TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Berge, domper voor Raman'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Berge, domper voor Raman'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De mogelijke komst van Sander Berge naar Club Brugge lijkt alsmaar concreter te worden. De landskampioen zou alvast over een serieuze troef beschikken om de Noorse middenvelder te overtuigen, want in Engeland vrezen ze dat een speler van zijn kaliber Europees voetbal zal willen spelen. De gesprekken over een transfer zouden in ieder geval volop aan de bak zijn en Club drukt stevig door. Ze zouden zelfs een bod van 15 miljoen euro plus bonussen neergelegd hebben, al zou er wel concurrentie zijn van enkele clubs uit de Premier League.



Bij Anderlecht was er de voorbije dagen sprake van een mogelijk vertrek van Benito Raman. De aanvaller moet vrede nemen met een plaats op de bank en werd gelinkt aan een terugkeer naar AA Gent, dat nog een vervanger zoekt voor de langdurig geblesseerde Tarik Tissoudali. Er is echter slecht nieuws voor Raman, want hoewel hij zelf graag terug naar de Ghelamco Arena zou willen, zou er momenteel van een transfer geen sprake zijn. Hij lijkt daardoor voorlopig af te wachten hoe zijn situatie in het Lotto Park evolueert en daarna eventueel een transfer naar het buitenland overwegen.

De strijd om Francis Amuzu barst dan weer wel helemaal los. Een mogelijke transfer naar OGC Nice zou voorlopig wel in de koelkast zitten, maar er melden zich intussen ook enkele andere clubs. Zo zou nu ook Nottingham Forest een bod neergelegd hebben. De promovendus in de Premier League zou 8,5 miljoen euro veil hebben voor de flankaanvaller, maar Anderlecht zou op een hoger bedrag mikken. Ook Rangers wordt overigens nog genoemd.



Het vertrek van Sergio Gomez lijkt dan weer zo goed als rond te zijn. Anderlecht en Manchester City zouden bijna helemaal akkoord zijn over een transfersom die de 15 miljoen euro zou benaderen. De Engelse kampioen moet enkel nog beslissen wat het met de Spaanse linksachter zal aanvangen. Aanvankelijk was het plan om hem meteen te verhuren aan zusterclub Girona, maar intussen zouden ze overwegen om Gomez toch meteen in Manchester zijn kans te geven.

Bij KRC Genk zijn het drukke dagen. De Limburgers rondden de voorbije dagen de komst van rechtsachter Rasmus Carstensen en middenvelder Matias Galarza helemaal af en daar zal het niet bij blijven. Zo lijkt ook Ally Samatta snel terug te keren en daarnaast zou Genk ook nog op zoek zijn naar een extra flankaanvaller om het vertrek van Junya Ito op te vangen.



Aan uitgaande zijde beweegt er ook nog steeds veel. Zo lijkt het er nog steeds op dat Jhon Lucumi snel zou kunnen vertrekken. Genk wees de eerste toenaderingen van Bologna af omdat de Italianen niet aan hun vraagprijs voldeden, maar de onderhandelingen blijven wel lopen. Daarnaast blijft ook de transfer van Cyriel Dessers naar Cremonese aan de orde.

Standard moet vrezen dat het deze zomer nog Selim Amallah zal kwijtspelen. De spelmaker gaat zijn laatste contractjaar in en lijkt niet zinnens om bij te tekenen, waardoor de Rouches zullen moeten meewerken aan een transfer. Amallah wil naar het buitenland en heeft daar alvast enkele opties. Girona, Augsburg en Besiktas zien zijn komst wel zitten.



Op Sclessin kijken ze alvast uit naar een vervanger en daarvoor zouden ze onder meer aan Nikola Storm denken. Ze zouden zelfs al gesprekken voeren met het management van de smaakmaker van KV Mechelen. Met Teddy Teuma werd nog een andere bekende naam aangeboden op Sclessin. De aanvoerder van Union is echter te duur voor de Rouches.

BUITENLAND

Mathew Ryan heeft een verrassende transfer gemaakt. De Australiër was zijn basisplaats bij Real Sociedad kwijt en verkast nu voor 5 miljoen euro naar FC Kopenhagen. De ex-doelman van Club Brugge en Genk moet in Denemarken weer een sterkhouder worden na enkele jaren bankzitten.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Moet Club Brugge zijn transferrecord breken voor Berge?

Meest recent

Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

0
0
Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

7
7
Alle tickets verdeeld: dit zijn de twee laatste WK-deelnemers

Eindelijk is het zover. Met nog exact 71 dagen te gaan tot de openingsmatch tussen Mexico en ...

36
36
De Winter geeft oorzaak voor molenwiekende De Bruyne

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) heeft bij de Rode Duivels voor een flinke portie frustratie ...

45
45
Frustraties lopen hoog op: opvallend beeld De Bruyne-Witsel

Mexico heeft de Rode Duivels in Chicago een lastige avond bezorgd. Zeker in de eerste helft van de ...

148
148
3 op 10: kranten snoeihard voor 'probleemgeval' Duivels

Het is de Rode Duivels niet gelukt om ook hun tweede oefenmatch in aanloop naar het WK al winnend af ...

214
214
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

35
35
De Bruyne en Tielemans botsen: Rode Duivels in problemen

Kevin De Bruyne is terug, maar bij de Rode Duivels duikt daardoor meteen een nieuw probleem op. Zijn ...

112
112
De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

359
359
"Goede signalen" - Garcia opvallend positief na pover optreden

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt in hun oefenwedstrijd tegen Mexico. Na een ...

33
33
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

98
98
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

140
140
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

191
191
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

117
117
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

86
86
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

140
140
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

207
207
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

140
140
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

94
94
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

101
101
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

797
797
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

34
34
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

79
79
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

195
195
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

226
226

Meer sportnieuws