SK Beveren vindt versterking in Frankrijk

47
SK Beveren vindt versterking in Frankrijk

SK Beveren heeft zich enkele dagen voor de start van het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League nog weten te versterken. De Waaslanders maakten via hun website de komst van een jonge middenvelder bekend. Hij wordt gehuurd van Lorient.


"Taofeek Ismaheel (22) mag zich vanaf nu een speler van SK Beveren noemen. De Nigeriaanse flankaanvaller wordt een jaartje gehuurd van het Franse Lorient. Taofeek Ismaheel startte in 2019 bij het Noorse Skeid zijn carrière in Europa. Twee jaar later stapte hij over naar Fredrikstad FK, een andere club in Noorwegen. Met dertien doelpunten en acht assists in 33 wedstrijden kwam hij in het vizier van het Franse Lorient dat de aalvlugge aanvaller begin dit jaar wist binnen te halen. Het leende de Nigeriaan echter meteen uit aan Vålerenga, al het derde Noorse team waarvoor onze nieuwkomer sinds zijn komst naar Europa uitkwam. De aanvaller zal door zijn overstap naar Beveren voor het eerst in een ander Europees land in actie komen. Het is uitkijken naar zijn flitsende acties in een geel-blauw shirt", laat de club weten.

CEO Antoine Gobin gaf meer uitleg bij de transfer. "We zochten een aanvallende speler die snelheid en onvoorspelbaarheid in onze aanval kan brengen. Toen we met FC Lorient spraken, zagen we dat Taofeek perfect aan die beschrijving voldeed en de beslissing om hem dit seizoen naar ons te halen was snel gemaakt. We zijn enthousiast om hem bij ons te zien groeien en onze aanval de dynamiek te geven die een verschil kan maken in onze competitie.”

Een goede aanwinst?

Meest recent

'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

29
29
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

39
39
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

58
58
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

129
129
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

131
131
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

107
107
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

183
183
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

253
253
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

206
206
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

91
91
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

65
65
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

220
220
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

44
44
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

121
121
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

218
218
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

824
824
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

101
101
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

160
160
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

202
202
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

230
230
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

77
77
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

137
137
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

247
247
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

468
468

Meer sportnieuws