'Verrassing Anderlecht: akkoord Amuzu, bod op Gomez geweigerd'

door
'Verrassing Anderlecht: akkoord Amuzu, bod op Gomez geweigerd'

Bij Anderlecht was er de voorbije dagen veel te doen rond een mogelijk vertrek van Francis Amuzu en Sergio Gomez, die beiden concrete voorstellen op zak hebben. Felice Mazzu gaf woensdag op zijn persconferentie aan dat de twee spelers wel nog gewoon in de selectie zitten voor de Europese confrontatie met Paide op donderdag. Die woorden zijn amper koud of er valt verrassend nieuws te rapen in beide dossiers.


Zo lijkt het aantreden van Amuzu ondertussen een pak minder zeker, want er zou een akkoord zijn over diens vertrek. Dinsdag werd nochtans geschreven dat de onderhandelingen met OGC Nice in de koelkast gestoken werden, maar volgens Nice-Matin staan de clubs nu toch op een zucht van een akkoord. De Fransen zouden uiteindelijk minstens 10 miljoen euro neertellen voor de 22-jarige flankspeler.

De deal is zo nabij dat Amuzu zelfs al in de komende uren in Nice verwacht wordt om zijn medische testen af te leggen. Het zou dus goed kunnen dat de deal zelfs nog voor de match tegen Paide helemaal rond is. In dat geval zal Mazzu moeten puzzelen op links, want hij gaf aan dat Gomez nog niet klaar is om 90 minuten vol te maken.

BOD GEWEIGERD
Ook rond de Spanjaard zijn er nieuwe ontwikkelingen, want Sacha Tavolieri stelt dat Anderlecht het tweede bod van Manchester City verrassend geweigerd heeft. De Engelse kampioen had 13 miljoen euro veil, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij kon komen. Daarnaast zou Anderlecht ook nog 12 procent bij een eventuele doorverkoop krijgen. Dat voorstel werd dus van tafel geveegd, al zouden de gesprekken wel blijven lopen. Gomez heeft zelf wel al een persoonlijk akkoord over een contract voor vier jaar en wacht voorlopig dus af tot de clubs eruit raken.


LEES OOK: 'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Is 10 miljoen een mooi bedrag voor Amuzu?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

47
47
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

56
56
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

56
56
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

66
66
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

64
64
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

263
263
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

60
60
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

252
252
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

103
103
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

44
44
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

358
358
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

142
142
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

400
400
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

483
483
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

325
325
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

127
127
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

135
135
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

200
200
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

353
353
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

326
326
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

292
292
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

911
911
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

486
486

Meer sportnieuws