'AA Gent & Tissoudali zitten weer rond tafel'

door
'AA Gent & Tissoudali zitten weer rond tafel'

Van een drama gesproken. Enkele maanden voor hij met Marokko naar het WK in Qatar zou trekken, scheurde Tarik Tissoudali zijn kruisbanden. De smaakmaker van AA Gent mocht zo meteen ook een kruis trekken door een transfer richting diezelfde oliestaat. In gesprek met Het Nieuwsblad laat hij zijn licht schijnen op zijn verdere toekomstplannen.


Daarbij benadrukt Tissoudali nogmaals dat er in Qatar een financieel niet te weigeren voorstel voor hem klaarlag, hoewel er volgens Hein Vanhaezebrouck nog geen sprake was van een concreet bod. De 29-jarige aanvaller vindt het dan ook jammer dat de overstap door zijn blessure in het water viel, al weigert hij het hoofd te laten hangen. Tissoudali blijft immers geloven dat er zich op een dag wel een nieuwe kans zal aanbieden om een lucratieve transfer te maken.

Wie weet volgende zomer al, wanneer het huidige contract van de smaakmaker in de Ghelamco Arena afloopt. Gesprekken om die verbintenis open te breken draaide tot dusver op niets uit. Zo vond Tissoudali zelfs dat het eerste aanbod van de Gentenaren van weinig respect voor zijn verdiensten getuigde. Intussen zijn beide partijen blijkbaar weer on speaking terms. "Na het voorstel uit Qatar had ik een paar goede gesprekken met de club", klinkt het namelijk.

VERLENGD VERBLIJF
"Die lopen nu nog. Ik had alleszins de indruk dat ook het bestuur een financiële inspanning wilde leveren", aldus Tissoudali, die voorlopig niet denkt aan een vertrek, verder nog. Hij focust zich nu vooral op fit geraken voor de Play-Offs, liefst de Champions-variant, waarin hij AA Gent volgend najaar nog van dienst kan zijn. Mogelijk dus voor de laatste keer, al sluit de negenvoudig international een verlengd verblijf evenmin uit. De fans zullen het graag horen.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Denkt u dat Tissoudali volgend seizoen nog bij AA Gent speelt?

Meest recent

'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

8
8
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

51
51
"Klein kind" - Boskamp kiest kamp in vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

35
35
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

74
74
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

133
133
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

67
67
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

87
87
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

150
150
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

74
74
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

64
64
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

64
64
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

94
94
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

220
220
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

180
180
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

167
167
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

79
79
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

70
70
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

138
138
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

194
194
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

288
288
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

168
168
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

112
112
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

216
216
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

413
413
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

74
74

Meer sportnieuws