'Anderlecht ruikt jackpot: kapers op de kust voor Amuzu'

door
'Anderlecht ruikt jackpot: kapers op de kust voor Amuzu'

Een gebrek aan efficiëntie speelde hem altijd parten, maar kijk: met twee doelpunten nam Francis Amuzu zondag op gepaste wijze afscheid van het Lotto Park. De partij tegen Seraing was wellicht het laatste optreden van de straks 23-jarige winger van de Brusselaars, die op weg is naar Nice. Of duikt er plots nog een andere gegadigde op?


Het weliswaar niet altijd even betrouwbare GhanaSoccerNet meldt namelijk dat ook Glasgow Rangers, dinsdag tegenstander van Union in de voorronde van de Champions League, een oogje heeft laten vallen op Amuzu. Meer nog: de Schotse topploeg zou nog volgens datzelfde medium een voor Paars-Wit niet te weigeren bod voorbereiden op de spurtbom op de linkerflank.

Nieuws dat dus met een korreltje zout moet worden genomen, al zou de recordkampioen het uiteraard graag zien gebeuren. Zij willen uiteraard het onderste uit de kan slepen voor Amuzu, die nog vastligt tot medio 2024. Een opbod kan daarbij zeker helpen. De marktwaarde van het eigen jeugdproduct, in 156 duels goed voor 19 goals en 17 assists, wordt op 5,5 miljoen geschat.

JACKPOT VOOR RSCA
Volgens de eerste berichtgevingen had Nice echter bijna acht miljoen veil voor Amuzu, al klonk het later dat het openingsbod toch iets lager lag. Met zijn prestatie van afgelopen weekend zette de Ghanese Belg zijn waarde alleszins nog wat meer in de verf. En speelde hij zich mogelijk dus tevens in de kijker van eventuele kapers op de kust. Anderlecht ruikt alleszins de jackpot. 

LEES OOK: Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

Hoeveel is Amuzu waard?

Meest recent

STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

8
8
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

31
31
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

21
21
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

135
135
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

142
142
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

304
304
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

39
39
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

132
132
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

72
72
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

68
68
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

212
212
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

113
113
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

422
422
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

171
171
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

85
85
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

409
409
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

174
174
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

683
683
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

67
67
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

90
90
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

316
316
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

196
196

Meer sportnieuws