'AA Gent & Tissoudali zitten weer rond tafel'

stemmen
'AA Gent & Tissoudali zitten weer rond tafel'

Van een drama gesproken. Enkele maanden voor hij met Marokko naar het WK in Qatar zou trekken, scheurde Tarik Tissoudali zijn kruisbanden. De smaakmaker van AA Gent mocht zo meteen ook een kruis trekken door een transfer richting diezelfde oliestaat. In gesprek met Het Nieuwsblad laat hij zijn licht schijnen op zijn verdere toekomstplannen.


Daarbij benadrukt Tissoudali nogmaals dat er in Qatar een financieel niet te weigeren voorstel voor hem klaarlag, hoewel er volgens Hein Vanhaezebrouck nog geen sprake was van een concreet bod. De 29-jarige aanvaller vindt het dan ook jammer dat de overstap door zijn blessure in het water viel, al weigert hij het hoofd te laten hangen. Tissoudali blijft immers geloven dat er zich op een dag wel een nieuwe kans zal aanbieden om een lucratieve transfer te maken.

Wie weet volgende zomer al, wanneer het huidige contract van de smaakmaker in de Ghelamco Arena afloopt. Gesprekken om die verbintenis open te breken draaide tot dusver op niets uit. Zo vond Tissoudali zelfs dat het eerste aanbod van de Gentenaren van weinig respect voor zijn verdiensten getuigde. Intussen zijn beide partijen blijkbaar weer on speaking terms. "Na het voorstel uit Qatar had ik een paar goede gesprekken met de club", klinkt het namelijk.

VERLENGD VERBLIJF
"Die lopen nu nog. Ik had alleszins de indruk dat ook het bestuur een financiële inspanning wilde leveren", aldus Tissoudali, die voorlopig niet denkt aan een vertrek, verder nog. Hij focust zich nu vooral op fit geraken voor de Play-Offs, liefst de Champions-variant, waarin hij AA Gent volgend najaar nog van dienst kan zijn. Mogelijk dus voor de laatste keer, al sluit de negenvoudig international een verlengd verblijf evenmin uit. De fans zullen het graag horen.

LEES OOK: KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

Denkt u dat Tissoudali volgend seizoen nog bij AA Gent speelt?

Meest recent

'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

19
19
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

252
252
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

154
154
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

45
45
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

307
307
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

204
204
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

199
199
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

223
223
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

361
361
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

90
90
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

457
457
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

222
222
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

911
911
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

220
220
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

445
445
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

52
52
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

674
674
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

258
258
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

159
159
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1447
1447
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

128
128
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

60
60
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

404
404
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

205
205
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

272
272

Meer sportnieuws