'Man City keert zijn kar omtrent Sergio Gomez'

328 stemmen
'Man City keert zijn kar omtrent Sergio Gomez'

Sergio Gomez pakte zondag zijn eerste speelminuten van het seizoen door tegen Seraing negen minuten voor tijd Amuzu te komen vervangen. Het zouden weleens meteen ook de laatste minuten van de Spanjaard in het shirt van Anderlecht geweest kunnen zijn, want de voorbije weken trok Manchester City hard aan zijn mouw en de transfer lijkt stilaan rond te zijn.


Eerder op dinsdagavond meldde transfergoeroe Fabrizio Romano al dat Anderlecht en City een akkoord naderen en in een update laat de journalist weten dat Paars-Wit uiteindelijk rond de 15 miljoen euro zal vangen voor Gomez. Dat is een zeer aardig bedrag, zeker als je weet dat ze een jaar geleden amper 2,5 miljoen neertelden om hem bij Dortmund weg te plukken.

Er is bovendien ook nog een opmerkelijke wending op komst in het dossier. Aanvankelijk was doorgesijpeld dat ze bij City vooral Gomez binnenhaalden met het oog op de toekomst en dat de linksachter normaliter uitgeleend zou worden aan Girona, de zusterclub die komend seizoen in La Liga actief is. Maar dat plan wordt mogelijk alsnog van tafel geveegd.

A-KERN
Net als Sacha Tavolieri stelt immers ook Romano dat ze bij City nu toch overwegen om Gomez meteen in de A-kern op te nemen. De club zocht de voorbije weken vruchteloos naar een extra linksachter en zou daarom toch meteen naar de 21-jarige kunnen teruggrijpen. Deze week zou binnen de club de knoop daarover doorgehakt worden.


LEES OOK: Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Moet Man City Gomez meteen in zijn A-kern opnemen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

35
35
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

2
2
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

40
40
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

31
31
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

79
79
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

152
152
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

59
59
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

251
251
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

608
608
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

395
395
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

286
286
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

459
459
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

137
137
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

159
159
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

203
203
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

436
436
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

550
550
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

207
207
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

387
387
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

307
307
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

79
79
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

319
319
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

137
137
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

162
162
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

635
635

Meer sportnieuws