Mazzu stuurt signaal over nakende transfers Amuzu en Gomez

185 stemmen
Mazzu stuurt signaal over nakende transfers Amuzu en Gomez

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, dat momenteel standaard drie wedstrijden per week afwerkt. Naast de Jupiler Pro League moet Paars-Wit zich immers deze maand ook zien te kwalificeren voor de groepsfase van de Conference League. Ze zetten vorige donderdag alvast een stap in de goede richting door in hun heenwedstrijd in de derde voorronde Paide Linnameeskond te kloppen.


Anderlecht ging met 0-2 winnen in Estland en zit dus in een comfortabele positie voor de terugwedstrijd, die donderdag al in het Lotto Park afgewerkt wordt. Een week geleden sleutelde Felice Mazzu serieus aan zijn elftal en de trainer gaf op zijn persconferentie woensdag aan dat hij opnieuw zal roteren. De voorbije dagen verschenen er alvast enkele mogelijke vraagtekens, zoals bijvoorbeeld bij Francis Amuzu en Sergio Gomez.

Beide linkerflankspelers lijken immers dicht bij een vertrek te staan, maar een overgang lijkt nog niet voor meteen te zijn. Volgens La Dernière Heure liet Mazzu immers weten dat beiden gewoon in de selectie zitten voor donderdag, al is Gomez nog steeds niet klaar om 90 minuten te spelen. De Spanjaard maakte zondag met een korte invalbeurt tegen Seraing zijn eerste minuten van het seizoen.

GEEN KANA
Wel zal Mazzu het moeten zien te stellen zonder Marco Kana. Het pas 20 geworden talent mocht zondag nog de volle 90 minuten spelen als defensieve middenvelder, maar kampt nu met een lichte blessure. Hij moet dus passen voor Paide en daardoor komt er mogelijk een nieuwe kans voor Adrien Trebel of Kristoffer Olsson. 

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Zal Amuzu in september nog voor Anderlecht spelen?

Meest recent

Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

0
0
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

62
62
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

10
10
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

13
13
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

76
76
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

86
86
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

326
326
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

132
132
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

31
31
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

33
33
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

24
24
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

87
87
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

203
203
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

490
490
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

317
317
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

75
75
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

237
237
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

697
697
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

387
387
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

453
453
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

639
639
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

285
285
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

97
97

Meer sportnieuws