'Piqué alweer de reddende engel van Barça met ongezien voorstel'

344 stemmen
'Piqué alweer de reddende engel van Barça met ongezien voorstel'

Het is alweer een bewogen transferzomer bij FC Barcelona, dat de voorbije weken stevig uithaalde met de komst van Franck Kessié (AC Milan), Andreas Christensen (Chelsea), Raphinha (Leeds), Robert Lewandowski (Bayern) en Jules Koundé (Sevilla). Alleen kunnen zij bij de huidige stand van zaken komend weekend niet aan La Liga beginnen, want Barça kan hen niet inschrijven omdat het nog steeds een te hoge loonmassa heeft.


De club doet er daarom alles aan om enkele spelers te verkopen of te doen inleveren. Zo wordt er bijvoorbeeld enorme druk gezet op Frenkie de Jong om akkoord te gaan met een transfer naar Manchester United of een stevige loonsverlaging, waarbij Barça zelfs zou overwegen om juridische stappen tegen het vorige bestuur én De Jong te nemen.

De tijd dringt stilaan voor Barça, want zaterdag staat de eerste competitiematch tegen Rayo Vallecano al op het programma. Maar er zou weleens een oplossing in de maak kunnen zijn, want volgens AS zou Gerard Piqué de reddende engel zijn. De 35-jarige verdediger, die komend seizoen minder aan spelen toe lijkt te zullen komen, zal deze week zijn contract laten aanpassen en daarbij zoveel inleveren als nodig is om de aanwinsten speelgerechtigd te krijgen.

HERHALING
Daarvoor wou Piqué zeer ver gaan, want tijdens een diner met Joan Laporta zou hij vorige week aangegeven hebben dat hij zelfs bereid is om gratis te spelen. Die suggestie werd door de voorzitter van tafel geveegd, maar Piqué gaat dus wel opnieuw een flink deel van zijn loon inleveren. Daarmee herhaalt het scenario van een jaar geleden zich, want toen was het ook Piqué die er op het laatste moment voor zorgde dat Eric Garcia en Memphis Depay ingeschreven konden worden door akkoord te gaan met een loonsverlaging.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

🚀

Mooi gebaar van Piqué?

Meest recent

Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

44
44
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

26
26
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

51
51
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

289
289
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

20
20
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

76
76
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

59
59
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

20
20
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

73
73
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

129
129
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

76
76
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

141
141
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

81
81
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

618
618
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

166
166
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

90
90
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

366
366
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

68
68
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

112
112
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

175
175
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

254
254
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

137
137
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

531
531
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

411
411
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

166
166

Meer sportnieuws