanje is men ook zeer te spreken over de werkethiek van de 31-jarige steraanvaller.


Hazard werkte de voorbije maanden hard om straks weer zijn beste niveau te kunnen halen, maar desondanks levert dat hem geen basisplaats op in de eerste officiële wedstrijd van het seizoen. Real komt om 21u een eerste keer in actie, want dan speelt het in Helsinki de Europese Supercup tegen Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt.

Carlo Ancelotti gaf zijn basisopstelling voor die match al vrij en daarin is dus geen plaats voor Hazard. De Italiaan houdt vast aan de voorhoede die hem vorig seizoen successen bezorgde, met uiteraard Benzema in de spits en Vinicius Junior die vanaf de linkerflank mag komen. Op rechts kiest hij opnieuw voor middenvelder Federico Valverde, zoals hij ook vorig seizoen in topmatchen wel vaker deed.

VALSE NEGEN
Hazard zal dus moeten hopen dat hij als invaller nog een handvol minuten zal krijgen om zich te tonen. Mogelijk gebeurt dat opnieuw als valse negen, nadat Ancelotti hem in de voorbereiding regelmatig in die rol liet opdraven. Het lijkt erop dat Hazard dit seizoen dus in eerste instantie de doublure van Karim Benzema zal gaan worden, eerder dan op zijn vertrouwde flank.


LEES OOK: 'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Zal Hazard nog een basisplaats veroveren dit seizoen?

Meest recent

'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

11
11
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

37
37
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

39
39
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

253
253
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

222
222
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

161
161
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

170
170
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

135
135
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

285
285
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

185
185
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

245
245
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

70
70
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

183
183
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

428
428
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

125
125
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

403
403
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

123
123
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

403
403
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

309
309
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

124
124
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

306
306
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

30
30
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

151
151
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

605
605

Meer sportnieuws