'Piqué alweer de reddende engel van Barça met ongezien voorstel'

344 stemmen
'Piqué alweer de reddende engel van Barça met ongezien voorstel'

Het is alweer een bewogen transferzomer bij FC Barcelona, dat de voorbije weken stevig uithaalde met de komst van Franck Kessié (AC Milan), Andreas Christensen (Chelsea), Raphinha (Leeds), Robert Lewandowski (Bayern) en Jules Koundé (Sevilla). Alleen kunnen zij bij de huidige stand van zaken komend weekend niet aan La Liga beginnen, want Barça kan hen niet inschrijven omdat het nog steeds een te hoge loonmassa heeft.


De club doet er daarom alles aan om enkele spelers te verkopen of te doen inleveren. Zo wordt er bijvoorbeeld enorme druk gezet op Frenkie de Jong om akkoord te gaan met een transfer naar Manchester United of een stevige loonsverlaging, waarbij Barça zelfs zou overwegen om juridische stappen tegen het vorige bestuur én De Jong te nemen.

De tijd dringt stilaan voor Barça, want zaterdag staat de eerste competitiematch tegen Rayo Vallecano al op het programma. Maar er zou weleens een oplossing in de maak kunnen zijn, want volgens AS zou Gerard Piqué de reddende engel zijn. De 35-jarige verdediger, die komend seizoen minder aan spelen toe lijkt te zullen komen, zal deze week zijn contract laten aanpassen en daarbij zoveel inleveren als nodig is om de aanwinsten speelgerechtigd te krijgen.

HERHALING
Daarvoor wou Piqué zeer ver gaan, want tijdens een diner met Joan Laporta zou hij vorige week aangegeven hebben dat hij zelfs bereid is om gratis te spelen. Die suggestie werd door de voorzitter van tafel geveegd, maar Piqué gaat dus wel opnieuw een flink deel van zijn loon inleveren. Daarmee herhaalt het scenario van een jaar geleden zich, want toen was het ook Piqué die er op het laatste moment voor zorgde dat Eric Garcia en Memphis Depay ingeschreven konden worden door akkoord te gaan met een loonsverlaging.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

🚀

Mooi gebaar van Piqué?

Meest recent

Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

423
423
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

70
70
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

77
77
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

69
69
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

70
70
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

222
222
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

96
96
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

293
293
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

32
32
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

87
87
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

81
81
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

275
275
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

66
66
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

181
181
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

182
182
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

682
682
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

267
267
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

511
511
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

43
43
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

104
104
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

134
134
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

30
30
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

628
628

Meer sportnieuws