Kindermans reageert op geruchten over vertrek bij Anderlecht

331
Kindermans reageert op geruchten over vertrek bij Anderlecht

Na het vertrek van Vincent Kompany kwamen er plots geruchten naar buiten dat Jean Kindermans, hoofd jeugopleiding, ook zou vertrekken bij RSC Anderlecht. Bij Radio Radzinski sprak hij over dat verhaal.


Het vertrek van Kompany kwam zeer hard aan binnen de jeugdafdeling van RSCA. Kompany liet een pak jong talent doorstromen en Felice Mazzu plukt daar nu de vruchten van. “Vincent kwam drie jaar geleden terug naar Anderlecht. Wij voelden toen dat hij iemand was van ons en hij kon de kwaliteit van de jeugd van RSCA zeer goed inschatten. We zijn dan een beetje gescheiden geweest van elkaar door heel die coronatoestanden", aldus Kindermans.

Mazzu geeft de jonge spelers verder kansen. "Nu zitten we met een nieuwe trainer, maar ik sprak nog niet vaak met meneer Mazzu. Maar tegen Paide en Seraing speelden er zes jeugdspelers en ik kan alleen maar vaststellen dat de trainer die lijn voorlopig doortrekt inzake het kansen geven aan jonge spelers."

Een vertrek is voorlopig niet aan de orde. “Ik denk vaak na over mijn toekomst, maar niet specifiek na het vertrek van Vincent. Het was voor de meeste mensen een verrassing dat Kompany vertrok en dat was voor de jeugdopleiding ook zeer spijtig dat we op deze manier afscheid hebben genomen van een ‘jeugd- en clubicoon’ als Kompany. Ze bleken niet meer op dezelfde lijn te zitten en dan is er afscheid genomen."

Kindermans hoopt dat Mazzu de lijn van Kompany ook op de lange termijn zal blijven doortrekken. “Of ik er lang mee met in mijn maag zat? Ja en nee. Ik was nadien vooral wachtende op wat er ging gebeuren. Het jeugdverhaal krijgt een mooi vervolg, maar we zitten nog maar aan het begin van dit nieuwe tijdperk. We zullen zien hoe alles gaat evolueren, maar ik heb er een goed oog in."
 

LEES OOK: Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Zal Mazzu evenveel jeugd laten doorstromen?

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

4
4
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

13
13
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

14
14
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

33
33
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

66
66
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

76
76
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

46
46
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

218
218
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

421
421
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

58
58
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

116
116
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

166
166
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

299
299
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

562
562
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

228
228
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

540
540
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

94
94
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws