'Verrassing Anderlecht: akkoord Amuzu, bod op Gomez geweigerd'

556 stemmen
'Verrassing Anderlecht: akkoord Amuzu, bod op Gomez geweigerd'

Bij Anderlecht was er de voorbije dagen veel te doen rond een mogelijk vertrek van Francis Amuzu en Sergio Gomez, die beiden concrete voorstellen op zak hebben. Felice Mazzu gaf woensdag op zijn persconferentie aan dat de twee spelers wel nog gewoon in de selectie zitten voor de Europese confrontatie met Paide op donderdag. Die woorden zijn amper koud of er valt verrassend nieuws te rapen in beide dossiers.


Zo lijkt het aantreden van Amuzu ondertussen een pak minder zeker, want er zou een akkoord zijn over diens vertrek. Dinsdag werd nochtans geschreven dat de onderhandelingen met OGC Nice in de koelkast gestoken werden, maar volgens Nice-Matin staan de clubs nu toch op een zucht van een akkoord. De Fransen zouden uiteindelijk minstens 10 miljoen euro neertellen voor de 22-jarige flankspeler.

De deal is zo nabij dat Amuzu zelfs al in de komende uren in Nice verwacht wordt om zijn medische testen af te leggen. Het zou dus goed kunnen dat de deal zelfs nog voor de match tegen Paide helemaal rond is. In dat geval zal Mazzu moeten puzzelen op links, want hij gaf aan dat Gomez nog niet klaar is om 90 minuten vol te maken.

BOD GEWEIGERD
Ook rond de Spanjaard zijn er nieuwe ontwikkelingen, want Sacha Tavolieri stelt dat Anderlecht het tweede bod van Manchester City verrassend geweigerd heeft. De Engelse kampioen had 13 miljoen euro veil, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij kon komen. Daarnaast zou Anderlecht ook nog 12 procent bij een eventuele doorverkoop krijgen. Dat voorstel werd dus van tafel geveegd, al zouden de gesprekken wel blijven lopen. Gomez heeft zelf wel al een persoonlijk akkoord over een contract voor vier jaar en wacht voorlopig dus af tot de clubs eruit raken.


LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Is 10 miljoen een mooi bedrag voor Amuzu?

Meest recent

Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

73
73
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

183
183
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

132
132
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

49
49
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

66
66
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

126
126
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

74
74
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

66
66
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

149
149
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

145
145
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

113
113
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

234
234
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

430
430
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

289
289
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

28
28
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

30
30
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

134
134
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

166
166
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

801
801
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

230
230
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

134
134
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

68
68

Meer sportnieuws