'Piqué alweer de reddende engel van Barça met ongezien voorstel'

344 stemmen
'Piqué alweer de reddende engel van Barça met ongezien voorstel'

Het is alweer een bewogen transferzomer bij FC Barcelona, dat de voorbije weken stevig uithaalde met de komst van Franck Kessié (AC Milan), Andreas Christensen (Chelsea), Raphinha (Leeds), Robert Lewandowski (Bayern) en Jules Koundé (Sevilla). Alleen kunnen zij bij de huidige stand van zaken komend weekend niet aan La Liga beginnen, want Barça kan hen niet inschrijven omdat het nog steeds een te hoge loonmassa heeft.


De club doet er daarom alles aan om enkele spelers te verkopen of te doen inleveren. Zo wordt er bijvoorbeeld enorme druk gezet op Frenkie de Jong om akkoord te gaan met een transfer naar Manchester United of een stevige loonsverlaging, waarbij Barça zelfs zou overwegen om juridische stappen tegen het vorige bestuur én De Jong te nemen.

De tijd dringt stilaan voor Barça, want zaterdag staat de eerste competitiematch tegen Rayo Vallecano al op het programma. Maar er zou weleens een oplossing in de maak kunnen zijn, want volgens AS zou Gerard Piqué de reddende engel zijn. De 35-jarige verdediger, die komend seizoen minder aan spelen toe lijkt te zullen komen, zal deze week zijn contract laten aanpassen en daarbij zoveel inleveren als nodig is om de aanwinsten speelgerechtigd te krijgen.

HERHALING
Daarvoor wou Piqué zeer ver gaan, want tijdens een diner met Joan Laporta zou hij vorige week aangegeven hebben dat hij zelfs bereid is om gratis te spelen. Die suggestie werd door de voorzitter van tafel geveegd, maar Piqué gaat dus wel opnieuw een flink deel van zijn loon inleveren. Daarmee herhaalt het scenario van een jaar geleden zich, want toen was het ook Piqué die er op het laatste moment voor zorgde dat Eric Garcia en Memphis Depay ingeschreven konden worden door akkoord te gaan met een loonsverlaging.

LEES OOK: 'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Mooi gebaar van Piqué?

Meest recent

De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

8
8
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

192
192
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

78
78
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

119
119
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

57
57
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

409
409
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

211
211
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

389
389
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

628
628
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

70
70
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

596
596
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

802
802
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

125
125
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

331
331
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

553
553
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

225
225
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

486
486
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

189
189
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

106
106
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

559
559
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

331
331
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1607
1607
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

116
116
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

129
129
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

68
68

Meer sportnieuws