'AC Milan zet zinnen op vierde Rode Duivel'

door
'AC Milan zet zinnen op vierde Rode Duivel'

AC Milan veroverde vorig seizoen voor de eerste keer in elf jaar de titel in de Serie A en daardoor maken de Rossoneri straks ook hun rentree in de Champions League. Op het Europese toneel willen ze geen mal figuur slaan en daarom proberen ze zich deze zomer gevoelig te versterken. Daarvoor gaan ze zeer nadrukkelijk de Belgische toer op.


De teller staat in San Siro intussen al op drie Rode Duivels, want Alexis Saelemaekers kreeg de voorbije weken het gezelschap van Divock Origi, die transfervrij overkwam van Liverpool, en Charles De Ketelaere, die voor een bedrag rond de 35 miljoen euro weggekaapt werd bij Club Brugge. Daar zal het echter niet bij blijven, want er is nog een vierde Belg op komst.

Milan zoekt immers ook nog versterking op het middenveld en greep naast Renato Sanches, die een transfer naar PSG verkoos. Volgens Tuttomercatoweb schakelt de Italiaanse kampioen daarom nu door naar Albert Sambi Lokonga. Milan volgt de 22-jarige al sinds zijn periode bij Anderlecht en zou al contact opgenomen hebben met zijn entourage om een directe transfer te bespreken.

WEINIG KANSEN
Arsenal telde een jaar geleden nog 17,5 miljoen euro neer om de eenmalige Rode Duivel weg te halen uit het Lotto Park en Sambi Lokonga nam bij de Gunners ook een veelbelovende start. In de tweede helft van vorig seizoen kwam hij echter alsmaar minder aan de bak en ook dit seizoen lijken zijn speelkansen beperkt te zijn. Arsenal haalde immers al Fabio Vieira op bij FC Porto en zou nog een extra middenvelder willen aantrekken. Op de openingsspeeldag in de Premier League tegen Crystal Palace moest Sambi Lokonga alvast vrede nemen met een invalbeurt in blessuretijd. Met het oog op een WK-selectie zou hij dus weleens open kunnen staan voor een transfer.


LEES OOK: Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

23
23
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

31
31
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

26
26
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

138
138
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

89
89
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

108
108
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

89
89
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

108
108
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

111
111
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

46
46
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

42
42
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

64
64
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

438
438
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

120
120
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

122
122
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

184
184
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

262
262
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

58
58
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

255
255
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

97
97
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

54
54
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

69
69

Meer sportnieuws