Mathew Ryan (ex-Club en Genk) verrast met nieuwe club

door
Mathew Ryan (ex-Club en Genk) verrast met nieuwe club

Mathew Ryan heeft een nieuwe club gevonden. De Australische doelman zat op een zijspoor bij het Spaanse Real Sociedad en de keeper trekt naar Denemarken. Hij tekende een contract bij FC Kopenhagen.


FC Kopenhagen, dat naast Cyriel Dessers greep, heeft Ryan voor twee jaar vastgelegd en het zou volgens Transfermarkt.be maar liefst 5 miljoen euro hebben betaald aan Real Sociedad. Bij de Spaanse club was hij tweede doelman geworden. Dat was hij voordien ook al bij Arsenal en Brighton & Hove Albion, waar hij zijn eerste seizoenen wel een vaste waarde was.

Ryan is ondertussen 30 jaar en Club Brugge haalde hem naar Europa. In Brugge werd hij een smaakmaker en Valencia plukte hem daar voor 7 miljoen euro weg. Ryan kon echter nooit helemaal overtuigen en werd enkele maanden uitgeleend aan KRC Genk. Uiteindelijk haalde Brighton hem daar voor 6 miljoen euro weg. De carrière van Ryan verloopt dus met ups en downs en bij FC Kopenhagen wil hij weer een sterkhouder worden.

Een mooie club voor hem?

Meest recent

Charleroi in kwartfinales Croky Cup, verlenging in Genk-RSCA

Sporting Charleroi heeft zich al zevende ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de Belgische ...

23
23
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

16
16
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

40
40
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

343
343
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

117
117
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

372
372
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

84
84
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

354
354
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

65
65
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

488
488
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

300
300
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

239
239
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

145
145
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

367
367
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

296
296
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

494
494
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

43
43
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

401
401
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

229
229
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

414
414
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

518
518
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

292
292
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

161
161
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

85
85

Meer sportnieuws