'AC Milan zet zinnen op vierde Rode Duivel'

door
'AC Milan zet zinnen op vierde Rode Duivel'

AC Milan veroverde vorig seizoen voor de eerste keer in elf jaar de titel in de Serie A en daardoor maken de Rossoneri straks ook hun rentree in de Champions League. Op het Europese toneel willen ze geen mal figuur slaan en daarom proberen ze zich deze zomer gevoelig te versterken. Daarvoor gaan ze zeer nadrukkelijk de Belgische toer op.


De teller staat in San Siro intussen al op drie Rode Duivels, want Alexis Saelemaekers kreeg de voorbije weken het gezelschap van Divock Origi, die transfervrij overkwam van Liverpool, en Charles De Ketelaere, die voor een bedrag rond de 35 miljoen euro weggekaapt werd bij Club Brugge. Daar zal het echter niet bij blijven, want er is nog een vierde Belg op komst.

Milan zoekt immers ook nog versterking op het middenveld en greep naast Renato Sanches, die een transfer naar PSG verkoos. Volgens Tuttomercatoweb schakelt de Italiaanse kampioen daarom nu door naar Albert Sambi Lokonga. Milan volgt de 22-jarige al sinds zijn periode bij Anderlecht en zou al contact opgenomen hebben met zijn entourage om een directe transfer te bespreken.

WEINIG KANSEN
Arsenal telde een jaar geleden nog 17,5 miljoen euro neer om de eenmalige Rode Duivel weg te halen uit het Lotto Park en Sambi Lokonga nam bij de Gunners ook een veelbelovende start. In de tweede helft van vorig seizoen kwam hij echter alsmaar minder aan de bak en ook dit seizoen lijken zijn speelkansen beperkt te zijn. Arsenal haalde immers al Fabio Vieira op bij FC Porto en zou nog een extra middenvelder willen aantrekken. Op de openingsspeeldag in de Premier League tegen Crystal Palace moest Sambi Lokonga alvast vrede nemen met een invalbeurt in blessuretijd. Met het oog op een WK-selectie zou hij dus weleens open kunnen staan voor een transfer.


LEES OOK: ‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

0
0
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

27
27
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: pikante details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

244
244
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

59
59
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

35
35
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

93
93
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

131
131
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

630
630
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

96
96
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

144
144
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

50
50
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

203
203
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

897
897
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

248
248
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

176
176
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

166
166
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

197
197
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

447
447
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

604
604
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

58
58
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

35
35
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

34
34
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

175
175

Meer sportnieuws