'Verrassing Anderlecht: akkoord Amuzu, bod op Gomez geweigerd'

556 stemmen
'Verrassing Anderlecht: akkoord Amuzu, bod op Gomez geweigerd'

Bij Anderlecht was er de voorbije dagen veel te doen rond een mogelijk vertrek van Francis Amuzu en Sergio Gomez, die beiden concrete voorstellen op zak hebben. Felice Mazzu gaf woensdag op zijn persconferentie aan dat de twee spelers wel nog gewoon in de selectie zitten voor de Europese confrontatie met Paide op donderdag. Die woorden zijn amper koud of er valt verrassend nieuws te rapen in beide dossiers.


Zo lijkt het aantreden van Amuzu ondertussen een pak minder zeker, want er zou een akkoord zijn over diens vertrek. Dinsdag werd nochtans geschreven dat de onderhandelingen met OGC Nice in de koelkast gestoken werden, maar volgens Nice-Matin staan de clubs nu toch op een zucht van een akkoord. De Fransen zouden uiteindelijk minstens 10 miljoen euro neertellen voor de 22-jarige flankspeler.

De deal is zo nabij dat Amuzu zelfs al in de komende uren in Nice verwacht wordt om zijn medische testen af te leggen. Het zou dus goed kunnen dat de deal zelfs nog voor de match tegen Paide helemaal rond is. In dat geval zal Mazzu moeten puzzelen op links, want hij gaf aan dat Gomez nog niet klaar is om 90 minuten vol te maken.

BOD GEWEIGERD
Ook rond de Spanjaard zijn er nieuwe ontwikkelingen, want Sacha Tavolieri stelt dat Anderlecht het tweede bod van Manchester City verrassend geweigerd heeft. De Engelse kampioen had 13 miljoen euro veil, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij kon komen. Daarnaast zou Anderlecht ook nog 12 procent bij een eventuele doorverkoop krijgen. Dat voorstel werd dus van tafel geveegd, al zouden de gesprekken wel blijven lopen. Gomez heeft zelf wel al een persoonlijk akkoord over een contract voor vier jaar en wacht voorlopig dus af tot de clubs eruit raken.


LEES OOK: Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Is 10 miljoen een mooi bedrag voor Amuzu?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

6
6
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

28
28
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

123
123
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

89
89
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

52
52
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

182
182
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

67
67
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

211
211
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

83
83
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

53
53
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

95
95
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

459
459
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

219
219
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

85
85
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

73
73
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

138
138
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

44
44
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

401
401
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws