Sonck niet te spreken over vergelijking met De Ketelaere

door
Sonck niet te spreken over vergelijking met De Ketelaere

Jonge spelers worden vaak vergeleken met andere spelers, wat zelden een goed idee is. Wesley Sonck is bijvoorbeeld van mening dat de vergelijkingen tussen Charles De Ketelaere en Kaka onnodig zijn.


In de Italiaanse media, en ondertussen ook in België, wordt de ex-speler van Club Brugge vanwege zijn manier van voetballen vergeleken met Kaka. De Braziliaan is een clubicoon van AC Milan en één van de beste middenvelders die de club ooit heeft gehad. Het geeft onnodig veel druk om De Ketelaere met zo een grootheid te vergelijken.

REACTIE CDK

"Ik begrijp die vergelijking niet, want dergelijke zaken mag je niet zeggen bij een jonge speler. Kaka was een speler van wereldklasse in zijn periode bij AC Milan”, aldus Sonck bij Eleven Sports. De Ketelaere reageerde alvast goed op de vergelijking met de ex-topspeler van AC Milan. "Ik weet wat voor een geweldige speler hij was, maar ik heb mijn eigen capaciteiten. Al hoop ik wel dat ik hetzelfde kan brengen. Ik kijk enkel naar de toekomst en wil dit team helpen. Ik houd me niet bezig met zulke vergelijkingen, wel met mijn progressie."

Kaka speelde 307 matchen voor AC Milan, waarin hij 104 keer scoorde en 84 assists uitdeelde. Hij won in Milaan de Champions League, het WK voor clubs, de Europese Supercup en de Italiaanse Supercup plus de titel. Kaka won ook één keer de Gouden Bal. Het is dus overbodig om te zeggen dat CDK en Kaka vergelijken momenteel geen geschenk is voor de talentvolle Belg.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Leggen dergelijke vergelijkingen te veel druk op een jong talent?

Meest recent

WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

5
5
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

42
42
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

117
117
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

62
62
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

92
92
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

217
217
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

57
57
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

352
352
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

217
217
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

376
376
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

425
425
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

333
333
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

106
106
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

511
511
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

224
224
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

658
658
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

397
397
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

147
147
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

620
620
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

64
64
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

168
168
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

828
828
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

52
52
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

132
132
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

187
187

Meer sportnieuws