'Union stunt met komst ex-speler Real Madrid'

door
'Union stunt met komst ex-speler Real Madrid'

Het sprookje van Union in de Champions League eindigde dinsdagavond met een sisser, want de knappe zege in de heenwedstrijd tegen Rangers kreeg in Schotland geen vervolg. De vice-kampioen kwam in Glasgow haast onherkenbaar voor de dag en dat werd afgestraft met een 3-0-nederlaag, waardoor ze het kampioenenbal mogen vergeten. Wel komt Union de komende maanden nog aan de bak in de groepsfase van de Europa League.


De Brusselaars zullen dus nog steeds een zeer druk programma hebben en daarom verklaarde CEO Philippe Bormans al dat er nog minstens één nieuwe speler bij zou komen. De naam van die mogelijke nieuwkomer is nu ook bekend, want volgens Het Nieuwsblad staat Union dicht bij de komst van José Rodriguez. De 27-jarige middenvelder is een vrije speler en zou het Dudenpark verkiezen boven andere voorstellen uit België en het buitenland.

Rodriguez is een jeugdproduct van Real Madrid, waar hij in 2012 als 17-jarige onder José Mourinho ook vier wedstrijden in het eerste elftal speelde. Hij scoorde meteen bij zijn debuut in een bekermatch tegen Alcoyano en werd even later ook de jongste speler ooit die voor de Koninlijke in de Champions League speelde toen hij tegen Ajax mocht invallen. Dat record heeft hij overigens nog steeds achter zijn naam staan.

ODYSSEE
De grote doorbraak kwam er echter niet en de voormalige Spaanse belofteninternational versleet daarna een hele rij clubs. Na een uitleenbeurt aan Deportivo La Coruña kwam hij nog uit voor Galatasaray, Mainz, Malaga, Maccabi Tel Aviv, Fortuna Sittard, opnieuw Malaga, Fuenlabrada en Maccabi Haifa, waarmee hij de voorbije twee seizoenen telkens kampioen werd in Israël. Daarmee lijkt Union dus een ervaren vervanger voor Casper Nielsen gevonden te hebben.


LEES OOK: Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Goede transfer van Union?

Meest recent

‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

18
18
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

9
9
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

16
16
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

198
198
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

100
100
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

138
138
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

138
138
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

351
351
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

190
190
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

139
139
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

68
68
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

143
143
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

197
197
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

429
429
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

301
301
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

118
118
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

190
190
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

653
653
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

344
344
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

471
471
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

302
302
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

126
126
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

811
811
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

647
647
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

388
388

Meer sportnieuws