'AA Gent & Tissoudali zitten weer rond tafel'

232 stemmen
'AA Gent & Tissoudali zitten weer rond tafel'

Van een drama gesproken. Enkele maanden voor hij met Marokko naar het WK in Qatar zou trekken, scheurde Tarik Tissoudali zijn kruisbanden. De smaakmaker van AA Gent mocht zo meteen ook een kruis trekken door een transfer richting diezelfde oliestaat. In gesprek met Het Nieuwsblad laat hij zijn licht schijnen op zijn verdere toekomstplannen.


Daarbij benadrukt Tissoudali nogmaals dat er in Qatar een financieel niet te weigeren voorstel voor hem klaarlag, hoewel er volgens Hein Vanhaezebrouck nog geen sprake was van een concreet bod. De 29-jarige aanvaller vindt het dan ook jammer dat de overstap door zijn blessure in het water viel, al weigert hij het hoofd te laten hangen. Tissoudali blijft immers geloven dat er zich op een dag wel een nieuwe kans zal aanbieden om een lucratieve transfer te maken.

Wie weet volgende zomer al, wanneer het huidige contract van de smaakmaker in de Ghelamco Arena afloopt. Gesprekken om die verbintenis open te breken draaide tot dusver op niets uit. Zo vond Tissoudali zelfs dat het eerste aanbod van de Gentenaren van weinig respect voor zijn verdiensten getuigde. Intussen zijn beide partijen blijkbaar weer on speaking terms. "Na het voorstel uit Qatar had ik een paar goede gesprekken met de club", klinkt het namelijk.

VERLENGD VERBLIJF
"Die lopen nu nog. Ik had alleszins de indruk dat ook het bestuur een financiële inspanning wilde leveren", aldus Tissoudali, die voorlopig niet denkt aan een vertrek, verder nog. Hij focust zich nu vooral op fit geraken voor de Play-Offs, liefst de Champions-variant, waarin hij AA Gent volgend najaar nog van dienst kan zijn. Mogelijk dus voor de laatste keer, al sluit de negenvoudig international een verlengd verblijf evenmin uit. De fans zullen het graag horen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Denkt u dat Tissoudali volgend seizoen nog bij AA Gent speelt?

Meest recent

Meunier doet fans dromen: "Kunnen wereldkampioen worden"

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

4
4
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

47
47
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

56
56
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

34
34
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

61
61
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

127
127
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

85
85
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

186
186
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

350
350
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

249
249
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

150
150
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

24
24
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

119
119
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

27
27
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

150
150
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

733
733
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

211
211
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

125
125
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

415
415
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

357
357
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

878
878
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

153
153

Meer sportnieuws