Lukaku geeft dé reden voor zijn vertrek bij Inter

door
Lukaku geeft dé reden voor zijn vertrek bij Inter

Romelu Lukaku is na een jaartje Chelsea weer terug bij Inter. De Belgische aanvaller kwam bij DAZN nog eens terug op zijn vertrek uit Milaan, waardoor de fans van Inter zeer misnoegd waren. 'Big Rom' sprak en gaf de nodige uitleg.


"Ik wilde terug naar Chelsea omdat het van kinds af aan mijn favoriete team was. Ik kreeg de kans om daar een sleutelspeler te worden, maar het is uiteindelijk anders gelopen", blikte hij nog eens terug op zijn vertrek bij Inter. Hij beseft dat hij de fans van Inter veel pijn deed met zijn vertrek. "Ik wil me verontschuldigen voor de manier waarop ik ze heb achtergelaten, maar uiteindelijk moet ik op het veld spreken en hopen dat met mijn prestaties de liefde weer als vanouds zal terugkeren."

WOEDE

Het klikte bij Chelsea helemaal niet met Thomas Tuchel en Lukaku zag een terugkeer naar Inter meteen zitten. "In maart, toen ik hoorde dat er een kans was om terug te keren naar Inter, heb ik nog niets gezegd. Pas na afloop van het seizoen, na de laatste wedstrijden, ben ik echt beginnen nadenken over mijn toekomst. Ik voelde dat het ook verder een moeilijk verhaal zou worden bij Chelsea en dus heb ik besloten om terug te komen naar Inter."

De Rode Duivel wil dit seizoen knallen bij Inter. "Het seizoen bij Chelsea heeft me extra gemotiveerd om het nog beter te doen dan voorheen, want ik denk dat mensen in één jaar tijd vergeten zijn waartoe ik in staat ben op het veld. Het is een soort woede die in mij zit."

LEES OOK: ‘Chelsea choqueert: Lavia krijgt een dreun die nazindert’

Gaat Lukaku de kaap van 20 goals halen?

Meest recent

Vandenbempt schoffeert vier Duivels: “Onbegrijpelijk dramatisch”

De Rode Duivels staan er goed voor om het WK 2026 te halen. Na de overwinning tegen Wales heeft ...

10
10
TRANSFERUURTJE: ‘Toekomst Mignolet bekend, KAA Gent dumpt’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

141
141
Familie Pfaff plots getroffen door verschrikkelijk nieuws

De Pfaffs, ooit hét symbool van Vlaamse glamour en gezelligheid, worden opnieuw ...

24
24
Garcia prijst twee Rode Duivels de hemel in na Wales

De Belgische nationale ploeg won met 2-4 op het veld van Wales. Bondscoach Rudi Garcia kan opgelucht ...

99
99
Meunier velt zéér streng oordeel na Duivelse zege

Thomas Meunier kreeg de voorkeur op Timothy Castagne tegen Wales. De rechtsback liet zich ringeloren ...

61
61
Duivels splitsen: Courtois neemt viertal mee op privéjet

De Rode Duivels hebben een goede interlandperiode achter de rug. Na het gelijkspel tegen ...

135
135
Witsel mee naar het WK 2026? “Dat zit al in mijn hoofd”

Bondscoach Rudi Garcia koos ervoor om Axel Witsel weer op te roepen voor de Belgische nationale ...

66
66
Wraak Hubert: Union deelt flinke sneer uit aan Anderlecht

David Hubert werd bij Union SG aangesteld als de opvolger van Sebastien Pocognoli. Die ...

233
233
Garcia geschorst: bondscoach verrast iedereen met reactie

De Rode Duivels hebben een gigantische stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 ...

176
176
'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Sinds hij afgelopen zomer zijn contract bij Antwerp FC in onderling overleg liet ontbinden, is Denis ...

161
161
Vandenbempt pakt Duivel keihard aan: "Zwakste op het veld"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest. In hun kwalificatiecampagne voor het WK werd ...

1133
1133
Courtois geeft onverwachte reactie op penalty-affaire

Dankzij de 2-4-zege van maandagavond in Wales, kunnen de Rode Duivels het WK van komende zomer al ...

215
215
Akkoord met DAZN nabij? Telenet en Proximus reageren

De tweede interland-periode van het seizoen loopt ten einde, de volgende speeldag van de Jupiler Pro ...

825
825
'Luis Enrique lanceert transferraket richting Barça'

Paris Saint-Germain won vorig seizoen zowat alles wat te winnen viel en is ook sterk aan de huidige ...

123
123
Nieuwe chouchou bij Duivels: "Niet meer uit ploeg te krijgen"

Rudi Garcia deed voorlopig geen wereldschokkende dingen als Belgisch bondscoach en liet zich zelfs ...

320
320
Wales spreekt schande na Belgische triomf: "Belachelijk"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest en wisten hun cruciale WK-kwalificatieduel te ...

855
855
'Slot wordt verwend: nieuwe topaanwinst Liverpool'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

167
167
‘Miljoenenkoorts Club: Rigaux drukt op ‘GO’ voor topdeal’

Het doelwit is een 20-jarige U20-WK-revelatie die zichzelf in de kijker kopte tegen Brazilië. ...

381
381
4 op 10 - Kranten delen één buis uit bij winnende Duivels

Behoudens een totale afgang tegen Kazachstan en Liechtenstein, mogen de Duivels zich opmaken voor ...

475
475
Masterplan Coucke onthuld: bekend duo krijgt Anderlecht in handen

Het lange wachten bij RSC Anderlecht is voorbij: hoofdeigenaar Marc Coucke heeft zijn nieuwe ...

534
534
Europese pers zet één Duivel centraal na zege in Cardiff

De Rode Duivels hebben maandagavond een enorme stap richting hun ticket voor het WK 2026 gezet. Na ...

802
802
De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

435
435
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

440
440
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

1047
1047
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

75
75

Meer sportnieuws