'Anderlecht ruikt jackpot: kapers op de kust voor Amuzu'

546 stemmen
'Anderlecht ruikt jackpot: kapers op de kust voor Amuzu'

Een gebrek aan efficiëntie speelde hem altijd parten, maar kijk: met twee doelpunten nam Francis Amuzu zondag op gepaste wijze afscheid van het Lotto Park. De partij tegen Seraing was wellicht het laatste optreden van de straks 23-jarige winger van de Brusselaars, die op weg is naar Nice. Of duikt er plots nog een andere gegadigde op?


Het weliswaar niet altijd even betrouwbare GhanaSoccerNet meldt namelijk dat ook Glasgow Rangers, dinsdag tegenstander van Union in de voorronde van de Champions League, een oogje heeft laten vallen op Amuzu. Meer nog: de Schotse topploeg zou nog volgens datzelfde medium een voor Paars-Wit niet te weigeren bod voorbereiden op de spurtbom op de linkerflank.

Nieuws dat dus met een korreltje zout moet worden genomen, al zou de recordkampioen het uiteraard graag zien gebeuren. Zij willen uiteraard het onderste uit de kan slepen voor Amuzu, die nog vastligt tot medio 2024. Een opbod kan daarbij zeker helpen. De marktwaarde van het eigen jeugdproduct, in 156 duels goed voor 19 goals en 17 assists, wordt op 5,5 miljoen geschat.

JACKPOT VOOR RSCA
Volgens de eerste berichtgevingen had Nice echter bijna acht miljoen veil voor Amuzu, al klonk het later dat het openingsbod toch iets lager lag. Met zijn prestatie van afgelopen weekend zette de Ghanese Belg zijn waarde alleszins nog wat meer in de verf. En speelde hij zich mogelijk dus tevens in de kijker van eventuele kapers op de kust. Anderlecht ruikt alleszins de jackpot. 

LEES OOK: De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

Hoeveel is Amuzu waard?

Meest recent

Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

1
1
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

16
16
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

39
39
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

39
39
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

105
105
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

113
113
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

20
20
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

110
110
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

231
231
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

289
289
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

278
278
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

51
51
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

103
103
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

107
107
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

87
87
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

49
49
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

185
185
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

68
68
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

295
295
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

117
117
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

294
294
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

39
39

Meer sportnieuws