'Piqué alweer de reddende engel van Barça met ongezien voorstel'

door
'Piqué alweer de reddende engel van Barça met ongezien voorstel'

Het is alweer een bewogen transferzomer bij FC Barcelona, dat de voorbije weken stevig uithaalde met de komst van Franck Kessié (AC Milan), Andreas Christensen (Chelsea), Raphinha (Leeds), Robert Lewandowski (Bayern) en Jules Koundé (Sevilla). Alleen kunnen zij bij de huidige stand van zaken komend weekend niet aan La Liga beginnen, want Barça kan hen niet inschrijven omdat het nog steeds een te hoge loonmassa heeft.


De club doet er daarom alles aan om enkele spelers te verkopen of te doen inleveren. Zo wordt er bijvoorbeeld enorme druk gezet op Frenkie de Jong om akkoord te gaan met een transfer naar Manchester United of een stevige loonsverlaging, waarbij Barça zelfs zou overwegen om juridische stappen tegen het vorige bestuur én De Jong te nemen.

De tijd dringt stilaan voor Barça, want zaterdag staat de eerste competitiematch tegen Rayo Vallecano al op het programma. Maar er zou weleens een oplossing in de maak kunnen zijn, want volgens AS zou Gerard Piqué de reddende engel zijn. De 35-jarige verdediger, die komend seizoen minder aan spelen toe lijkt te zullen komen, zal deze week zijn contract laten aanpassen en daarbij zoveel inleveren als nodig is om de aanwinsten speelgerechtigd te krijgen.

HERHALING
Daarvoor wou Piqué zeer ver gaan, want tijdens een diner met Joan Laporta zou hij vorige week aangegeven hebben dat hij zelfs bereid is om gratis te spelen. Die suggestie werd door de voorzitter van tafel geveegd, maar Piqué gaat dus wel opnieuw een flink deel van zijn loon inleveren. Daarmee herhaalt het scenario van een jaar geleden zich, want toen was het ook Piqué die er op het laatste moment voor zorgde dat Eric Garcia en Memphis Depay ingeschreven konden worden door akkoord te gaan met een loonsverlaging.

LEES OOK: 'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Mooi gebaar van Piqué?

Meest recent

Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

23
23
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

9
9
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

20
20
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

77
77
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

15
15
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

187
187
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

97
97
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

61
61
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

101
101
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

177
177
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

110
110
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

92
92
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

86
86
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

118
118
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

171
171
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

200
200
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

107
107
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

80
80
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

313
313
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

200
200
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

599
599
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

214
214
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

492
492
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

468
468
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

358
358

Meer sportnieuws