'AA Gent & Tissoudali zitten weer rond tafel'

door
'AA Gent & Tissoudali zitten weer rond tafel'

Van een drama gesproken. Enkele maanden voor hij met Marokko naar het WK in Qatar zou trekken, scheurde Tarik Tissoudali zijn kruisbanden. De smaakmaker van AA Gent mocht zo meteen ook een kruis trekken door een transfer richting diezelfde oliestaat. In gesprek met Het Nieuwsblad laat hij zijn licht schijnen op zijn verdere toekomstplannen.


Daarbij benadrukt Tissoudali nogmaals dat er in Qatar een financieel niet te weigeren voorstel voor hem klaarlag, hoewel er volgens Hein Vanhaezebrouck nog geen sprake was van een concreet bod. De 29-jarige aanvaller vindt het dan ook jammer dat de overstap door zijn blessure in het water viel, al weigert hij het hoofd te laten hangen. Tissoudali blijft immers geloven dat er zich op een dag wel een nieuwe kans zal aanbieden om een lucratieve transfer te maken.

Wie weet volgende zomer al, wanneer het huidige contract van de smaakmaker in de Ghelamco Arena afloopt. Gesprekken om die verbintenis open te breken draaide tot dusver op niets uit. Zo vond Tissoudali zelfs dat het eerste aanbod van de Gentenaren van weinig respect voor zijn verdiensten getuigde. Intussen zijn beide partijen blijkbaar weer on speaking terms. "Na het voorstel uit Qatar had ik een paar goede gesprekken met de club", klinkt het namelijk.

VERLENGD VERBLIJF
"Die lopen nu nog. Ik had alleszins de indruk dat ook het bestuur een financiële inspanning wilde leveren", aldus Tissoudali, die voorlopig niet denkt aan een vertrek, verder nog. Hij focust zich nu vooral op fit geraken voor de Play-Offs, liefst de Champions-variant, waarin hij AA Gent volgend najaar nog van dienst kan zijn. Mogelijk dus voor de laatste keer, al sluit de negenvoudig international een verlengd verblijf evenmin uit. De fans zullen het graag horen.

LEES OOK: Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

Denkt u dat Tissoudali volgend seizoen nog bij AA Gent speelt?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

12
12
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

57
57
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

56
56
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

33
33
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

83
83
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

119
119
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

188
188
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

72
72
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

418
418
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

126
126
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

150
150
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

288
288
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

135
135
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

134
134
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

72
72
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

109
109
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

317
317
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

239
239
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

158
158
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

130
130
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

168
168
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

253
253
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

36
36
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

176
176
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws