'Verrassing Anderlecht: akkoord Amuzu, bod op Gomez geweigerd'

556 stemmen
'Verrassing Anderlecht: akkoord Amuzu, bod op Gomez geweigerd'

Bij Anderlecht was er de voorbije dagen veel te doen rond een mogelijk vertrek van Francis Amuzu en Sergio Gomez, die beiden concrete voorstellen op zak hebben. Felice Mazzu gaf woensdag op zijn persconferentie aan dat de twee spelers wel nog gewoon in de selectie zitten voor de Europese confrontatie met Paide op donderdag. Die woorden zijn amper koud of er valt verrassend nieuws te rapen in beide dossiers.


Zo lijkt het aantreden van Amuzu ondertussen een pak minder zeker, want er zou een akkoord zijn over diens vertrek. Dinsdag werd nochtans geschreven dat de onderhandelingen met OGC Nice in de koelkast gestoken werden, maar volgens Nice-Matin staan de clubs nu toch op een zucht van een akkoord. De Fransen zouden uiteindelijk minstens 10 miljoen euro neertellen voor de 22-jarige flankspeler.

De deal is zo nabij dat Amuzu zelfs al in de komende uren in Nice verwacht wordt om zijn medische testen af te leggen. Het zou dus goed kunnen dat de deal zelfs nog voor de match tegen Paide helemaal rond is. In dat geval zal Mazzu moeten puzzelen op links, want hij gaf aan dat Gomez nog niet klaar is om 90 minuten vol te maken.

BOD GEWEIGERD
Ook rond de Spanjaard zijn er nieuwe ontwikkelingen, want Sacha Tavolieri stelt dat Anderlecht het tweede bod van Manchester City verrassend geweigerd heeft. De Engelse kampioen had 13 miljoen euro veil, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij kon komen. Daarnaast zou Anderlecht ook nog 12 procent bij een eventuele doorverkoop krijgen. Dat voorstel werd dus van tafel geveegd, al zouden de gesprekken wel blijven lopen. Gomez heeft zelf wel al een persoonlijk akkoord over een contract voor vier jaar en wacht voorlopig dus af tot de clubs eruit raken.


LEES OOK: 'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Is 10 miljoen een mooi bedrag voor Amuzu?

Meest recent

WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

15
15
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

40
40
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

245
245
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

132
132
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

224
224
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

260
260
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

236
236
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

369
369
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

90
90
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

699
699
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

734
734
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

385
385
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

476
476
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

78
78
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

233
233
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

81
81
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

127
127
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

573
573
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

746
746
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

241
241
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

183
183
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

450
450
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

125
125
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

129
129

Meer sportnieuws