'Union stunt met komst ex-speler Real Madrid'

door
'Union stunt met komst ex-speler Real Madrid'

Het sprookje van Union in de Champions League eindigde dinsdagavond met een sisser, want de knappe zege in de heenwedstrijd tegen Rangers kreeg in Schotland geen vervolg. De vice-kampioen kwam in Glasgow haast onherkenbaar voor de dag en dat werd afgestraft met een 3-0-nederlaag, waardoor ze het kampioenenbal mogen vergeten. Wel komt Union de komende maanden nog aan de bak in de groepsfase van de Europa League.


De Brusselaars zullen dus nog steeds een zeer druk programma hebben en daarom verklaarde CEO Philippe Bormans al dat er nog minstens één nieuwe speler bij zou komen. De naam van die mogelijke nieuwkomer is nu ook bekend, want volgens Het Nieuwsblad staat Union dicht bij de komst van José Rodriguez. De 27-jarige middenvelder is een vrije speler en zou het Dudenpark verkiezen boven andere voorstellen uit België en het buitenland.

Rodriguez is een jeugdproduct van Real Madrid, waar hij in 2012 als 17-jarige onder José Mourinho ook vier wedstrijden in het eerste elftal speelde. Hij scoorde meteen bij zijn debuut in een bekermatch tegen Alcoyano en werd even later ook de jongste speler ooit die voor de Koninlijke in de Champions League speelde toen hij tegen Ajax mocht invallen. Dat record heeft hij overigens nog steeds achter zijn naam staan.

ODYSSEE
De grote doorbraak kwam er echter niet en de voormalige Spaanse belofteninternational versleet daarna een hele rij clubs. Na een uitleenbeurt aan Deportivo La Coruña kwam hij nog uit voor Galatasaray, Mainz, Malaga, Maccabi Tel Aviv, Fortuna Sittard, opnieuw Malaga, Fuenlabrada en Maccabi Haifa, waarmee hij de voorbije twee seizoenen telkens kampioen werd in Israël. Daarmee lijkt Union dus een ervaren vervanger voor Casper Nielsen gevonden te hebben.


LEES OOK: Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Goede transfer van Union?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

83
83
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

122
122
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

99
99
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

184
184
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

155
155
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

199
199
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

63
63
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

167
167
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

415
415
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

364
364
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

117
117
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

122
122
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

349
349
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

256
256
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

113
113
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

277
277
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

29
29
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

123
123
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

550
550
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

138
138
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

255
255
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

105
105
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

362
362
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

202
202

Meer sportnieuws