Ekkelenkamp verklaart keuze voor Antwerp

287
Ekkelenkamp verklaart keuze voor Antwerp

Hij leek op weg naar Club Brugge, om dan alsnog voor Antwerp te kiezen. De aankomst van Jurgen Ekkelenkamp, de zoveelste prestigetransfer van de Great Old, in ons land ging niet onopgemerkt voorbij. Dinsdag nam de 22-jarige Nederlander voor het eerst zelf het woord.


In gesprek met de clubkanalen verklaarde Ekkelenkamp, voor een vijftal miljoen overgenomen van Hertha Berlijn, zijn keuze voor het stamnummer één. "Ik heb veel gesprekken gevoerd en voelde veel vertrouwen. Dat is eigenlijk de hoofdreden waarom ik naar hier ben gekomen", aldus de nieuwste aanwinst. "Marc Overmars en Mark van Bommel hebben daar zeker een grote rol in gespeeld."

Welke plannen die laatste precies met hem voor ogen heeft kon de veelzijdige middenvelder, die zelf zijn teamingesteldheid en scorend vermogen als pluspunten aanduidt, nog niet meteen zeggen. Wel hoopt hij snel zijn debuut te mogen maken. Wie weet donderdag al tegen Lillestrom? "Ik voel me goed, dus ik hoop snel op het veld te komen", klonk het alvast vol zelfvertrouwen.

CONCURRENTIE
Op het middenveld gaat Ekkelenkamp, die daar op elk van de drie posities uit de voeten kan, de strijd aan met onder meer Pieter Gerkens, Radja Nainggolan, Alhassan Yusuf en Birger Verstraete. Opties genoeg dus voor Van Bommel, die de komende weken nog meer vers bloed mag verwachten. Antwerp hoopt zo niet alleen op de mercato, maar ook in het klassement Club Brugge af te troeven.

LEES OOK: Alderweireld bezweek na Antwerp: "Daarom gestopt bij België"

Denkt u dat Ekkelenkamp deze week al zal spelen?

Meest recent

Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

6
6
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

290
290
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

17
17
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

12
12
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

68
68
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

11
11
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

28
28
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

112
112
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

107
107
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

81
81
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

309
309
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

523
523
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

58
58
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

71
71
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

248
248
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

44
44
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

69
69
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

71
71
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

91
91
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

97
97
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

6
6
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

233
233
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

112
112
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

195
195
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

95
95

Meer sportnieuws