'Verrassing Anderlecht: akkoord Amuzu, bod op Gomez geweigerd'

door
'Verrassing Anderlecht: akkoord Amuzu, bod op Gomez geweigerd'

Bij Anderlecht was er de voorbije dagen veel te doen rond een mogelijk vertrek van Francis Amuzu en Sergio Gomez, die beiden concrete voorstellen op zak hebben. Felice Mazzu gaf woensdag op zijn persconferentie aan dat de twee spelers wel nog gewoon in de selectie zitten voor de Europese confrontatie met Paide op donderdag. Die woorden zijn amper koud of er valt verrassend nieuws te rapen in beide dossiers.


Zo lijkt het aantreden van Amuzu ondertussen een pak minder zeker, want er zou een akkoord zijn over diens vertrek. Dinsdag werd nochtans geschreven dat de onderhandelingen met OGC Nice in de koelkast gestoken werden, maar volgens Nice-Matin staan de clubs nu toch op een zucht van een akkoord. De Fransen zouden uiteindelijk minstens 10 miljoen euro neertellen voor de 22-jarige flankspeler.

De deal is zo nabij dat Amuzu zelfs al in de komende uren in Nice verwacht wordt om zijn medische testen af te leggen. Het zou dus goed kunnen dat de deal zelfs nog voor de match tegen Paide helemaal rond is. In dat geval zal Mazzu moeten puzzelen op links, want hij gaf aan dat Gomez nog niet klaar is om 90 minuten vol te maken.

BOD GEWEIGERD
Ook rond de Spanjaard zijn er nieuwe ontwikkelingen, want Sacha Tavolieri stelt dat Anderlecht het tweede bod van Manchester City verrassend geweigerd heeft. De Engelse kampioen had 13 miljoen euro veil, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij kon komen. Daarnaast zou Anderlecht ook nog 12 procent bij een eventuele doorverkoop krijgen. Dat voorstel werd dus van tafel geveegd, al zouden de gesprekken wel blijven lopen. Gomez heeft zelf wel al een persoonlijk akkoord over een contract voor vier jaar en wacht voorlopig dus af tot de clubs eruit raken.


LEES OOK: Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Is 10 miljoen een mooi bedrag voor Amuzu?

Meest recent

Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

12
12
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

26
26
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

64
64
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

62
62
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

108
108
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

535
535
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

217
217
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

98
98
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

89
89
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

82
82
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

235
235
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

118
118
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

172
172
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

89
89
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

279
279
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

248
248
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

299
299
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

410
410
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

338
338
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

152
152
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

199
199
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

214
214

Meer sportnieuws