'Piqué alweer de reddende engel van Barça met ongezien voorstel'

344 stemmen
'Piqué alweer de reddende engel van Barça met ongezien voorstel'

Het is alweer een bewogen transferzomer bij FC Barcelona, dat de voorbije weken stevig uithaalde met de komst van Franck Kessié (AC Milan), Andreas Christensen (Chelsea), Raphinha (Leeds), Robert Lewandowski (Bayern) en Jules Koundé (Sevilla). Alleen kunnen zij bij de huidige stand van zaken komend weekend niet aan La Liga beginnen, want Barça kan hen niet inschrijven omdat het nog steeds een te hoge loonmassa heeft.


De club doet er daarom alles aan om enkele spelers te verkopen of te doen inleveren. Zo wordt er bijvoorbeeld enorme druk gezet op Frenkie de Jong om akkoord te gaan met een transfer naar Manchester United of een stevige loonsverlaging, waarbij Barça zelfs zou overwegen om juridische stappen tegen het vorige bestuur én De Jong te nemen.

De tijd dringt stilaan voor Barça, want zaterdag staat de eerste competitiematch tegen Rayo Vallecano al op het programma. Maar er zou weleens een oplossing in de maak kunnen zijn, want volgens AS zou Gerard Piqué de reddende engel zijn. De 35-jarige verdediger, die komend seizoen minder aan spelen toe lijkt te zullen komen, zal deze week zijn contract laten aanpassen en daarbij zoveel inleveren als nodig is om de aanwinsten speelgerechtigd te krijgen.

HERHALING
Daarvoor wou Piqué zeer ver gaan, want tijdens een diner met Joan Laporta zou hij vorige week aangegeven hebben dat hij zelfs bereid is om gratis te spelen. Die suggestie werd door de voorzitter van tafel geveegd, maar Piqué gaat dus wel opnieuw een flink deel van zijn loon inleveren. Daarmee herhaalt het scenario van een jaar geleden zich, want toen was het ook Piqué die er op het laatste moment voor zorgde dat Eric Garcia en Memphis Depay ingeschreven konden worden door akkoord te gaan met een loonsverlaging.

LEES OOK: Bisiwu spreekt voor eerst bij Barça: "Dat wordt mijn rol"

🚀

Mooi gebaar van Piqué?

Meest recent

'Anderlecht grijpt nu ook naast Amerikaans toptalent'

De zoektocht naar versterking voor de flanken blijkt voor Anderlecht een werk van lange adem. Het ...

20
20
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en ...

27
27
'Spraakmakende transfer Salah is helemaal rond'

Mohamed Salah zorgde enkele maanden geleden voor een schokgolf door aan te kondigen dat hij deze ...

26
26
Union blijft positief: "Dat biedt perspectief"

Union heeft nog werk aan de winkel als het de league phase van de Champions League wil halen. Het ...

28
28
CL: Domper Lyon, draw tussen volgende Union-tegenstanders

Niet alleen Union kwam dinsdagavond in actie in de derde voorronde van de Champions League. Er ...

27
27
Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

120
120
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

52
52
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

101
101
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

501
501
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

491
491
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

161
161
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

602
602
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

35
35
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

115
115
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

56
56
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

387
387
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

201
201
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

607
607
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

233
233
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

766
766
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

939
939
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

104
104
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

554
554
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1966
1966
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

486
486

Meer sportnieuws