'Eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg voor Club Brugge'

door
'Eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg voor Club Brugge'

Club Brugge kent een lastig seizoensbegin, want Carl Hoefkens slaagde er nog niet in om de landskampioen vlot te laten voetballen en met amper een één op zes in de laatste twee wedstrijden tegen AS Eupen en Zulte Waregem vallen ook de resultaten tegen. Club heeft daardoor al vijf punten achterstand op grootste concurrent en leider Antwerp.


Er zal dus snel een kentering moeten komen om de kloof niet verder te laten oplopen. Club werkt daarvoor nog aan de nodige versterkingen, maar ook in de eigen rangen zal Hoefkens snel nog enkele extra troeven kunnen vinden. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Tajon Buchanan en Antonio Nusa stilaan verlost lijken te zijn van hun blessures.

De twee aanvallers kwamen dit seizoen nog niet in actie omdat ze allebei met spierblessures sukkelden. Die zijn nu verleden tijd en dus kunnen ze in de loop van de week aansluiten bij de groepstrainingen. De wedstrijd van komend weekend tegen OH Leuven komt wellicht nog te vroeg voor het duo, maar op 21 augustus tegen KV Kortrijk zouden ze er wel weer bij moeten zijn.

LINKERFLANK
Vooral Buchanan werd de voorbije weken gemist, want op de linkerflank konden Bjorn Meijer en Eduard Sobol niet overtuigen. De twee wisselden elkaar af in de basis en speelden geen enkele keer de wedstrijd uit. Hoefkens zal dus hopen dat de Canadees snel weer zijn beste niveau haalt. Nusa kan dan weer extra snelheid en talent in de aanval brengen.

LEES OOK: Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Zullen zij Club een kwaliteitsinjectie geven?

Meest recent

Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

33
33
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

30
30
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

118
118
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

229
229
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

119
119
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

59
59
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

97
97
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

80
80
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

221
221
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

47
47
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

129
129
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

494
494
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

519
519
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

328
328
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

531
531
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

184
184
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

347
347
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

581
581
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

51
51
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

370
370
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

43
43
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

569
569
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

51
51
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

466
466
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

428
428

Meer sportnieuws