'AC Milan zet zinnen op vierde Rode Duivel'

door
'AC Milan zet zinnen op vierde Rode Duivel'

AC Milan veroverde vorig seizoen voor de eerste keer in elf jaar de titel in de Serie A en daardoor maken de Rossoneri straks ook hun rentree in de Champions League. Op het Europese toneel willen ze geen mal figuur slaan en daarom proberen ze zich deze zomer gevoelig te versterken. Daarvoor gaan ze zeer nadrukkelijk de Belgische toer op.


De teller staat in San Siro intussen al op drie Rode Duivels, want Alexis Saelemaekers kreeg de voorbije weken het gezelschap van Divock Origi, die transfervrij overkwam van Liverpool, en Charles De Ketelaere, die voor een bedrag rond de 35 miljoen euro weggekaapt werd bij Club Brugge. Daar zal het echter niet bij blijven, want er is nog een vierde Belg op komst.

Milan zoekt immers ook nog versterking op het middenveld en greep naast Renato Sanches, die een transfer naar PSG verkoos. Volgens Tuttomercatoweb schakelt de Italiaanse kampioen daarom nu door naar Albert Sambi Lokonga. Milan volgt de 22-jarige al sinds zijn periode bij Anderlecht en zou al contact opgenomen hebben met zijn entourage om een directe transfer te bespreken.

WEINIG KANSEN
Arsenal telde een jaar geleden nog 17,5 miljoen euro neer om de eenmalige Rode Duivel weg te halen uit het Lotto Park en Sambi Lokonga nam bij de Gunners ook een veelbelovende start. In de tweede helft van vorig seizoen kwam hij echter alsmaar minder aan de bak en ook dit seizoen lijken zijn speelkansen beperkt te zijn. Arsenal haalde immers al Fabio Vieira op bij FC Porto en zou nog een extra middenvelder willen aantrekken. Op de openingsspeeldag in de Premier League tegen Crystal Palace moest Sambi Lokonga alvast vrede nemen met een invalbeurt in blessuretijd. Met het oog op een WK-selectie zou hij dus weleens open kunnen staan voor een transfer.


LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

17
17
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

73
73
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

26
26
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

84
84
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

160
160
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

105
105
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

55
55
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

36
36
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

152
152
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

67
67
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

212
212
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

160
160
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

245
245
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

153
153
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

246
246
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

159
159
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

501
501
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

398
398
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

24
24
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

889
889
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

74
74
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

186
186
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

166
166

Meer sportnieuws