'Faes wil miljoenentransfer: Reims ligt dwars'

door
'Faes wil miljoenentransfer: Reims ligt dwars'

Wout Faes ontpopte zich de afgelopen twee jaar tot sterkhouder in de verdediging van Stade Reims. De 24-jarige Rode Duivel, die in 2020 de overstap maakte van KV Oostende, wilt nu graag zijn goede prestaties verzilveren en aast op een transfer. Faes liet al optekenen dat hij graag Frankrijk zou verlaten voor een avontuur in Italië.

Het contract van de verdediger bij Stade Reims loopt nog tot de zomer van 2024, maar Faes zou al een persoonlijk akkoord hebben gevonden met het Italiaanse Torino FC. De club uit Turijn zou twaalf miljoen euro willen neertellen voor de Rode Duivel, maar dat bod werd volgens Het Nieuwsblad afgewezen door zijn huidige werkgever.

Vreemd, want Reims-voorzitter Jean Pierre Caillot had publiekelijk beloofd om mee te werken aan een transfer van Faes. De Rode Duivel verliet in 2020 KV Oostende voor 'maar' 2,5 miljoen euro en werkte zich al snel op tot sleutelspeler in defensie van het Franse team, dat afgelopen zaterdag met 4-1 de boot in ging tegen Marseille. Vorige jaar eindigde Reims nog als 12de in de Ligue 1.

GELD OP OVERSCHOT
Bij Torino zagen ze de Braziliaanse verdediger Bremer vertrekken en tekenen voor Juventus. De Oude Dame legde maar liefst 40 miljoen euro op tafel voor haar nieuwe aanwinst, waardoor Torino wel wat geld op overschot heeft. Reims beseft maar al te goed dat ze meer als 12 miljoen euro kunnen krijgen voor Faes als ze de boot nog even afhouden. Het is nog maar de vraag hoe veel geduld de Rode Duivel nog heeft. 

LEES OOK: 'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Moet Faes de overstap maken?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

80
80
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

108
108
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

150
150
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

261
261
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

460
460
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

193
193
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

243
243
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

294
294
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

144
144
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

364
364
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

234
234
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

329
329
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

609
609
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

423
423
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

143
143
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

167
167
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

309
309
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

868
868
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

366
366
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

80
80
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

618
618
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

144
144
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

282
282

Meer sportnieuws