Sonck niet te spreken over vergelijking met De Ketelaere

354
Sonck niet te spreken over vergelijking met De Ketelaere

Jonge spelers worden vaak vergeleken met andere spelers, wat zelden een goed idee is. Wesley Sonck is bijvoorbeeld van mening dat de vergelijkingen tussen Charles De Ketelaere en Kaka onnodig zijn.


In de Italiaanse media, en ondertussen ook in België, wordt de ex-speler van Club Brugge vanwege zijn manier van voetballen vergeleken met Kaka. De Braziliaan is een clubicoon van AC Milan en één van de beste middenvelders die de club ooit heeft gehad. Het geeft onnodig veel druk om De Ketelaere met zo een grootheid te vergelijken.

REACTIE CDK

"Ik begrijp die vergelijking niet, want dergelijke zaken mag je niet zeggen bij een jonge speler. Kaka was een speler van wereldklasse in zijn periode bij AC Milan”, aldus Sonck bij Eleven Sports. De Ketelaere reageerde alvast goed op de vergelijking met de ex-topspeler van AC Milan. "Ik weet wat voor een geweldige speler hij was, maar ik heb mijn eigen capaciteiten. Al hoop ik wel dat ik hetzelfde kan brengen. Ik kijk enkel naar de toekomst en wil dit team helpen. Ik houd me niet bezig met zulke vergelijkingen, wel met mijn progressie."

Kaka speelde 307 matchen voor AC Milan, waarin hij 104 keer scoorde en 84 assists uitdeelde. Hij won in Milaan de Champions League, het WK voor clubs, de Europese Supercup en de Italiaanse Supercup plus de titel. Kaka won ook één keer de Gouden Bal. Het is dus overbodig om te zeggen dat CDK en Kaka vergelijken momenteel geen geschenk is voor de talentvolle Belg.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

Leggen dergelijke vergelijkingen te veel druk op een jong talent?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

53
53
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

55
55
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

77
77
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

72
72
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

143
143
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

197
197
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

74
74
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

101
101
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

212
212
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

959
959
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

163
163
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

108
108
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

396
396
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

435
435
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

417
417

Meer sportnieuws