Mazzu: "Hij krijgt mogelijk minuten tegen Paide"

door
Mazzu:

RSC Anderlecht neemt het morgen op tegen Paide. Dat lijkt een verplicht nummer te worden na de 0-2-zege in Estland. Coach Felice Mazzu sprak de media toe.


"Hier en daar zullen er wat wijzigingen komen in het elftal, want als de matchen elkaar zo snel opvolgen, is het belangrijk om op bepaalde momenten wat frisheid in de ploeg te brengen. Er zijn geen A of B-spelers in mijn kern”, opende een zeer ontspannen Mazzu. Opvallend: achteraan wordt er weinig gesleuteld aan het trio Wesley Hoedt, Zeno Debast en Hannes Delcroix. “Achteraan is stabiliteit nodig, maar we hebben achteraan nog Sardella. Maar hij is nog niet helemaal klaar, maar misschien krijgt hij morgen wat speelminuten (als invaller, nvdr.)."

VEEL WISSELS

Mazzu wisselt opvallend vaak in zijn basisploeg. Vorig jaar deed Vincent Kompany aanvankelijk hetzelfde om nadien naar een vaste ploeg te evolueren. "Het kan zijn dat we nog verder gaan roteren de komende weken, dat hangt af van het aantal matchen dat we gaan spelen. Dat we tegen sterkere tegenstanders naar een type-elftal gaan? Op een bepaald moment gaat er een bepaalde continuïteit komen, dat is wel de bedoeling. Maar iedereen komt in aanmerking voor de basis, want er is genoeg kwaliteit bij Anderlecht."

RSCA blijft ook onder Mazzu wisselvallig. Goed wordt met matig tot slecht afgewisseld, wat ook vorig jaar een probleem was. Tegen Seraing was het een sterke eerste helft, maar een povere tweede. “Het was onze beste helft van het seizoen, maar we moeten dat proberen langer vol te houden. Voor morgen heb ik de boodschap meegegeven dat ze ondanks de 2-0-voorsprong een grote focus moeten hebben”, aldus Mazzu.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Zal Sardella ooit een vaste waarde worden bij RSCA?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

33
33
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

18
18
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

34
34
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

46
46
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

43
43
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

75
75
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

90
90
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

258
258
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

105
105
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

275
275
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

398
398
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

87
87
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

138
138
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

413
413
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws