'AC Milan zet zinnen op vierde Rode Duivel'

door
'AC Milan zet zinnen op vierde Rode Duivel'

AC Milan veroverde vorig seizoen voor de eerste keer in elf jaar de titel in de Serie A en daardoor maken de Rossoneri straks ook hun rentree in de Champions League. Op het Europese toneel willen ze geen mal figuur slaan en daarom proberen ze zich deze zomer gevoelig te versterken. Daarvoor gaan ze zeer nadrukkelijk de Belgische toer op.


De teller staat in San Siro intussen al op drie Rode Duivels, want Alexis Saelemaekers kreeg de voorbije weken het gezelschap van Divock Origi, die transfervrij overkwam van Liverpool, en Charles De Ketelaere, die voor een bedrag rond de 35 miljoen euro weggekaapt werd bij Club Brugge. Daar zal het echter niet bij blijven, want er is nog een vierde Belg op komst.

Milan zoekt immers ook nog versterking op het middenveld en greep naast Renato Sanches, die een transfer naar PSG verkoos. Volgens Tuttomercatoweb schakelt de Italiaanse kampioen daarom nu door naar Albert Sambi Lokonga. Milan volgt de 22-jarige al sinds zijn periode bij Anderlecht en zou al contact opgenomen hebben met zijn entourage om een directe transfer te bespreken.

WEINIG KANSEN
Arsenal telde een jaar geleden nog 17,5 miljoen euro neer om de eenmalige Rode Duivel weg te halen uit het Lotto Park en Sambi Lokonga nam bij de Gunners ook een veelbelovende start. In de tweede helft van vorig seizoen kwam hij echter alsmaar minder aan de bak en ook dit seizoen lijken zijn speelkansen beperkt te zijn. Arsenal haalde immers al Fabio Vieira op bij FC Porto en zou nog een extra middenvelder willen aantrekken. Op de openingsspeeldag in de Premier League tegen Crystal Palace moest Sambi Lokonga alvast vrede nemen met een invalbeurt in blessuretijd. Met het oog op een WK-selectie zou hij dus weleens open kunnen staan voor een transfer.


LEES OOK: AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

1
1
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

87
87
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

125
125
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

117
117
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

214
214
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

101
101
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

357
357
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

209
209
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

81
81
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

293
293
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

304
304
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

122
122
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

234
234
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

189
189
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

242
242
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

134
134
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

435
435
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

171
171
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

153
153
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

172
172
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

274
274
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

78
78

Meer sportnieuws