'AC Milan zet zinnen op vierde Rode Duivel'

door
'AC Milan zet zinnen op vierde Rode Duivel'

AC Milan veroverde vorig seizoen voor de eerste keer in elf jaar de titel in de Serie A en daardoor maken de Rossoneri straks ook hun rentree in de Champions League. Op het Europese toneel willen ze geen mal figuur slaan en daarom proberen ze zich deze zomer gevoelig te versterken. Daarvoor gaan ze zeer nadrukkelijk de Belgische toer op.


De teller staat in San Siro intussen al op drie Rode Duivels, want Alexis Saelemaekers kreeg de voorbije weken het gezelschap van Divock Origi, die transfervrij overkwam van Liverpool, en Charles De Ketelaere, die voor een bedrag rond de 35 miljoen euro weggekaapt werd bij Club Brugge. Daar zal het echter niet bij blijven, want er is nog een vierde Belg op komst.

Milan zoekt immers ook nog versterking op het middenveld en greep naast Renato Sanches, die een transfer naar PSG verkoos. Volgens Tuttomercatoweb schakelt de Italiaanse kampioen daarom nu door naar Albert Sambi Lokonga. Milan volgt de 22-jarige al sinds zijn periode bij Anderlecht en zou al contact opgenomen hebben met zijn entourage om een directe transfer te bespreken.

WEINIG KANSEN
Arsenal telde een jaar geleden nog 17,5 miljoen euro neer om de eenmalige Rode Duivel weg te halen uit het Lotto Park en Sambi Lokonga nam bij de Gunners ook een veelbelovende start. In de tweede helft van vorig seizoen kwam hij echter alsmaar minder aan de bak en ook dit seizoen lijken zijn speelkansen beperkt te zijn. Arsenal haalde immers al Fabio Vieira op bij FC Porto en zou nog een extra middenvelder willen aantrekken. Op de openingsspeeldag in de Premier League tegen Crystal Palace moest Sambi Lokonga alvast vrede nemen met een invalbeurt in blessuretijd. Met het oog op een WK-selectie zou hij dus weleens open kunnen staan voor een transfer.


LEES OOK: ‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

24
24
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

54
54
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

113
113
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

69
69
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

62
62
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

73
73
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

81
81
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

55
55
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

16
16
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

41
41
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

363
363
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

161
161
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

39
39
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

96
96
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

439
439
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

194
194
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

77
77
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

427
427
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

373
373
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

103
103
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

309
309
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

368
368
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

523
523
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

403
403

Meer sportnieuws