Kindermans reageert op geruchten over vertrek bij Anderlecht

331
Kindermans reageert op geruchten over vertrek bij Anderlecht

Na het vertrek van Vincent Kompany kwamen er plots geruchten naar buiten dat Jean Kindermans, hoofd jeugopleiding, ook zou vertrekken bij RSC Anderlecht. Bij Radio Radzinski sprak hij over dat verhaal.


Het vertrek van Kompany kwam zeer hard aan binnen de jeugdafdeling van RSCA. Kompany liet een pak jong talent doorstromen en Felice Mazzu plukt daar nu de vruchten van. “Vincent kwam drie jaar geleden terug naar Anderlecht. Wij voelden toen dat hij iemand was van ons en hij kon de kwaliteit van de jeugd van RSCA zeer goed inschatten. We zijn dan een beetje gescheiden geweest van elkaar door heel die coronatoestanden", aldus Kindermans.

Mazzu geeft de jonge spelers verder kansen. "Nu zitten we met een nieuwe trainer, maar ik sprak nog niet vaak met meneer Mazzu. Maar tegen Paide en Seraing speelden er zes jeugdspelers en ik kan alleen maar vaststellen dat de trainer die lijn voorlopig doortrekt inzake het kansen geven aan jonge spelers."

Een vertrek is voorlopig niet aan de orde. “Ik denk vaak na over mijn toekomst, maar niet specifiek na het vertrek van Vincent. Het was voor de meeste mensen een verrassing dat Kompany vertrok en dat was voor de jeugdopleiding ook zeer spijtig dat we op deze manier afscheid hebben genomen van een ‘jeugd- en clubicoon’ als Kompany. Ze bleken niet meer op dezelfde lijn te zitten en dan is er afscheid genomen."

Kindermans hoopt dat Mazzu de lijn van Kompany ook op de lange termijn zal blijven doortrekken. “Of ik er lang mee met in mijn maag zat? Ja en nee. Ik was nadien vooral wachtende op wat er ging gebeuren. Het jeugdverhaal krijgt een mooi vervolg, maar we zitten nog maar aan het begin van dit nieuwe tijdperk. We zullen zien hoe alles gaat evolueren, maar ik heb er een goed oog in."
 

LEES OOK: Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Zal Mazzu evenveel jeugd laten doorstromen?

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

11
11
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

6
6
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

68
68
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

21
21
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

13
13
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

7
7
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

240
240
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

64
64
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

15
15
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

71
71
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

49
49
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

129
129
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

251
251
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

291
291
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

135
135
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

82
82
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

194
194

Meer sportnieuws