'Transfer Amuzu plots op losse schroeven'

371
'Transfer Amuzu plots op losse schroeven'

Anderlecht zal de komende weken mogelijk de kassa nog flink zien rinkelen. Het lijkt immers op het punt te staan om Sergio Gomez voor een aardig bedrag aan Manchester City te verkopen, terwijl ook Francis Amuzu een lucratieve transfer kan gaan maken. De flankaanvaller is uitstekend aan het seizoen begonnen en scoorde afgelopen weekend nog twee keer.


De interesse lijkt dan ook alleen maar te groeien voor de 22-jarige gewezen Jonge Duivel. De voorbije dagen zouden ook Rangers en vooral Nottingham Forest zich nog gemeld hebben als potentiële bestemmingen. Zij voegden zich bij OGC Nice, dat eerder deze week al zijn zinnen op Amuzu gezet had en ook de beste papieren leek te hebben.

Maar er lijkt een kink in de kabel te zitten, want La Dernière Heure meldt dat de onderhandelingen tussen Anderlecht en Nice voorlopig opgeschort zijn. Helemaal van tafel is de transfer nog niet, maar ze zit wel minstens voor even in de toekomst. De twee clubs vinden maar geen akkoord over de transfersom, nadat volgens eerdere berichten Nice zo'n 8 miljoen geboden zou hebben.

MINSTENS 10 MILJOEN?
Anderlecht lijkt echter hoger te mikken dan dat en is natuurlijk ook gesterkt door de goede vorm van Amuzu. Die liet in zijn eerste vier wedstrijden dit seizoen al twee goals en een assist optekenen en lijkt zich in zijn sas te voelen op de linkerflank in de 3-5-2 van Felice Mazzu. 

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Zullen de clubs nog een akkoord vinden?

Meest recent

Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

5
5
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

2
2
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

5
5
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

13
13
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

80
80
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

17
17
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

171
171
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

79
79
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

177
177
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

63
63
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

59
59
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

213
213
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

51
51
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

103
103
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

49
49
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

253
253
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

52
52
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

210
210
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

143
143
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

83
83
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

216
216
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

37
37
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

279
279

Meer sportnieuws